Z Historii PolskiEuropa ma duże szczęście. Co to za szczęście? Szczęście, że Polska tutaj jest i Polacy, którzy jeszcze wiedzą, czym jest Bóg, Honor i Ojczyzna. Polacy, którzy wiedzą, czym jest patriotyzm i walka o własne idee, kulturę oraz przeszłość, ponieważ to ona kształtuje naszą teraźniejszość. Jak powiedział kiedyś ktoś znany, naród bez przeszłości to naród bez tożsamości. Co do naszego kraju, naszej pięknej i kochanej Polski to możemy być z niej dumni bo jest Ona niczym wielowiekowe drzewo, mocne i potężne. Oczywiście posiada liczne zadrapania i blizny jednak trwa mocno zakorzenione w ziemi i żadna zewnętrzna siła nie jest w stanie mu zagrozić. Polska trwa od wielu wieków i trwać będzie jako znak i drogowskaz dla Europy oraz dla Europejczyków. Polska to zawsze Bóg, honor i Ojczyzna.

Drodzy czytelnicy, Polska jest krajem, którego położenie sprawia, że jest on wyjątkowy, jest on także krajem, który może rozkwitnąć i stać się potęgą Europy oraz świata. To też już od wielu lat, a może i stuleci nasi sąsiedzi robili praktycznie wszystko, aby ograniczać Polskę i Polaków, ten proceder ma miejsce również i dziś, dobrze jest mieć tego świadomość. Jak nigdy wcześniej, dziś nadchodzi czas aby Polacy zaczęli myśleć samodzielnie i niezależnie. Europa nie jest już tą samą starą Europą. Dziś jak Feniks z popiołów powstaje odrodzone Imperium Rzymskie otoczone emblematem gwiazd. Tymczasem w USA bogactwo kurczy się, ponieważ drukowane są pieniądze bez pokrycia. Zadłużenie wzrasta. A zatem, próby zakłamywania historii, fałszowania wydarzeń i wypaczania faktów z przeszłości sprawiają, iż warto poznawać historię własnej Ojczyzny.


Prasłowianie (Ariowie) najstarszym ludem zamieszkującym Europę. Polacy posiadają najwięcej, bo aż 51% genów Słowiańskich.

Ujawniamy: Wywiad USA twierdzi, że żydzi mordowali Polaków, ponieważ to oni podejmowali decyzje.
„Oddanie Polski Stalinowi jest konieczne”, czyli: wytępienie Narodu Polskiego i liczne deportacje koordynowane przez Rosjan.
Żydzi zakłamują historię pogromu w Jedwabnem, aby uczynić z Polaków katów i żądać odszkodowań wojennych.
Publikujemy informacje o współpracy Żydów z III Rzeszą Adolfa Hitlera. Dziesiątki tysięcy żydów walczyło za nazistów.

Decyzja zapadła: zbrodnie Ukraińców na Kresach Wschodnich, zgodnie z konwencją ONZ, określone zostały jako ludobójstwo.
Krwawa cena niepodległości Rzeczpospolitej. Kresy w czasie I wojny światowej i wojenne spustoszenie tamtych czasów.
Historia Lechitów i pospolite ruszenie Słowian, które jest wyjątkowe w skali planety i gwarantuje przetrwanie Narodu.
Ujawniamy niepopularną prawdę historyczną: ,,Żydzi z satysfakcją przyjęli informację o upadku II RP we wrześniu 1939 r.’’

,,Jeżyk’’: Czternastoletni Polak i Bohater Powstania Warszawskiego, którego osiągnięcia na zawsze pozostaną w naszej pamięci.
To się nie mieści w głowie: ,,Milicja Żydowska wyłapywała żołnierzy polskich. Rozstrzeliwali ich albo przekazywali NKWD.’’
Żydowska organizacja B’nai B’rith czyli Masoneria w Polsce określana mianem „Loża Polin”.
Kresy Wschodnie, to tam Ukraińcy z OUN i UPA mordowali dzieci narodu Polskiego.

Polityczne przemiany w Polsce czyli ,,Nocna Zmiana’’. Czy dalsza dominacja postkomunizmu doprowadzi do zaniku państwa?
Historia bez cenzury czyli: ,,Żydzi z satysfakcją przyjęli informację o upadku II RP we wrześniu 1939 r.’’
Ujawniamy prawdę: ,,Milicja Żydowska po bitwie pod Tomaszowem wyłapywała żołnierzy polskich. Rozstrzeliwali ich albo przekazywali NKWD.’’
Dlaczego Turcja jako jedyny kraj nie uznała rozbiorów Polski, lecz wspierała Rzeczpospolitą?

Odbudowa Księstwa Polskiego, którego granice sięgną Uralu. Tajne dokumenty potęgi Słowian.
Ludobójstwo na Wołyniu to tragiczna karta historii Polski, karta coraz częściej zapominana przez wielu.
Historia Wielkiego Imperium Lechickiego historią Polski i Polaków?
Wielka Lechia, Polanie i wreszcie Polska. Odkryto prawdę sprzed 7000 lat?