Zbliża się czas „Apokaliptycznego Antypapieża”. Zbliża się „Koniec Czasów” oraz ostateczne oczyszczenie ludzkości.

Należy zauważyć jeszcze jedną bardzo ważną kwestię, otóż na Zachodzie Europy i w Ameryce od wielu lat na wszystkich Wyższych Seminariach i Fakultetach Teologicznych większość przekazywanej wiedzy to czysta herezja. Jest to główna przyczyna braku powołań kapłańskich oraz upadku Kościoła i moralności w tych krajach. Niestety ta modernistyczna trucizna przeniknęła również do Polskich Seminariów oraz uczelni teologicznych.


„Matka Boża powiedziała mi, że czasy są bardzo trudne. Jak mówiłem w Amazonii, teraz powtarzam wam. To co jeszcze na trochę powstrzymuje zło, jest przy życiu. To papież Benedykt. Lecz gdy Papież Benedykt umrze… biedna ludzkość! Mogę to powiedzieć z całą szczerością. Gdy Papież Benedykt odejdzie… biedny Kościół i biedna ludzkość!”

Edson Glauber, wizjoner z Itapirangi. Objawienie z 16 lutego 2018 roku.

„Zostało tylko trzech.” Stwierdziła Conchita. Jej matka Aniceta, podniosła ze zdziwieniem głowę i powiedziała: „O czym ty mówisz?” Na to Conchita odparła: „To, co słyszysz, że zostało tylko trzech papieży… Powiedziała mi to Maryja Dziewica.” Na te słowa Aniceta wypaliła: „Znaczy to, że nadchodzi koniec świata?” Conchita odpowiedziała: „Dziewica nie powiedziała «koniec świata», ale «koniec czasów».” Aniceta zaniepokojona tym, co usłyszała, zapytała: „To nie to samo?” Jednak dziewczynka nie miała gotowych odpowiedzi i podsumowała krótko: „Czy ja wiem?”

Conchita, jedna z wizjonerek w Garabandal, wielokrotnie powtarzała, że Matka Boża (20 XII 1962 roku) powiedziała, iż po Janie XXIII będzie jeszcze tylko trzech papieży, a potem nadejdzie „Koniec Czasów”, to znaczy koniec oczyszczenia i epoki, w której żyjemy. Po tym wszystkim rozpocznie się era pokoju. Tak, więc Jan Paweł II miałby być ostatnim, prawdziwym papieżem (nie licząc oczywiście antypapieża) Końca Czasów.

Szanowni Państwo, niespełnienie się tego proroctwa w najmniejszym stopniu nie podważa jego prawdziwości, podobnie jak niespełnienie proroctwa przepowiadającego zniszczenie Niniwy. Jak już wielokrotnie na naszej stronie podkreślaliśmy, zgodnie z nauką Kościoła, mającą swą podstawę w Objawieniu Bożym, proroctwo może być spełnione w całości, częściowo lub całkowicie oddalone, zależy to wyłącznie od ilości nawracających się i pokutujących ludzi.

Nie ulega żadnej wątpliwości, że papież Benedykt XVI, nie jest antypapieżem. Czas pokaże na ile zostało przesunięte to proroctwo. Natomiast nawiązując jeszcze do orędzi Matki Bożej w Garabandal śmiało można powiedzieć, że z racji na wyjątkowo długi pontyfikat Jana Pawła II, był On rzeczywiście papieżem „Końca Czasów”, bo jak sam z resztą powiedział: „żyjemy w czasach Apokalipsy”. Po pontyfikacie Jana Pawła II, wielu spekulowało, że pontyfikat Benedykta XVI, nie będzie długi i będzie miał charakter przejściowy dla umocnienia tego, co dokonał Jan Paweł II.

Antypapież jest nazywany przez Pismo Święte Fałszywym Świadkiem, Małym Rogiem, Drugą Bestią, ma on wiele imion. Po ostrzeżeniu (małym sądzie), o którym w ostatnich czasach zrobiło się bardzo głośno, na przykład dzięki wizjonerkom z Medjugorie, Papież ucieknie z Watykanu (proroctwo to może się spełnić jeszcze za czasów Franciszka i Benedykta XVI) a antypapież zasiądzie na jego miejscu. Wtedy nastanie czas przymusowego oznakowania ludzi Znamieniem Bestii.

John Leary w jednej z wizji, którą otrzymał 16 sierpnia 1996 roku, po przyjęciu komunii świętej, usłyszał słowa Jezusa: „Przygotuj się, mój ludu, kiedy rozpad znów zaatakuje mój Kościół. Szatan otrzyma krótki czas, aby sprawdzić ludzką wiarę. Ujrzycie następcę papieża, zwanego Małym Rogiem Apokaliptycznym, który przyniesie odstępstwo i bluźnierstwo memu Kościołowi. On oszuka nawet wybranych. Pozostańcie wierni moim zasadom wiary i czcigodnemu Janowi Pawłowi II, ponieważ on jest moim prawdziwym papieżem na te czasy”.

Papież Benedykt XVI kontynuował, pogłębiał i utwierdzał naukę Jana Pawła II. Obydwaj Oni potępili wszystkie reformy posoborowe dokonane samowolnie i nielegalnie, przez poszczególne episkopaty w wielu krajach. Benedykt XVI, jeszcze jako Prefekt Kongregacji Nauki Wiary nazywał te zmiany: „profanacją II Soboru Watykańskiego” oraz całej Tradycji Kościoła i zażądał, aby biskupi odstąpili od nich. Papież Franciszek obrał całkowicie odmienną drogę dla swojego pontyfikatu, obrał drogę: „religii relatywizmu”.

I na koniec należy zauważyć jeszcze jedną bardzo ważną kwestię, otóż na Zachodzie Europy i w Ameryce od wielu lat na wszystkich Wyższych Seminariach i Fakultetach Teologicznych większość przekazywanej wiedzy to czysta herezja. Jest to główna przyczyna braku powołań kapłańskich oraz upadku Kościoła i moralności w tych krajach. Niestety ta modernistyczna trucizna przeniknęła również do Polskich Seminariów oraz uczelni teologicznych.


Przeczytaj również:

Czy nasze pokolenie będzie świadkiem „końca współczesnej cywilizacji”? Proroctwa zwiastujące nadchodzące wydarzenia.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. pixabay.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *