Witaminy leczą choroby: B-17 leczy nowotwory, C leczy szkorbut, D leczy krzywicę itd. A nasza cywilizacja „zabija długowieczność”.

Co robisz gdy boli cię głowa? Wielu z was zapewne mówi: „doktorze boli mnie głowa”. On na to bardzo często odpowiada: „weź aspirynę”. Ale zaraz, zaraz! Czy ktoś zastanawia się, co spowodowało ból głowy? Są lekarze, którzy zadadzą takie pytanie, jednak o zgrozo, jest ich coraz mniej. No przecież BRAK ASPIRYNY nie spowodował BÓLU GŁOWY! Dziś leczy się OBJAWY a nie PRZYCZYNY i to jest sedno problemu.


Potem rzekł Bóg: „«Oto wam daję wszelką roślinę przynoszącą ziarno po całej ziemi i wszelkie drzewo, którego owoc ma w sobie nasienie: dla was będą one pokarmem.” A my co jemy? A no jemy hamburgery, frytki i pijemy Coca-Colę lub Pepsi, w mojej opinii oba te „trunki” przynoszą bardzo dużą szkodę organizmowi. Gdy natomiast w naszym życiu pojawia się choroba wówczas sięgamy po lekarstwa, gdyż po co pamiętać o witaminach?

Dla przykładu należy wspomnieć o witaminie B-17, która według wielu niezależnych lekarzy, badaczy i naukowców leczy nowotwory. Notabene dodam, że tego typu lekarze, badacze i naukowcy są osobami „wyklętymi” gdyż jak już wielokrotnie na naszej stronie pisaliśmy: „koncerny farmaceutyczne nie potrzebują zdrowego społeczeństwa, gdyż na takim nie zarobią”. To ważna myśl, prawda?

Niemniej jednak ludzie z nowotworem mogą zażyć witaminę B-17, ponieważ selektywnie niszczy komórki rakowe. Przy tej okazji polecamy wam książkę autorstwa G. Edwarda Griffina, pod tytułem: „World Without Cancer”. Nie muszę chyba dodawać, że ona także została „wyklęta”? Ach.,.. Ta niesforna witamina B-17, tyle „problemów” z nią mają te jakże „błogosławione” koncerny farmaceutyczne.

W północnym Pakistanie żyje plemię Hunza. Gdy ich odkryto podano, że przeciętnie żyją około 160 lat. Stąd notabene wzięła się legenda o „Dolinie gdzie żyje się wiecznie”. Oczywiście nie żyli wiecznie, gdyż jest to nie możliwe, przynajmniej w tym życiu, niemniej jednak dożywali 160 lat. I teraz „hit”, otóż im większy mieli oni kontakt ze światem zewnętrznym, tym krótsze stawało się ich życie. Dziś dożywają około 90 lat. Czyżby hamburgery i Pepsi „uśmierciły nieśmiertelność”?

Jedną z ulubionych potraw plemienia Hunza, jest pestka moreli, jest ona dla nich jak pieniądze. Z tych pestek wydobywają olej i nigdy nie chorują na raka! Ciekawe prawda? Oczywiście współcześnie „eksperci medialni” od „wszystkiego” mówią, że witamina nie może wyleczyć choroby. Co natomiast mówi nam historia medycyny?

Witamina C leczy szkorbut. Przez wiele lat ludzie umierali na chorobę zwaną Beri- Beri a później wyleczyła ją witamina B. Z kolei Pelagre leczy witamina B- Complex (zestaw). Krzywicę leczy witamina D, a jak już wcześniej wspomnieliśmy, nowotwory leczy witamina B-17 plus witamina C. Podobnych przykładów jest wiele, jednak nie chodzi o to aby je wszystkie wymieniać, ale aby mieć świadomość tego, że WITAMINY LECZĄ CHOROBY!

Przy tej okazji należy wspomnieć inny cytat z Biblii, a mianowicie: „Korzeniem wszelkiego zła jest miłość pieniędzy”. To też w momencie w którym lekarstwa, dosłownie na wszystko, zaczęły się rozpowszechniać coraz mocniej na świecie, a jakość pokarmów pikowała w dół, tym więcej mogliśmy obserwować zawałów serca, wylewów, problemów z ciśnieniem, i tak dalej, i tak dalej. Dlaczego? Bo to się łączy.

Wszedłem dziś rano na emaila i w spanie takie o to tytuły wiadomości: „Chcesz mieć kontrolę nad swoim zdrowiem? Używaj tego lekarstwa każdego dnia!” Lub też: „NAJNOWSZY WYNALAZEK: ból pleców i krzyży zniknie, o to lekarstwo!” Lub też: „Będziesz zachwycony tymi okularami do czytania: dają ostry obraz z kilku odległości, poprawiają widzenie!” Lub też: „Dużo siedzisz przed laptopem? Weź to lekarstwo.” I tak dalej, i tak dalej, nie będę czytał dalszych ponieważ to istna paranoja.

W telewizorze co mamy? A no praktycznie co druga reklama to jakieś lekarstwo, lekarstwo i lekarstwo. Po prostu masz je BRAĆ i nie zadawać zbędnych PYTAŃ! Nie wiesz, że Big Pharma chce tylko twojego dobra! Ach ta medialna paranoja, ach ci uśmiechnięci i szaleni prezenterzy, ach ta cała maszynka do robienia pieniędzy kosztem ludzkiego zdrowia i życia. Liczy się dla nich tylko KASA, KASA, KASA!

Co robisz gdy boli cię głowa? Wielu z was zapewne mówi: „doktorze boli mnie głowa”. On na to bardzo często odpowiada: „weź aspirynę”. Ale zaraz, zaraz! Czy ktoś zastanawia się, co spowodowało ból głowy? Są lekarze, którzy zadadzą takie pytanie, jednak o zgrozo, jest ich coraz mniej. No przecież BRAK ASPIRYNY nie spowodował BÓLU GŁOWY! Dziś leczy się OBJAWY a nie PRZYCZYNY i to jest sedno problemu.

Tak więc to nie ból głowy jest problemem, otóż ten ból głowy jest wskaźnikiem, że coś złego dzieje się w naszym organizmie! Ból głowy sygnalizuje ukryty i prawdziwy problem. Podobnie jest w przypadku wielu innych objawów bólu. Zatem zażywając leki przeciwbólowe wyłączacie ten wskaźnik, ALE NIE USUWACIE PROBLEMU. W swoich domowych aptekach macie wiele leków, a one wyłączają wskaźnik. I tak wyłączacie wskaźnik przez trzydzieści, czterdzieści lat i powoli umieracie.

Oczywiście niektórzy umierają koło sześćdziesiątki ale chowa się ich gdy mają na przykład siedemdziesiąt pięć lat, a ostatnie lata przeżywają jako kaleki albowiem leczyli objawy a nie przyczyny chorób. To też raz jeszcze przypominamy, że Biblia mówi nam: „Korzeniem wszelkiego zła jest miłość pieniędzy”. A koncerny farmaceutyczne nie zarabiają, gdy jesteś zdrowy! Pomyśl o tym. Wiele jest oznak niedoboru witamin, a ja nie wiem w pełni jakich mój organizm potrzebuje witamin właśnie teraz, to też łykam wszystkie najważniejsze witaminy i jeśli niektóre z nich marnuje to cóż… Wolę być zdrowy.


Przeczytaj również:

Sekret SARS-CoV-2 dotyczy tego, czym jest koronawirus, czym jest ta bezobjawowa pandemia.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


12 marca, 2022


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *