Włoscy Karabinierzy zlikwidowali tajną Lożę Masońską. Podobne aresztowania odbywają się w innych krajach.

Jako ludzie jesteśmy tak z natury jak i historycznie przeciwnikami tajemnych stowarzyszeń. Na całym świecie działa przeciwko nam monolityczny i bezwzględny spisek, bazujący na ukrytych środkach, by rozszerzać swą strefę wpływów.

Jest to system, który zgromadził ogromne ludzkie i materialne zasoby, dla zbudowania zjednoczonej i wysoce skutecznej maszyny, która łączy operacje militarne, dyplomatyczne, wywiadowcze, ekonomiczne, naukowe i polityczne. Jej przygotowania są ukrywane, a nie ogłaszane, jej pomyłki grzebane, a nie publikowane a jej przeciwnicy uciszani.”

John F. Kennedy.

W ostatnim czasie pojawiło się wiele informacji próbujących wyjaśnić przyczyny wybuchu pandemii koronawirusa Covid-19. Jak już wielokrotnie na naszej stronie pisaliśmy, ten koronawirus nie jest tworem naturalnym lecz hybrydą sztucznie wytworzoną w laboratorium. To z kolei uwiarygodnia informacje mówiące, że za tą całą pandemią kryją się masowe aresztowania w kręgach ukrytej władzy. Dodatkowo Covid-19 stanowi zasłonę dla aresztowań ludzi z tak zwanego Deep State w USA.

Zauważmy, że w ostatnim czasie do dymisji podali się prezesi Disney’a, Google, kilku wielkich banków centralnych, firmy Amazon, która de facto zwiększa swoje zatrudnienie. To wszystko daje do myślenia. Zatem, wokół całej sytuacji z koronawirusem dzieje się coś bardzo niezwykłego.  Coś, czego nigdy wcześniej nie widzieliśmy. Rządy zamykają granice i mówią ludziom, aby zostali w domu lub zarządzają blokady.

Niektórzy chorują z powodu wirusa, niektórzy umierają, chociaż bardzo niewielu, nazwijmy to „zwykłych obywateli”, branych jest tutaj pod uwagę, wygląda to na akcję skierowaną wprost względem tak zwanych kręgów elit. Otóż duża liczba tak zwanych gwiazd i prezesów firm ogłasza się jako zainfekowana poczym samodzielnie poddaje się kwarantannie, a następnie podaje się do dymisji, jak w przypadkach, o których wspomnieliśmy wcześniej.

Na ile jest to informacja pewna nie można stwierdzić, ponieważ de facto dotyczy kręgów władzy, które obejmują przede wszystkim Masonerię a zatem wszystkich polityków, biznesmenów, i wszelkich ludzi wpływowych, którzy należą do Masonerii. Cały proceder dotyka wierzchołka piramidy władzy, przyczyn takiego procesu może być wiele, jednak efektem ostatecznym będzie wymiana kadrowa, przeprowadzona pod zasłoną paniki i chaosu związanego z pandemią.

I tak dla przykładu możemy podać, że Włoskie organy ścigania ukróciły działalność tajnej loży masońskiej, która miała poważny wpływ na procesy polityczne na Sycylii. W nocy ze środy na czwartek (18-19 marzec), karabinierzy aresztowali 27 osób, które należały do ​​tej tajnej organizacji. Wszystkim aresztowanym postawiono zarzuty popełnienia przestępstwa przeciwko administracji państwowej, organom wymiaru sprawiedliwości, a także stworzenia tajnej organizacji przestępczej.

Warto zauważyć, że tajna loża masońska znajdowała się w Castelvetrano, rodzinnym mieście jednego z przywódców Cosa Nostry, Matteo Messiny Denaro, uważanego za jednego z najbardziej niebezpiecznych przestępców na świecie i który od wielu lat jest poszukiwany międzynarodowym listem gończym. Członkami loży, było wielu znanych polityków, w szczególności były przewodniczący Zgromadzenia Regionalnego Sycylii, były deputowany włoskiego parlamentu Francesco Cascio, były deputowany zgromadzenia Giovanni Lo Shiuto oraz były burmistrz Castelvetrano Felice Errante.

Władcy pieniądza żerują na narodzie w czasie pokoju i spiskują przeciwko niemu w czasach nieszczęścia. Są oni bardziej despotyczni niż monarchia, bardziej zuchwali niż autokracja i bardziej egoistyczni niż biurokracja. Widzę w niedalekiej przyszłości nadciągający kryzys, który niepokoi mnie i wywołuje drżenie o bezpieczeństwo mojego kraju.

Na tron wprowadzono korporacje, co pociągnie za sobą erę korupcji na wysokich szczeblach. Władcy pieniądza będą dążyli do przedłużenia swojego panowania wykorzystując przesądy ludzi, dopóki bogactwa nie zostaną zgromadzone w jednych rękach a nasz kraj zniszczony.”

Abraham Lincoln.

Gazeta Giornale di Sicilia w związku z tym wskazuje, że tajna loża masońska mogła wywierać poważny wpływ na podział funduszy regionalnych, a także otrzymywać tajne informacje na temat dochodzeń w wielu ważnych sprawach prowadzonych przez organy śledcze na Sycylii. Media z innych państw publikują wręcz bliźniacze materiały, jednak dotyczące zgromadzeń masońskich w ich krajach. Taka sytuacja z pewnością nie jest zrządzeniem przypadku.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

11 thoughts on “Włoscy Karabinierzy zlikwidowali tajną Lożę Masońską. Podobne aresztowania odbywają się w innych krajach.

 1. Bardzo się z tego powodu cieszę. Skoro tak się dzieje we wszystkich państwach to co się dzieje w Polsce ?

  1. Hmmmmm. Coś sie cichutko zrobiło z zażydzaniem Polski i upodlaniem Polaków. Holocaust
   Industry zztrzasnął też swoje ryje? Coś w tym musi być 🙂

  2. Aby wygrać wybory prezydenckie rządzacy zaczeli wysyłać samoloty po Polaków będacych w Anglii innych krajach.Ściagnęli na Polskę zarazę i kłopoty gospodarcze. Za rok będziemy w Polsce mieli bezrobocie,bo tysiace ludzi pozostanie na lodzie bez pracy. Zarobki spadną drastycznie,wiele firm upadnie,ale biurokraci nadal będą życ w dostatku z pracy pospólstwa. Głosujemy tylko na PIS bo to gwarancja dobrobytu i życie w dostatku do wyborów, a po wyborach będziemy mieli to co Pan Bóg nam bezpośrednio podaruje.Na dziś TVP narodowa nie skąpi nam modlitwy i obiecanek, czego do garnka nie da się włożyć.

   1. Wezcie to durne coß z tymi komentarzami z zadu ßwini… . Ten pajac to bankowo z PO,albo Konfederacja lub SLD… .

 2. Zlikwidowali ją pewnie 13 marca w piątek jak sprzed laty. Zapewne zsynchronizowana międzynarodowa akcja. Wszystkich pozbyli się jednego dnia? 😀

 3. Ile mamy ” OBYWATELI ” w Polsce z grupa krwi AB to na 100% grupa krwi zydo-chazarska; Byc / moze /nie wszystcy OBYWATEJE a nie polacy nie wiedza ze maja geny zydowskie.Dlatego nalezy ujawnic kto jest Kto. Jezeli tego nie zrobimy -prawdziwi SLAWIANIE wygina.Juz jest CICHE przyzwolenie w szpitalach -aby tych z gr.krwi ” 0 ” – ” A „i czesciowo ” B ” utylizowac bez wzgledu na wiek.O ile mi wiadomo -nazwisko mozna zmieniac -ale grupe krwi / nie da rady / i pytanie ? Kto i dlaczego wprowadzil DANE OSOBOWE-? Czy to jest niby WSTYDEM ze jestem Polakiem-wielki czas skonczyc z ta OBRZEZANA zgnilizna-ktora UDAJE polakow i nas okrada.Wsrod nich jest MNOGO w koloratkach na swieczniku-dla OGLUPIANIW pokornych owieczek-przeprzszam za bledy ortograficzne-jestem dosc mocno WKURw…..ony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *