Zmarł Wielki Człowiek, Polak i Patriota dr Zbigniew Hałat, który „szedł na zwarcie” z otaczającym nas „systemem zniewolenia”.

Dziękujemy Bogu za Człowieka, tego właśnie pokroju, w czasie walki o wolność w dobie tej tak zwanej „pandemii”. I na koniec wszyscy zmówmy modlitwę: „Wieczne odpoczywanie, Racz mu dać Panie, A Światłość Wiekuista niechaj mu świeci. A dusze wiernych zmarłych przez Miłosierdzie Boże niech odpoczywają w Pokoju Wiecznym. Amen.”


W życiu każdego człowieka pojawiają się osoby, które wywierają pozytywne „piętno” na duszy, umyśle i w sercu, danego człowieka. Taką osobą zdecydowanie był dr Zbigniew Hałat. Niestety piszemy był, albowiem dr Zbigniewa Hałat zmarł. Sądzę jednak, i jest to moje osobiste przemyślenie oparte na obserwacji związanej z tym co dzieje się „od momentu śmierci” tego Wielkiego Człowieka, otóż uważam, że dr Zbigniew Hałat stanie się teraz dla wielu „legendą”.

Dr Zbigniew Hałat miał 72 lata, był to lekarz, specjalista epidemiolog, publicysta, działacz społeczny, wiceminister zdrowia oraz główny inspektor sanitarny. Obserwując życie tego człowieka, można pokusić się nawet o stwierdzenie, że był on „alfą i omegą” w swojej dziedzinie, to jest przede wszystkim epidemiologii. Oczywiście jak wiemy „Alfa i Omega” to stwierdzenie określające Boga z Biblii, jednakże chciałem użyć tego określenia, z wielu przyczyn, bardzo wielu przyczyn… Mam nadzieję, że mi to wybaczycie i „zrozumiecie” skąd akurat takie a nie inne.

Jak zapamiętamy dr Zbigniewa Hałata? W naszej redakcji zostanie on zapamiętany jako człowiek niezłomny, odważny, wręcz bohaterski. Zostanie zapamiętany jako obrońca prawdy, zdrowego rozsądku, nauki, medycyny i godności człowieka jako jednostki. Dr Zbigniew Hałat często stawał sam przeciwko wielu, a mimo to, dzięki temu, że prawda była jego „nauczycielką” zawsze wychodził z licznych bojów zwycięsko. Dwa cytaty z Georga Orwella doskonale pasują do dr Zbigniewa, spójrzcie:

Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.”

Oraz:

Należenie do mniejszości, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szaleńcem. Istnieje prawda i istnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy prawdzie, nawet wbrew całemu światu, pozostaje normalny. Normalność nie jest kwestią statystyki.”

Dr Zbigniew Hałat posiadał wiele tytułów, piastował wiele odpowiedzialnych stanowisk, otrzymał wiele wyróżnień i „skradł serca” setek tysięcy Polek i Polaków. Natomiast jeżeli chodzi o nas to w naszej pamięci zostanie przede wszystkim zapamiętany z tego co robił w ostatnich latach swojego życia. Otóż w 2021 został jednym z liderów ruchu „Polska Jest Jedna”, sprzeciwiającego się obowiązkowym szczepieniom przeciw wirusowi SARS-CoV-2 oraz tak zwanej „segregacji sanitarnej”.

Walczył o nas, walczył o naszą wolność, o nasze prawo wyboru. Dr Zbigniew Hałat walczył za mnie, za nas, i za was. W pewnym sensie osłonił nas swoim własnym ciałem. Ktoś może powiedzieć, że te słowa są na wyrost, ja jednak uważam, że one nie są na wyrost a są wręcz „kroplą w morzu” opisu jego zasług dla nas, dla zwykłych obywateli Najjaśniejszej Rzeczpospolitej. Musimy zrozumieć, że odszedł z tego świata Wielki Człowiek i zaiste nie wielu jest Jego „pokroju”.

Ktoś kiedyś powiedział, że jeżeli robiłby coś dla prawdy i dla dobra, ale świat za to by go nie atakował, to byłby to znak, że nic nie robi. Innymi słowy pewnego rodzaju wyznacznikiem tego jak wiele czynimy dobra jest poziom ataku z jakim musimy się zmierzyć. Nie będziemy tutaj opisywać poziomu nagonki medialnej jaka została wytoczona przeciwko dr Zbigniewowi, jednak był to poziom ogromnego szaleństwa, zakrawającego o jakąś „medialną wściekliznę”.

Wniosek z tego płynie jeden: „dr Zbigniew Hałat był niebezpieczny ponieważ nie tylko posiadał autorytet poparty de facto całym jego życiem, ale co gorsza dla zakłamanych mediów, używał swojego autorytetu i zdobytej wiedzy do szerzenia prawdy!”. Media głównego nurtu „nienawidzą prawdy”. O tak… Szaleńczo jej nienawidzą…

Dziękujemy Bogu za Człowieka, tego właśnie pokroju, w czasie walki o wolność w dobie tej tak zwanej „pandemii”. I na koniec wszyscy zmówmy modlitwę: „Wieczne odpoczywanie, Racz mu dać Panie, A Światłość Wiekuista niechaj mu świeci. A dusze wiernych zmarłych przez Miłosierdzie Boże niech odpoczywają w Pokoju Wiecznym. Amen.”


Przeczytaj również:

Tajna agenda „Depopulacji Ludzkości” to jawne promowanie śmierci. Głód, zaraza i wojny są tym, czego pragnie NWO.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


26 kwietnia, 2022


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *