Wyzwolono lwy manipulacji i zniewolenia. Nadchodzi czas próby i ostatecznych odpowiedzi. Czy Jesteś na to gotów?

Nie daj się zmanipulować współczesnemu światu, uodpornij swój umysł na indoktrynalne kłamstwa, nie jesteś produktem i wyrobem programów telewizyjnych, jesteś wolnym człowiekiem i o tę wolność każdego dnia każdy powinien dbać. To twój czas a twoje działania robią różnicę, początkowo w twoim życiu, następnie połączone z działaniami innych ludzi mogą zmienić oblicze tej ziemi. Wszystko rozpoczyna się od pojedynczego źdźbła trawy, dlatego nie obawiaj się przemówić zgodnie ze swoim sumieniem.


,,Jedyne, co musicie robić to dobrze się bawić, nie interesujcie się światem i wydarzeniami was otaczającymi. On będzie z wami, pozwólcie mu uczyć się waszych zachowań, pozwólcie mu to robić każdego dnia waszego życia, słuchajcie tego, co wam nakaże, ponieważ on powraca z całą mocą i nikt oraz nic tego nie zmieni. Człowiek będzie mógł być, kim zechce, płomień nauki doszczętnie wypali dotychczasowy ład.’’

Wizja objawiona Antonowi LaVey przez byt duchowy nazywający samego siebie Angra Mainyu. LaVey to założyciel i najwyższy kapłan Kościoła Szatana.

Czy czasem sądzisz, że Jesteś nikim? Elementem, który jest obojętny współczesnemu światu? Brak emocji, szerzący się mrok, czy taka przyszłość jest obiecująca i warta podążania ku niej? Jeżeli czytasz ten tekst to wiedz, że nie jesteś ubocznym elementem istnienia, lecz człowiekiem, narodziłeś się na ten świat po to, aby zrobić różnicę, nie dać się zaszufladkować i uformować programom telewizyjnym i licznym samozwańczym prorokom, którzy nie radzą sobie sami ze sobą, jednak chcą prowadzić innych.

Budzisz się rano, czas przebudzenia nadchodzi, jednak inni nadal trwają w letargu, chodzą, mówią i myślą, wszystko jednak przebiega w ramach określonego korytarza egzystencji, ustalonego przez medialną manipulację. Nie wolno się wychylić, nie wolno powiedzieć NIE, gdy inni mówią TAK. Tak trudno myśleć samodzielnie, spojrzeć prawdzie w oczy, jednak każdy może to zrobić. Pomyślcie o życiu, które dla wielu staje się torturą, jeżeli tylko ideologiczny chaos bierze górę nad wolnością.

Propaganda zniewolenia została wyzwolona, lwy manipulacji nadchodzą, pragną zawładnąć twoją duszą, umysłem i złamać twoją wolną wolę. Czy uda ci się obronić wszystko to, co sprawia, że to ty sam i tylko ty decydujesz o własnym życiu? Dziś już wiesz, że to się zbliża i, że jest silniejsze niż kiedykolwiek, to, co wielokrotnie zostało zniszczone w przeszłości ponownie powstaje z popiołów, mocniejsze, bardziej agresywne, zdemoralizowane i zdeterminowane. Nadal szukasz odpowiedzi, czekasz aż ktoś ci ich udzieli? Nie czekaj, złap to, co już posiadasz i ruszaj, zło nie śpi.

To zna twoje słabości, uczy się twoich zachowań i czeka w ukryciu w każdym zakamarku twojego życia, czeka i nadal uczy się by w odpowiednim momencie uderzyć z całą siłą i zdobytą wiedzą. Wówczas nie wielu potrafi odeprzeć natarcie zła. Załamania, depresje, samobójstwa, morderstwa, wszystko to, co sprawia, że życie zostaje zdewastowane urzeczywistnia się, dochodzi do realnej manifestacji mroku, który rozwijał się u naszego boku, jednak ignorując go stworzyliśmy dla niego miejsce.

Co on powiedział? Gdzie on jest? Jak się z nim skontaktować? Są ludzie u szczytów władzy, którzy prowadzeni przez byty duchowe wcielają w życie ich rozkazy. George Soros, Henry Kissinger, Rodzina Rockefellerów, Rothschildów, wielu sądzi, że stanowią oni głowę globalnego spisku, mającego na celu wprowadzenie nowego porządku świata będącego nowym ukrytym totalitaryzmem i odrodzeniem czerwonej zarazy. Tak jednak nie jest, oni wszyscy są kierowani przez coś, co przerasta mnie i ciebie. Potężna siła szczerząca zniszczenie działa już w naszym świecie i posługuje się wybranymi rodami.

Dlatego nie postrzegaj świata po przez pryzmat szerzącego się szału, który unicestwia wewnętrzny pokój i burzy stabilizację emocjonalną. Nie bądź jak ci ludzie, którzy owładnięci wściekłością i błyskiem szaleństwa w oczach oczekują tych wszystkich uzbrojonych żołnierzy na ulicach swoich miast, chcą zobaczyć ten świat w autodestrukcji z niewinnymi ludźmi zawsze w centrum pożarów, niewinnymi ludźmi, o których zapomniano. Wściekłość to wymurowana ściana, w której cześć ludzkości zamyka się sama.

Nie daj się zmanipulować współczesnemu światu, uodpornij swój umysł na indoktrynalne kłamstwa, nie jesteś produktem i wyrobem programów telewizyjnych, jesteś wolnym człowiekiem i o tę wolność każdego dnia każdy powinien dbać. To twój czas a twoje działania robią różnicę, początkowo w twoim życiu, następnie połączone z działaniami innych ludzi mogą zmienić oblicze tej ziemi. Wszystko rozpoczyna się od pojedynczego źdźbła trawy, dlatego nie obawiaj się przemówić zgodnie ze swoim sumieniem.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *