Zmarł „nagle”, zaszczepiony na COVID-19 dziennikarz Grant Wahl. Zmarli „nagle” także inni „zaszczepieni”.

O dziennikarzu było głośno na początku mundialu w Katarze, gdy zatrzymano go za noszenie tęczowej koszulki w ramach solidarności z ruchem LGBTQ+. Nigdy nie chorował na COVID-19, ale chwalił się na „Twitterze” przyjęciem szczepionki od Pfizera. Podobnie jak jego żona, był wielkim zwolennikiem preparatów mRNA.


Media rozpisują się o nagłej śmierci amerykańskiego dziennikarza sportowego Granta Wahla (48 lat) w Katarze, ale milczą o jego statusie szczepienia na COVID-19. Grant Wahl w poniedziałek napisał w medium społecznościowym, że odwiedził szpital i lekarze podejrzewali u niego zapalenie oskrzeli.

Dziennikarz zasłabł w czasie piłkarskiej dogrywki. Koledzy po fachu usunęli wokół niego krzesła i wezwali pomoc medyczną, ale mimo reanimacji nie udało się przywrócić mu życia. Reuters pisze, że szczegóły śmierci są nieznane, a Departament Stanu USA nie odpowiedział na prośbę agencji prasowej o komentarz. Śmierć potwierdziła za to – nosząca zupełnie inne nazwisko – jego żona dr Céline Gounder.

Jestem taka wdzięczna za wsparcie ze strony rodziny piłkarskiej mojego męża Granta Wahla i tak wielu przyjaciół, którzy odezwali się dziś wieczorem. Jestem w kompletnym szoku” – napisała na „Twitterze” wdowa, która jest epidemiologiem chorób zakaźnych i pracowała w grupie prezydenta Joego Bidena ds. koronawirusa.

O dziennikarzu było głośno na początku mundialu w Katarze, gdy zatrzymano go za noszenie tęczowej koszulki w ramach solidarności z ruchem LGBTQ+. Nigdy nie chorował na COVID-19, ale chwalił się na „Twitterze” przyjęciem szczepionki od Pfizera. Podobnie jak jego żona, był wielkim zwolennikiem preparatów mRNA.


Komentarz uzupełniający od redakcji salon-informacyjny.pl.

W kwestii NOPów, po przyjęciu tak zwanej „szczepionki” na COVID-19, mieliśmy do czynienia z: atakami serca, skrzepami krwi, zatorowością płucną. A to z kolei ukazuje coraz dobitniej ogrom szaleństwa, z jakim mamy do czynienia. Pamiętajmy także i o tym, że w gruncie rzeczy: „martwi lekarze nie kłamią”. Poniżej kilka przykładów:

Dr Kevin Walsh, ginekolog położniczy z prywatną praktyką w Roanoke w stanie Wirginia, padł martwy zaledwie sześć tygodni po otrzymaniu „zastrzyku”. W swoich postach na Facebooku, Walsh porównał chińskiego wirusa do polio, próbując w ten sposób przestraszyć swoich zwolenników, by ci również dali się „dźgnąć”. Podobny los spotkał doktora Justina Nassera z Benowa w stanie Queensland (Australia). Według biuletynu informacyjnego 14 listopada Nasser „nieoczekiwanie zmarł na atak serca”.

Dr Stephanie Bosch z Waldport, również zmarła „nagle i nieoczekiwanie” na zatorowość płucną 13 października. Przyjęła preparat firmy Johnson & Johnson. Dr Craig Shannon z Poughkeepsie w stanie Nowy Jork zmarł nagle w swoim domu. Dwa różne nekrologi twierdziły, że zmarł z powodu chłoniaka nieziarniczego, jednak gdyby to była rzeczywiście przyczyna, zmarłby w szpitalu lub hospicjum, a nie we własnym miejscu zamieszkania.

Dr Elliott Gagnon z Wasilla, podobnie „zmarł niespodziewanie w swoim domu” 14 października. Z kolei jego żona Janel Gagnon przesłała swoje zdjęcie profilowe na Facebooku, na którym posiadała maseczkę na twarzy z logo LGBTQ i nakładkę ze zdjęciem, która to nakładka stwierdzała: „Dostałam moją szczepionkę przeciwko COVID-19: możemy to zrobić wszyscy”. Oj… zaiste… możemy zrobić to wszyscy, w końcu przecież to już: „ostatnia prosta”.

Dr Daniel McBride z West Hatfield w stanie Massachusetts, który zmarł nagle na atak serca po 16-milowej przejażdżce rowerem 20 października. Chirurg ortopeda był „zagorzałym rowerzystą” i wszechstronnym sportowcem, powiedzmy, był ogólnie zdrowy przed tym jak się „zaszprycował” na COVID-19.

Dr Janak Patel z Marietta w stanie Ohio „zmarł nagłą śmiercią” 28 października. Kiedy przyjechała karetka Patel był w tak ciężkim stanie, że „jego ciało było niezdolne do reanimacji”. Zaznaczam, że to tylko nieliczne ujawnione przypadki z wielu, wielu innych nadal utrzymywanych w tajemnicy przed opinią publiczną.


Opracowanie: Maurycy Hawranek
Na podstawie: PAP, NCzas.com
Źródło: WolneMedia.net
Fot. flickr.com


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *