Wsparcie Finansowe

Byliśmy niezależni i nadal tacy pozostaniemy w przeciwnym razie to, co robimy nie miałoby najmniejszego sensu, stąd zwracamy się do Was, Szanowni Państwo o pomoc. Prosimy o zrozumienie i wsparcie. Z góry dziękujemy za każdą złotówkę, za każde dobre słowo i modlitwę. Pozdrawiamy Redakcja.


Wpłaty Krajowe- Nr. Konta:

39 8811 0006 1002 0205 2764 0250

Wpłaty Zagraniczne- Nr. Konta:

PL39 8811 0006 1002 0205 2764 0250

Kod SWIFT : POLUPLPR

Tytułem: Darowizna na cele statutowe.


,,Kiedy zastąpisz negatywne myślenie pozytywnym, wówczas zaczniesz zauważać pozytywne skutki tej właśnie zmiany.’’

Willie Nelson.


Masz pytanie. Potrzebujesz wsparcia lub konsultacji na nurtujący Cię temat? Skontaktuj się z nami a my postaramy się pomóc, ponieważ nie ma takich trudności, z którymi wspólnie nie moglibyśmy sobie poradzić.


Kontakt.

kontakt@salon-informacyjny.pl

„Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz”


,,Jeżeli pragniesz pokoju na zewnątrz, stwórz go najpierw w sobie. W materialnej rzeczywistości nie istnieje, bowiem nic, co wcześniej nie istniało w czyimś umyśle. I ani pokój ani wojna nie przychodzą z zewnątrz, lecz muszą najpierw narodzić się w Tobie. Tak wiele ludzi myśli, że nie jest za nic odpowiedzialnych, że nie może nic zrobić. Tak wiele osób, chce, byśmy tak myśleli. Ale to nie prawda. Każdy dobry stan umysłu niczym efekt motyla rozbiega się po świecie i go tworzy. Pozwól, więc sobie na pokój.’’

Mahatma Gandhi.