Wypływają nowe dane, które jednoznacznie wskazują na nagły wzrost śmiertelności wśród Polek i Polaków.

Napiszmy sobie jasno, że pandemia („PLANdemia COVID-19”), której nie ma, to mechanizm sprowadzenia ludzkości do poziomu podłogi, wywołania całkowitej zapaści, która będzie skutkowała podważeniem wszelkich wyobrażeń różnego rodzaju światopoglądów ludzi, dlatego że ten świat jest tak pogrążony w wielkiej ciemnocie, irracjonalizmie, czego jeszcze nie widać w tej chwili, ale niedługo będzie to już w pełni dostrzegalne.


Pisaliśmy, nawoływaliśmy, ostrzegaliśmy, ujawnialiśmy niezbite fakty i dowody na temat tych tak zwanych „szczepień” na COVID-19. Całe szczęście wiele osób podążyło za naszymi wskazówkami i nie poddało się „terapii genowej”, przed którą przestrzegaliśmy, a którą dla naszego zmylenia nazwano „szczepieniami” na COVID-19. Są jednak osoby, które nie zaufały niezależnym mediom i ekspertom, dziś te osoby albo nie żyją albo mają poważne problemy ze zdrowiem.

Mało tego, nie jest to w mojej opinii zwykła „trucizna” (szczepionka na COVID-19), ale jakiś bliżej nieokreślony „szczepionkowy koktajl mołotowa”. Raz, że jest to terapia genowa a nie szczepionka. Dwa, nie została ona przebadana, ponieważ badania będą trwały jeszcze, co najmniej dwa lata. I trzy, rząd PiS zaleca szczepić Polaków różnymi szczepionkami, jeżeli zaistnieje taka potrzeba. Zatem pierwszą dawkę otrzymasz Moderny a drugą Pfizera. To jest czysty obłęd, to są takie Himalaje absurdu, że powoli do najbardziej twardogłowych zaczyna docierać, z czym mamy do czynienia.

A mamy do czynienia z „globalnym eksperymentem medycznym”, w którym ludzkość daje sobie zaaplikować „eksperymentalny preparat mRNA”, od czego nie będzie już odwrotu. O konsekwencjach pisał nie będę, ponieważ są one już znane, a nadmienię tylko zakrzepicę, zawał czy po prostu śmierć. Notabene, w związku z tym hasło reklamowe: „ostatnia prosta”, było w tej materii „strzałem w dziesiątkę”.Dlaczego jednak ponownie poruszamy na naszym portalu temat „Psycho-Pandemii”? Otóż rzeczywistość nas do tego zmusza, a konkretnie informacja, że Polacy umierają „na potęgę”. Nikt jednak nie zadał pytania o to, dlaczego tak się dzieje. Ja osobiście przypuszczam skąd ten „pomór” w naszej ojczyźnie. Sądzę, że Wy również dostrzegacie sedno sprawy i źródło tej „narodowej tragedii”.

Liczba nadmiarowych zgonów (w porównaniu ze średnią z lat 2016–2019) w trakcie pandemii (od marca 2020 roku do czerwca 2022 roku) była w Polsce trzecią najwyższą w Europie. Według gazety: «gorzej było tylko w Bułgarii i Rumunii».

Dziennik zwraca uwagę, że fatalnie wypadamy też pod kątem długości życia. Znaleźliśmy się w gronie czterech państw, w których strata była największa: u nas wyniosła 2,4 roku, czyli dwa razy więcej niż średnia unijna. Przed nami są tylko Słowacja, Bułgaria i Rumunia.”

Informuje portal bankier.pl

Gdy czytam te statystyki, dane, to na myśl przychodzi mi jedno słowo: „depopulacja”. Szanowni Państwo, to się dzieje, a jeżeli ktoś tego nie dostrzega to jest nie tyle ślepy, co „zrujnowany intelektualnie”. Dodam również, że po chwili namysłu, dociera do mnie kolejne słowo, a mianowicie: „mordercy”. Kochani, dodajcie sobie „kropeczki” a odpowiedzi ujawnią się przed wami same. To nie jest sytuacja z początku tej „Psycho-Pandemii”, gdzie rzeczywiście było trudno się połapać we wszystkim. Dziś prawda „leży” na ulicy!

W wielu opowieściach możemy przeczytać, że nad wejściem do piekła widnieje napis: „porzućcie nadzieję, wszyscy którzy tutaj przybywacie”. Ja dopisałbym jeszcze drugie zdanie pod powyższym zdaniem a mianowicie: „myśmy tylko wykonywali rozkazy”. A teraz Szanowni Państwo przypomnijcie sobie czasy „PLANdemii” i ogrom zła, który został wówczas wyrządzony w myśl maksymy: „myśmy tylko wykonywali rozkazy”. A ja dodam jeszcze: „czas zapłaty nadchodzi, zaiste już jest blisko”.

Napiszmy sobie jasno, że pandemia („PLANdemia COVID-19”), której nie ma, to mechanizm sprowadzenia ludzkości do poziomu podłogi, wywołania całkowitej zapaści, która będzie skutkowała podważeniem wszelkich wyobrażeń różnego rodzaju światopoglądów ludzi, dlatego że ten świat jest tak pogrążony w wielkiej ciemnocie, irracjonalizmie, czego jeszcze nie widać w tej chwili, ale niedługo będzie to już w pełni dostrzegalne.


Przeczytaj również:

Grupa Anonymous ujawnia proceder depopulacji prowadzonej na współczesnej cywilizacji. To się już dzieje.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. pixabay.com


9 grudnia, 2022


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *