Wielu z tych, którzy plądrowali Amerykański Kapitol, miało komunistyczne tatuaże. To właśnie była ANTIFA udająca zwolenników Trumpa.

Demokraci są bardzo dobrzy w byciu złośliwymi, złymi, nienawistnymi, a gdy zaczniemy kopać trochę głębiej, to szybko dotrzemy do informacji, że za tym wszystkim stoi sam George Soros i jego miliardy. George Soros to główny mason europejski, który dąży do zaprowadzenia całkowitego komunizmu w USA i niestety, teraz to może mu się udać, ponieważ Joe Biden prezydentem będzie rok a maksymalnie dwa lata i na jego miejsce „wskoczy” komunistka Kamala Harris i to jest dopiero prowokacja!


To była czysta i doskonale wyreżyserowana „ustawka”. Co mamy na myśli? Otóż wszystko to (wydarzenia w USA ostatnich miesięcy) zostało starannie przemyślane i zorganizowane przez ostatnie 4 lata, czego rezultatem będzie to, że Demokraci wyjdą zwycięsko z tych zafałszowanych wyborów, Ameryka stanie się krajem marksistowskim, skrajnie lewackim i szczerze mówiąc, niewiele już możemy, w chwili obecnej, z tym zrobić, jeśli w ogóle cokolwiek.

Siła i bezczelność Deep State jest na tyle potężna, że nawet sam Donald Trump wydaje się powoli odpuszczać. Oby to załamanie, zniechęcenie i przygnębienie było tylko chwilowe, ponieważ stawką jest nie tylko struktura kulturowa i polityczna USA, ale i reszty świata. Wielu zapewne będzie się modlić o sprawiedliwość, wielu będzie nawoływać do sięgnięcia po broń a media z kolei jeszcze bardziej wzmocnią taran propagandy i dezinformacji. Szanowni Państwo, osobiście w ciągu ostatnich kilkunastu godzin spotkałem się z opiniami wielu osób, które uważają, że w chwili obecnej Ameryka musi przejść przez to wszystko, ponieważ to będzie poniekąd stanowić Boży sąd nad Ameryką.

To też raz jeszcze podkreślę: nie wątpię, że wszystko, co teraz widzimy, i co de facto obserwowaliśmy w ostatnich kilkunastu godzinach, zostało w znacznym stopniu zaaranżowane, w celu wywołania maksymalnego chaosu, i oczywiście za tym wszystkim stoją Demokraci. Te zamieszki dają im pretekst do realizacji ich podstawowego planu, czyli eksmisji Donalda Trumpa z Białego Domu w kajdankach. I nie myślcie, że to niemożliwe, ponieważ to jest możliwe.

Demokraci są bardzo dobrzy w byciu złośliwymi, złymi, nienawistnymi, a gdy zaczniemy kopać trochę głębiej, to szybko dotrzemy do informacji, że za tym wszystkim stoi sam George Soros i jego miliardy. George Soros to główny mason europejski, który dąży do zaprowadzenia całkowitego komunizmu w USA i niestety, teraz to może mu się udać, ponieważ Joe Biden prezydentem będzie rok a maksymalnie dwa lata i na jego miejsce „wskoczy” komunistka Kamala Harris i to jest dopiero prowokacja!Przeczytaj również:

M. Pence zdradził D. Trumpa, Naród Amerykański oraz Konstytucję. Czy USA czeka wojna domowa? Najbliższe dni wszystko wyjaśnią.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *