Zachód używa przekazu podprogowego do propagowania akceptacji dla fali imigrantów.

Czy w XXI wieku jest możliwe, aby przekazać odbiorcy wiadomość czy też pewien pakiet informacji bez jego wiedzy? Takie stwierdzenie zahacza o teorię spiskową i dla wielu osób jest teorią spiskową i niczym więcej, niemniej jednak bez względu na to czy wierzymy w tego typu przekaz, zwany przekazem podprogowym, to on istnieje i jest stosowany chociażby w wielu stacjach telewizyjnych na terenie naszego kraju, mamy tutaj na myśli przede wszystkim stacje komercyjne.

Początkowo przekaz ten był jedynie „niewinną” psychoinżynieryjną zabawką w rękach amerykańskich handlowców i marketingowców, za pomocą, której „reklamowało” się różne produkty poprzez oddziaływanie na podświadomość ludzką, to jest poprzez „wmawianie” im (ukryte sugerowanie), iż koniecznie potrzebują kupić właśnie taki to, a nie inny towar, wytwarzany przez konkretnie wskazanego producenta.

W przekazie podprogowym chodzi mianowicie o to, iż oglądając jakiś program, nasze oczy widzą na przykład film fabularny, niemniej jednak, podczas tego filmu emituje się także drugi obraz, niejako w tle tego filmu i robi się to tak szybko, iż nasz zmysł wzroku praktycznie tego nie zauważa. To, iż zmysł wzroku nie wychwytuje w pełni tego przekazu bynajmniej nie oznacza, iż nie robi tego nasz mózg, nasza podświadomość, gdyż ona w pełni rejestruje ten obraz.

Pierwsze eksperymenty z tą techniką notabene przeprowadzone już kilkadziesiąt lat temu, polegały na podprogowym puszczaniu, w trakcie emisji filmów lub transmisji zawodów sportowych, obrazów towarów spożywczych na przykład chińskiego jedzenia. Widz po obejrzeniu takiej podprogowej reklamy, sam nie wiedząc, dlaczego, nabierał nagle chęci na taki właśnie posiłek i dzwonił do restauracji, aby go zamówić. Upraszczając zagadnienie, w wyżej wymieniony sposób zmanipulowano po prostu umysł telewidza i w jego podświadomości wytworzono nieodpartą chęć na zjedzenia czegoś serwowanego przez „chińską kuchnię”.

Innymi słowy, poprzez przekaz podprogowy emitowany obecnie za pośrednictwem telewizji komercyjnych, najzwyczajniej w świecie, rządy poszczególnych krajów (zwłaszcza w Europie Zachodniej oraz USA, a ostatnimi czasy także i w Polsce) kodują i programują swoich obywateli, niemalże ich hipnotyzują. W ten sposób „ładuje” się wprost do naszych mózgów kłamstewka oraz wzorce naszych postępowań społecznych. W obrębie naszej Ojczyzny są to kanały z udziałami Niemieckimi, innymi słowy Niemieckie stacje informacyjne na terenie Polski wmawiające nam różnego rodzaju absurdy, stąd między innymi rodzi się tak duży podział w społeczeństwie Polskim oraz dochodzi do incydentów jak ten ze samo spaleniem na tle politycznym.

Z kolei na zachodzie zaszczepia się w ludziach miłość do fali nielegalnych imigrantów, bo jak inaczej wytłumaczyć fakt, iż obywatele na przykład Francji czy Niemiec witali ich, przybywających nielegalnie, całymi setkami tysięcy, przysłowiowym chlebem i solą, skoro nawet osoba przeciętnie rozgarnięta intelektualnie powinna doskonale wiedzieć, iż ci rzekomi uchodźcy, to w znacznej mierze zradykalizowani ludzie a nawet członkowie różnych organizacji terrorystycznych jak Al-Kaida, czy też ISIS? Oni nie przybywają za chlebem i pracą, ale aby zabijać Europejczyków i niszczyć Europejskie struktury.

Ci ludzie, których Niemcy witali z „otwartymi ramionami” za rok, dwa, góra za sześć lat wymordują przecież z premedytacją prawie wszystkich białych Niemców, Francuzów, Włochów oraz mieszkających tam Chrześcijan. Wcześniej jednak, „wydoją” oni socjal tych państw i zachwieją ich strukturami ekonomicznymi, gdyż żadne państwo na Świecie nie będzie w stanie udźwignąć tej patologii i płacić w nieskończoność zasiłków bezrobotnym muzułmanom, a później ich licznym dzieciom.

Nie łudźmy się, czas przejrzeć wreszcie na oczy. Społecznościom islamskim jest, co do zasady, całkowicie obcy zachodni etos pracy, a tym samym, te tłumy, które teraz całymi falami szturmują „bramy” Europy, jak już zadomowią się u nas, to (po za małymi wyjątkami) nie podejmą żadnego zatrudnienia, gdyż oni (pomijając kwestię: handlu, tkactwa, krawiectwa, budownictwa, rybołówstwa, pasterstwa, gastronomii i paru innych podstawowych profesji) generalnie brzydzą się pracą fizyczną.

Aby oddać sprawiedliwość dzisiejszej publikacji, trzeba jednak zaznaczyć, iż w masie ludzi z Bliskiego Wschodu, która obecnie „naciera” na Europę, jest zapewne niewielka grupa uchodźców (głównie Chrześcijan), którzy rzeczywiście uciekają przed wojną, prześladowaniami, głodem i terrorem. Tym prawdziwym, podkreślam słowo prawdziwym, uchodźcom mamy święty obowiązek pomóc, gdyż tak nakazuje nam zwykła ludzka przyzwoitość. Tym samym, musimy odróżnić prawdziwie potrzebujących od cwaniaków „pędzących” do nas, aby wyłudzać zasiłki socjalne oraz od „żołnierzy” islamskich organizacji terrorystycznych.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *