Żydzi wściekli, gdyż chcą kasy od Polski a otrzymują kupę gruzu przed ambasadą Izraela opatrzoną napisem: „Oto wasze mienie”.

Nie można, nie pochwalić narodowców za to, co zrobili, ponieważ ich działanie wydaje się być o wiele bardziej skuteczne i o wiele bardziej pro-polskie aniżeli markowane działania Polskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych i de facto całego rządu PiS, który boi się żydów jak diabeł święconej wody.


Roszczenia żydowskie względem Polski, nieustające, zakłamane, bezczelne i cały czas narastające. Oddajcie nam sto miliardów złotych, za kilka miesięcy, oddajcie nam dwieście miliardów złotych, a obecnie to już kwota ponad trzystu miliardów złotych. Żydzi, czy po prostu Izrael nie potrafią w cywilizowany sposób rozmawiać z narodem Polskim, mimo tego, że to nasz naród ucierpiał najwięcej w czasie II Wojny Światowej. Ucierpiał także za pomoc żydom mordowanym przez Niemców.

Dziś natomiast żydzi milczą w kwestii Niemiec, ale za to całą swoją uwagę poświęcają Rzeczpospolitej. Jest to uwaga szalenie toksyczna i interesowna, a mianowicie w grę wchodzi wyłudzenie od naszego narodu setek miliardów dolarów. Niektórzy uważają także, że może tutaj chodzić również o wydzielenie części terytorium Polski, na rzecz utworzenia państwa Izrael w centrum Europy. Jako naród nigdy nie możemy zgodzić się na tego typu proceder oraz kłamstwa historyczne rozsiewane przez lobby żydowskie.

„Izrael realizuje zupełnie odmienny plan, porzuca słabnącego, nieperspektywicznego sponsora-żywiciela [USA], na rzecz uczestnictwa w swoim projekcie i to jako rdzeń usadowiony w Polsce. Elementem nacisku są nieustanne ponaglenia w kwestii wypłaty ponad trzystu miliardów złotych. Co w dalszej perspektywie doprowadzi do bankructwa Polski i jej wrogiego przejęcia.

Czyli Izrael zajmując kluczowy styk i bufor przesmyku bałtycko-karpackiego – zwany obecnie Polską, zdecyduje o ustanowieniu najsilniejszego globalnie, nowego supermocarstwa od Lizbony do Władywostoku. Izrael w dalszej kolejności doprowadzi do upadku USA jako hegemona i jako pierwszej gospodarki globu.

Przedtem historycznie już raz tak było. Decydenci żywiołu żydowskiego, stawiali na Brytów, ale gdy UK wyczerpało swój resurs przydatności dla ich celów i nie chciało zrealizować deklaracji Balfourea z końca I Wojny Światowej, wtedy przez okres międzywojenny i II Wojnę Światową aktywa i pełen wysiłek przesunięto na USA, jako nowego hegemona i protektora sprawy żydowskiej.”

David Spangler.

Jeżeli myślimy o państwie Izrael i o żydach, to nie możemy postrzegać tego tematu jedynie przez pryzmat maleńkiego skrawka ziemi, na którym położone jest państwo Izrael (notabene, nielegalnie na ziemiach należących do Palestyny). Żydzi do przede wszystkim globalna bankowość, kreowanie pieniądza, dodruk pieniądza, innymi słowy kontrolowanie pieniądza przez zdeprawowany konglomerat banskterów. I właśnie to, że położyli oni „łapę na światowej kasie”, sprawia, że są tak „ważni”. Spójrzcie na prorocze słowa człowieka należącego do jednej z najważniejszych banksterskich rodzin”

Pozwólcie mi kontrolować podaż pieniędzy w państwie, a nie będzie mnie obchodzić, kto tworzy jego prawa”.

Amsel Bauer Mayer Rothschild. Rok 1838.

A teraz dla symetrii Spójrzcie również na słowa człowieka, de facto nie byle kogo, bo byłego Prezydenta USA, który dostrzegał zagrożenie niewolnictwa finansowego:

„Władcy pieniądza żerują na narodzie w czasie pokoju i spiskują przeciwko niemu w czasach nieszczęścia. Są oni bardziej despotyczni niż monarchia, bardziej zuchwali niż autokracja i bardziej egoistyczni niż biurokracja. Widzę w niedalekiej przyszłości nadciągający kryzys, który niepokoi mnie i wywołuje drżenie o bezpieczeństwo mojego kraju.

Na tron wprowadzono korporacje, co pociągnie za sobą erę korupcji na wysokich szczeblach. Władcy pieniądza będą dążyli do przedłużenia swojego panowania wykorzystując przesądy ludzi, dopóki bogactwa nie zostaną zgromadzone w jednych rękach a nasz kraj zniszczony.”

Abraham Lincoln.

Piszemy o tym, ponieważ Polska znajduje się w oku cyklonu. To Polska znalazła się na celowniku Żydów i to my będziemy musieli odeprzeć atak tego banksterskiego zła. Od tego jak skutecznie to zrobimy, będzie zależeć przyszłość naszej ojczyzny, oraz los przyszłych polskich pokoleń. To jednak nie wszystko, otóż żydzi bardzo obawiają się tego, aby naród Polski został uświadomiony, co do ich ukrytych celów. Dlatego w sposób histeryczny reagują na wszelkie przejawy suwerenności i prawdy.

Przykładem może być niedawny happening w Warszawie, urządzony przez narodowców. Otóż w środę (30-06-2021 r.) przed ambasadą Izraela w Polsce, członkowie Młodzieży Wszechpolskiej wysypali kupę gruzu i dołączyli do niej napis: „Oto wasze mienie”. Natomiast na facebooku dołączono bardziej rozbudowany opis wydarzenia. Spójrzcie:

„Żeby była jasność: nie należy im się nic, nawet cegiełka. Ale postanowiliśmy wyjść naprzeciw i dać całość roszczeń, o które mogliby zabiegać, wysypując tonę gruzu pod ambasadą Izraela. Troszkę przekroczyliśmy wartość tego, co zostało po wojnie, ale to nic – reszty nie trzeba. Oto wasze mienie!”

Reasumując wszystko, co zostało dziś opisane, należy zauważyć jeszcze dwie rzeczy. Po pierwsze happening ten rozwścieczył żydów, którzy zaczęli pluć jadem na wszystkie możliwe strony, żądając od polskich władz a także samego Prezydenta stanowczego działania w tej sprawie. Jak widać, powiedzenie: uderz w stół a nożyce się odezwą, jest nadal aktualne.

I po drugie, nie można, nie pochwalić narodowców za to, co zrobili, ponieważ ich działanie wydaje się być o wiele bardziej skuteczne i o wiele bardziej pro-polskie aniżeli markowane działania Polskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych i de facto całego rządu PiS, który boi się żydów jak diabeł święconej wody.


Przeczytaj również:

Ujawniamy: w 1971 roku Izraelski dziennik Maariv donosił, że to Żydzi mordowali Polaków w Katyniu.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *