Zofia Nosko, Polska mistyczka, która przepowiedziała Planetoidę Boskiej Sprawiedliwości.

,,Nawet na biegunach ziemia wrzeć będzie i bulgotać. Wody oceanów zakolebią się i wyleją wielkimi falami ku niebu. Wówczas to ziemia zmieni swoje miejsce, góra będzie na dole a dół u góry. Będziecie widzieć tą kometę w przeciągu dwóch tygodni, nim uderzy w ziemię.

Ponadto wiadomo, że gorączkowe wysiłki tych, którzy starają się uniknąć kolizji, będą bezskuteczne. Czy wasi naukowcy znajdą sposób, by zatrzymać kulę zbawienia i sprawiedliwości? Nie, bo Ojciec Odwieczny pokieruje tą kulą. Jedynymi skutecznymi sposobami, by udaremnić uderzenie kuli zbawienia są modlitwa, pokuta i zadośćuczynienie.’’

Zofia Nosko. Polska mistyczka. Wizja z dnia 21 VIII 1983 roku.

Upadek tego meteorytu lub planetoidy do oceanu spowoduje gigantyczne fale, które wedle przepowiedni będą na tyle wysokie i potężne, że zmiotą prawie całą Danię z powierzchni Ziemi tak, iż Morze Północne połączy się z Morzem Bałtyckim. Rosja, w wyniku III Wojny Światowej, na długo pogrąży się w kryzysie gospodarczym i chaosie konfliktów wewnętrznych, które ją wtedy ogarną, ponadto utraci ona swoje Ziemie w Azji na rzecz Chin i Japonii oraz część swoich zachodnich Ziem w Europie na rzecz Polski.

Muzułmanie, którzy również zaatakują Europę w trakcie III Wojny Światowej początkowo będą wychodzić zwycięsko z tej wojny i praktycznie zabiorą sobie całą Europę Zachodnią, Południową i Środkową (Hiszpanię, Portugalię, Włochy, Grecję, południową Francję, kraje byłej Jugosławii, Bułgarię, Austrię, wschodnie Węgry, Szwajcarię, Czechy i Słowację), a ponadto: Australię, Afrykę Północną i Środkową oraz znaczne obszary w Azji.

W dalszej kolejności imigranci muzułmańscy sprowokują wybuch okrutnej i krwawej wojny domowej w zachodniej części Niemiec. Niemniej jednak, w drugiej fazie wojny, w wyniku kontrofensywy wojsk północnej Francji, muzułmanie przegrają całkowicie. W pewnym momencie, bowiem (po przełomowej „Bitwie Narodów” pod Ulm w Niemczech), szala wojny przechyli się na korzyść Francuzów i innych europejskich państw, które pójdą wreszcie po rozum do głowy, to jest uzmysłowią sobie, iż liberalna polityka multi-kulti była tragicznym błędem.

Państwa zachodniej Europy zrozumieją, że przyzwolenie na zalewanie Europy, od drugiej połowy 2015 roku całymi falami zradykalizowanych religijnie Arabów było totalną pomyłką, gdyż w ten sposób wpuścili oni do Europy także muzułmańskiego „konia trojańskiego” i terrorystów z ISIS. Jako ciekawostkę należy dodać, iż nie będzie już wtedy żył prawie żaden homoseksualista, socjalista, anarchista, komunista, liberał i ateista oraz prawie żadna feministka, gdyż oni wszyscy, jako pierwsi padną ofiarą islamskiej nienawiści i ich terroru.

Muzułmanie wycofujący się z Europy wykażą więcej litości i zrozumienia dla tradycyjnego modelu rodziny oraz Chrześcijan, którzy tak, jak i oni są monoteistami, niż dla tych, którzy nie wierzą w nic oprócz pieniędzy, Marksa i wypaczonego w formie (źle pojmowanego) równouprawnienia płci. Pod koniec wojny, wyniszczona Francja poprosi, prawie nietkniętą działaniami militarnymi, a tym samym bogatą, Polskę o pomoc w wyganianiu muzułmanów z Europy i w wyzwalaniu naszego kontynentu oraz Afryki i Azji od islamistów.

 

,,Nawet na biegunach ziemia wrzeć będzie i bulgotać. Wody oceanów zakolebią się i wyleją wielkimi falami ku niebu. Wówczas to ziemia zmieni swoje miejsce, góra będzie na dole a dół u góry.’’

Zofia Nosko. Polska mistyczka. Wizja z dnia 21 VIII 1983 roku.

Wedle przepowiedni, Polska pomoże stanąć Europie na nogi. W międzyczasie, to jest pod koniec III Wojny Światowej, nastąpi tak zwana druga Wielka Katastrofa Kosmiczna i dokona się przebiegunowanie biegunów magnetycznych Kuli Ziemskiej. Wykończony, wykrwawiony i wyniszczony Świat zostanie po raz kolejny oczyszczony i ukarany za grzechy. W cierpieniach i ogniu umrą wtedy kolejne rzesze ludzi. Przebiegunowanie w wielu rejonach naszego Globu spowoduje, bowiem nagły i drastyczny wzrost temperatury.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

4 thoughts on “Zofia Nosko, Polska mistyczka, która przepowiedziała Planetoidę Boskiej Sprawiedliwości.

  1. straszny ten bog co podobnie jak stalin czy hitler jest zwolennikiem odpowiedzialnosci zbiorowej….dzieci placa za grzechy rodzicow? sorry ale to nie bog to kolejny demon……….

    1. Brawo, dokładnie. Typowa manipulacja i sianie strachu w katolickim stylu. Cała ta katolska sekta oparta jest na strachu i wiecznym życiu w poczuciu winy. Śmiem twierdzić, że tą stronę prowadzą jezuici. Jak dobrze, że uwolniłem się z tego bagna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *