Wizja świata opartego na neoliberalizmie oraz idei skrajnie lewicowej to droga do nikąd

,,31% dzieci wychowywanych przez matki lesbijki i 25% wychowywanych przez ojca geja podało, że byli przez rodziców zmuszani do seksu wbrew swojej woli. Osoby te przyznają również, że w związku z wyżej wspomnianymi wydarzeniami mają częściej myśli samobójcze, problemy z prawem, narkotykami oraz kłopoty w trwałości związków.’’

Wyniki badań przeprowadzonych przez profesora Marka Regnerusa z University of Texas.

Drodzy Czytelnicy dzisiejszą publikację rozpoczynamy od przytoczenia wyników interesującego badania, które w jasny i klarowny sposób neguje związki homoseksualne, które tak ochoczo są promowane w XXI wieku przez organizacje lewicowe czy neoliberalne. Już sam wynik badań pokazuje, że wizja świata opartego na neoliberalizmie oraz idei skrajnie lewicowej to droga do nikąd, a może nie tyle do nikąd a do pewnego rodzaju kontrolowanej samozagłady.

Po zakończeniu II wojny światowej możemy zaobserwować ponowne narodziny poglądów zmierzających ku totalnej wolności, które można skwitować samowolą. Brak zasad, reguł moralnych czy myśli o dobru wspólnym to coś obecnie wysoce lansowanego przez media głównego nurtu na całym świecie. W miejsce patriotyzmu, wiary, honoru, wytrwałości i człowieczeństwa zostało wprowadzone jedno pojęcie owe pojęcie to rozrywka pod każdą możliwą odsłoną.

Dlaczego rozrywka? Otóż człowiek utrzymywany w ramach nieustającej rozrywki nie myśli zbyt wiele na temat własnej egzystencji, przyszłości, tego, co zrobić by jego życie było lepsze i bardziej stabilne, a jedynie koncentruje się na doznaniach cielesnych, które z czasem przejmują nad nim kontrolę. Tacy ludzie nie myślą zbyt wiele, są niczym plastelina, która można uformować wedle przekonania. Taki obywatel XXI wieku jest doskonałym produktem dla lewicowej i neoliberalnej idei globalizmu.

UE, ONZ, czy organizacja tak zwanych dziennikarzy bez granic oraz wiele innych tego typu stowarzyszeń stoi na straży idei lewicowej, która w epoce globalizmu jest niczym trucizna przedzierająca się przez granice wszystkich krajów globu. To sprawia, że takie państwa jak Polska czy Węgry są obecnie w tak wściekły i zawzięty sposób atakowane. Powodem nie jest zagrożona demokracja czy wyimaginowana wizja apokaliptycznych wydarzeń zagrażających naszemu Narodowi, lecz stanowcze działania Polski, Węgier i krajów tego regionu Europy na rzecz odrodzenia myśli konserwatywnej.

Myśli konserwatywnej gdzie dobro człowieka jako jednostki zostaje umiejscowione na pierwszy miejscu, gdzie zasady i normy moralne są fundamentem zdrowego i dobrze rozwijającego się społeczeństwa. W XXI wieku zachód zdaje się pokładać nadzieję w przekształceniu Unii Europejskiej w super mocarstwo bez państw narodowych, gdzie multi kulturowość będzie wyznacznikiem zdrowego społeczeństwa. W XXI wieku zachód pokłada nadzieję w całkowitej wolności, związkach homoseksualnych, mieszaniu się kultur nie zważając na konsekwencje jak gwałty czy terroryzm.

Można zapytać czy kraje zachodu dążą do stabilności i dobrobytu czy też wykorzenienia dotychczasowej kultury Starego Kontynentu? Pamiętajmy, że wykorzenienie patriotyzmu oraz zniszczenie państw narodowych jest przetarciem szlaku dla idei Nowego Porządku Świata. Takie społeczeństwa, w których pojęcie narodu i państwowości zostanie unicestwione, z otwartymi ramionami przyjmą pomysł stworzenia Europejskiej Hybrydy super państwa z władzą centralną w Brukseli. Na takie rozwiązanie nie możemy sobie pozwolić nigdy.

Idea całkowitego resetu na rzecz hegemoni myśli lewicowej oraz neoliberalnej nie będzie łatwa do zatrzymania w epoce globalizmu. Miejmy tego świadomość, jednak nie zaprzestawajmy w drodze ku prawdzie, ponieważ jesteśmy to sobie dłużni jak i przyszłym pokoleniom. Wiele osób nie zdaje sobie z tego faktu sprawy, ale obecnie toczy się globalny bój o przyszły wygląd świata. Istnieją dwie opcje, pierwsza to rozwój dotychczasowego ładu, który tak zawzięcie jest niszczony przez neoliberalizm, natomiast druga opcja to świat bez granic i zasad gdzie wszystko co człowiekowi się spodoba staje się prawem.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. flickr.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *