Wojsko USA zestrzeliło Niezidentyfikowany Obiekt Latający nad Antarktyką 25 lipca 2018 roku.

,,Księżyc nie jest taki jak wam się wydaje, że jest. Wyobrażenia współczesnego świata na temat naszego satelity są wypaczone, ponieważ opierają się w znacznym stopniu o kłamstwa i manipulacje. Gdybym wam powiedział, jaka jest rzeczywistość z pewnością początkowo wyśmialibyście mnie, ponieważ tak głęboko zakorzenione w waszych głowach jest kłamstwo.’’

Scott J. Horowitz.

Życie poza planetą Ziemia było od zawsze wielką tajemnicą i stanowiło dla ludzkości obszar do coraz szerszego spektrum badań. I chociaż badacze i naukowcy nie byli jeszcze w stanie jednoznacznie określić istnienia życia poza naszą planetą, to niewielu było takich, którzy nie wierzyliby, w istnienie innych światów i cywilizacji znacznie bardziej zaawansowanych od naszej. Innymi słowy oczy współczesnych naukowców oraz NASA zwrócone są w kierunku poszukiwań inteligentnego życia w kosmosie.

Mimo wielu mrocznych zaułków, pytań bez odpowiedzi i ogólnie panującemu zwątpieniu, istniały kraje jak USA czy ZSRR, które w sposób skrajnie paniczny dążyły do kontaktu z bliżej niezidentyfikowanymi obcymi. Czy mogło być to działanie oparte jedynie na domysłach? W roku 1989, ZSRR wybrało dwadzieścia najbardziej wiarygodnych osób z łącznej liczby trzydziestu tysięcy, które zakładały, iż zostały uprowadzone przez UFO i w związku z tym, nawiązały one realny kontakt z przedstawicielami obcych cywilizacji.

Osoby te zostały poddane wnikliwej analizie, obejmującej badania psychologiczne, fizyczne a także pod względem aktywności paranormalnej. Okazało się, że wszystkie przebadane osoby posiadają specjalne zdolności, które, jak podają dokumenty ZSRR, miały w przyszłości posłużyć w nawiązaniu bliższych relacji z potencjalnymi kosmitami. Zauważmy, iż amerykanie po przez CIA robili dokładnie to samo, wystarczy przywołać projekt MK Ultra, którego celem było między innymi nawiązanie kontaktu z UFO po przez wykorzystanie zdolności paranormalnych osób biorących udział w tym tajnym projekcie CIA.

Powróćmy jednak do badań prowadzonych przez ZSRR po roku 1989. Otóż nie było to nic innego jak przede wszystkim skrupulatny wybór medium, które mogłoby odszukać istoty z różnych światów a następnie po przez zdolności paranormalne nawiązać kontakt. I choć późniejsze śledztwo w tej sprawie nie rzuciło światła na wyniki prowadzonych badań, ponieważ większość dokumentów została utajniona lub przepadła w szufladach złożonego rosyjskiego aparatu politycznego, to nieoficjalnie twierdzono, iż do kontaktu rzeczywiście doszło.

Jednocześnie bardzo wpływowa organizacja Veteran Intelligent Professionals for Health, poniekąd kontynuująca badania naukowców ZSRR po roku 1989, ostrzegła prezydenta Trumpa, iż jego działania mogą doprowadzić do kosmicznej katastrofy. Ostrzeżenie to pochodzi od inteligentnego bytu, z którym medium wyżej wspomnianej organizacji nawiązało kontakt. Jest to informacja szokująca, wręcz zakrawająca o świat science fiction jednak bardzo szybko obiegła ona nasz glob.

Całą sprawę bardzo szybko podjęło MOD, które wydało raport ponaglający USA do bardziej zdecydowanych działań na Antarktyce. Dodatkowo Kreml zasugerował, że Stany Zjednoczone szykują się do czegoś wykraczającego poza naszą planetę, a to z powodu zestrzelenia przez Siły Powietrzne Stanów Zjednoczonych urządzenia między wymiarowego bardziej znanego jako UFO w kręgu polarnym w dniu 25 lipca 2018 roku.

Niezidentyfikowany Obiekt Latający wszedł w atmosferę ziemską nad autonomicznym terenem Chanty Mansiego na zachodniej Syberii, skąd dosłownie obleciał cały nasz glob i został zarejestrowany przez radary wielu krajów. Ostatnim etapem była przestrzeń powietrzna Filipin skąd skierował się w kierunku Koła Podbiegunowego, gdzie doszło do zestrzelenia i kolizji z ziemią, która wywołała okoliczne trzęsienie ziemi o sile przekraczającej 5,8 stopni w Skali Richtera. Wydarzenia te mogą rozpocząć wojnę z cywilizacją pozaziemską na terenie Arktyki, takie doniesienia płynął z wielu źródeł na całym świecie w tym także z Rosji.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. Zdjęcie miejsca katastrofy, które obiegło cały świat. Źródłem przecieku mają być Rosyjskie służby.


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *