Zmasowane ataki rakietowe na Ukrainę. Władimir Putin grozi, a Donald Trump przestrzega przed wybuchem III wojny światowej.

Władimir Putin powiedział, że ataki rakietowe, które uderzyły w Ukrainę w poniedziałek (10-10-2022 roku), były zemstą za sobotni atak na most nad Cieśniną Kerczeńską. Kijów wraz z kilkoma innymi miastami w całym kraju został ostrzelany „gradem ataków rakietowych” i „dronów kamikaze”. Wystrzelono co najmniej 83 rakiety, z czego około połowa została zestrzelona – poinformowało ukraińskie wojsko.


Właściwie szydzili z niego. Nasze tak zwane przywództwo szydziło z Putina. Powiedziałbym nawet, że tą głupią retoryką nakłonili go do przeprowadzenia tej inwazji (…) Musimy domagać się natychmiastowego pokojowego zakończenia wojny na Ukrainie albo skończymy w trzeciej wojnie światowej i nic nie zostanie z naszej planety. Wszystko przez głupich ludzi bez pojęcia, nie rozumieją siły ataku nuklearnego.”

Donald Trump (były prezydent USA).

Ludzie nie rozumieją wybuchu bomb, do póki bomba nie wybuchnie tuż obok nich. Do póki bomba nie spadnie na ich dom, samochód, albo sąsiada… Na wojnie nie ma zwycięzców i przegranych, w gruncie rzeczy są tylko zabici ludzie… Ludzie nie rozumieją czym jest przelana krew i śmieć, do póki ktoś nie zostanie zabity w ich otoczeniu, albo sami nie „posmakują” czym jest pocisk z pistoletu.

Wojna jest straszna, i należy dokonać wszelkich dostępnych działań aby zapobiec wojnie, a jeżeli ta już wybuchła, to aby zapobiec jej eskalacji i doprowadzić do natychmiastowego zakończenia. „Fajnie” ogląda się filmy wojenne, „fajnie” gra się w gry wojenne, ale rzeczywistość wojenna już „fajna” nie jest. Rzeczywistość wojenna to śmierć, krew, łzy, cierpienie, utrata bliskich, majątku, domu.

Dlatego raz jeszcze podkreślam to, co na naszej stronie internetowej podkreślaliśmy od samego początku, otóż lepszym było zrezygnować z dołączenia do NATO oraz UE dla Ukrainy, aniżeli zaryzykować atak ze strony Rosji, do którego doszło. Dziś Ukraina nie tylko nie dołączy do NATO czy UE, ale grozi jej całkowita anihilacja. I ja zadaje pytanie: „czy było warto”? A może lepiej było pozostać krajem neutralnym, jak tego żądała Rosja?

Obecnie konflikt na Ukrainie eskaluje. Rosja przeprowadziła ataki odwetowe na Kijów oraz inne miejscowości w ramach zemsty za zniszczenie tak zwanego mostu Krymskiego. Spirala nienawiści i zemsty rozpędza się, a jej uwieńczeniem może stać się wybuch trzeciej wojny światowej, o czym wspominał Donald Trump. Istnieją siły na tej planecie, którym zależy na eskalacji wojny na Ukrainie, są to siły wrogie nam, to jest wolnym ludziom, dlatego eskalacja nie jest dobra. Eskalacja może być początkiem końca świata jaki znaliśmy do tej pory.

Media głównego nurtu już poczuły krew i zaczynają się pojawiać wzmianki o tym, że być może będzie trzeba wysłać na Ukraiński front Polskie wojsko, ponieważ armia ukraińska jest już mocno wyniszczona. Gdy to dziś pierwszy raz usłyszałem to myślałem, że się przesłyszałem, ale jednak nie, niestety nie. Ta jesień i za zima będą kluczowe dla przetrwania naszego narodu, czuję to i w zasadzie od kilku tygodni, tego typu „przesłanie”, wam Szanowni Państwo przedstawiamy.

Zatem, co wiemy na chwilę obecną? Otóż Władimir Putin powiedział, że ataki rakietowe, które uderzyły w Ukrainę w poniedziałek (10-10-2022 roku), były zemstą za sobotni atak na most nad Cieśniną Kerczeńską. Kijów wraz z kilkoma innymi miastami w całym kraju został ostrzelany „gradem ataków rakietowych” i „dronów kamikaze”. Wystrzelono co najmniej 83 rakiety, z czego około połowa została zestrzelona – poinformowało ukraińskie wojsko.

Według najnowszych danych zginęło około 10 osób, a 60 zostało rannych. Liczby te nie są stałe i oczekuje się, że wzrosną. Ponad to Putin odgraża się, że: „Jeżeli ataki na Rosję będą kontynuowane, odpowiedź będzie ostra. Reakcje będą miały taką samą skalę, jak zagrożenia dla Rosji”. Sytuacja eskaluje, to też módlmy się za naszą Ojczyznę i nasz Naród, abyśmy wyszli „cało” z wojennego kotła jaki pewne siły stworzyły w Europie.


Przeczytaj również:

Ukraina zasłoną dymną Putina przed czymś większym? Czy powinniśmy zacząć przygotowywać się duchowo i materialnie na III Wojnę Światową?


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. co.express.eu


10 października, 2022


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *