Wielu wyśmiewa istnienie zła osobowego, jednak, jeżeli ty rozumiesz, że człowiekowi zagraża zło, wówczas już teraz jesteś zwycięzcą.

Wielu wyśmiewa istnienie demonów, istnienie zła osobowego, jednak, jeżeli ty rozumiesz, że człowiekowi od pierwszego dnia życia do ostatniego dnia życia zagraża zło, wówczas już teraz jesteś zwycięzcą. Ta wiedza motywuje cię do rozwoju, o jakim wielu nawet nie śniło. Ta wiedza, ta możliwość rozumienia świata duchowego zagwarantuje ci zwycięstwo oraz to, że nie zagubisz się i nie upadniesz w czasie trwania burzy, która zbliża się i w zasadzie już się rozpoczęła.


Wiesz, o co w tym wszystkim chodzi? Chodzi o to abyś się załamał, stracił pracę, perspektywy na przyszłość, nadzieję, wiarę w swoje możliwości. Tutaj chodzi o to abyś posunął się do ostateczności, to jest do rezygnacji ze swojego życia. Być może jeszcze wiele osób tego nie dostrzega, jednak rok 2021 ukaże pełnię prawdy. Ta prawda doprowadzi wielu do upadku, dlatego ważnym jest, aby już dziś przejrzeć na oczy i zrozumieć, że życie to nie tylko rok 2021, ale i kolejne lata. Świat nie kończy się na pandemii!

Abstrahujemy już od tego, że ta pandemia jest tak wiarygodna jak testy wykrywające koronawirusa SARS-CoV-2, które są zdolne wykryć go dosłownie wszędzie. Przypadki oleju silnikowego, mrożonek i kozy są wystarczającym dowodem na farsę, z jaką mamy tutaj do czynienia. To też raz jeszcze podkreślamy, że koronawirus SARS-CoV-2 istnieje, jednak jego zasięg jak i zjadliwość zostały skrajnie przeszacowane. Pandemia to globalny test na inteligencję i niestety ludzkość póki, co oblewa ten test.

Paranoja, paradoks, kpina, chaos, absurd i wiele innych tego typu określeń, które doskonale opisują działania polskiego rządu i Mateusza Morawieckiego, nie będziemy już wspominać o ministrze zdrowia, który nawet nie jest lekarzem. Oni wszyscy prowadzą Polskę ku ruinie, zadłużają kraj, doprowadzają do rozpadu więzi społecznych, rodzinnych a nawet likwidacji chrześcijaństwa w naszej ojczyźnie. A to wszystko w oparciu o nic nie warte testy PCR oraz testy antygenowe. Szanowni Państwo, powstaje zasadnicze pytanie: „jaką cenę przyjdzie jeszcze nam zapłacić w imię paranoi PiS?”

A teraz pozostawmy polityków PiS za sobą i przejdźmy dalej, to znaczy w chwili obecnej starajmy się nie zaciągać żadnych kredytów to po pierwsze, a po drugie odbudujmy nasze relacje rodzinne, jeżeli wymagają one odbudowy. Rodzina w czasie próby, który zbliża się do nas, będzie fundamentem, na którym będziemy mogli się oprzeć, będzie fundamentem, który pozwoli nam przeżyć okres politycznych, ekonomicznych, militarnych i duchowych wstrząsów, które nawiedzą ziemię.

O tym nie mówi się w mediach, tam jedynie wyświetlane są kolorowe reklamy przedstawiające roześmianych ludzi, jednak człowiek jako istota stworzona na obraz i podobieństwo Boga, zostaje obecnie poddana próbie zła, które wyleje się na tę planetę. Nie możemy jeszcze stwierdzić, czy zbliżający się okres czasu jest zapowiedzią fizycznego nadejścia Antychrysta, ale jedno nie ulega wątpliwości, chrześcijaństwo będzie wyniszczone, kapłani rozpierzchną się, człowiek zostanie zrównany ze zwierzętami. Nastąpi całkowita aberracja i wynaturzenie ładu naturalnego uformowanego przez Boga, to się zbliża.

Jeżeli uważasz, że sam będziesz w stanie oprzeć się nadchodzącej burzy, to jesteś w błędzie, a ceną, którą przyjdzie ci zapłacić, będzie cena twojego życia. Na to pozwolić sobie nie można, to też pamiętaj, że nie jesteś sam. Masz rodzinę, bliskich, przyjaciół i przede wszystkim Boga, który Jest ponad tym wszystkim. Jeżeli będziesz z Bogiem, wówczas Bóg będzie z Tobą, a jeżeli On Będzie z tobą to któż przeciwko tobie? Zaufaj Jezusowi już dziś, tak jak zrobiło to wiele milionów ludzi na całym świecie. Oni są już spokojni, bo wiedzą, że stanęli po stronie Zwycięscy.

Ktoś może powiedzieć, że po co o tym mówić, po co wiązać tego typu przekonania z rzeczywistością, z tym co obecnie dzieje się na świecie? Otóż obecne wydarzenia globalne wykraczają daleko po za świat materialny, mamy tutaj do czynienia z ingerencją bytów duchowych, które pragną zniszczyć człowieka a także planetę. W obliczu zagrożenia wykraczającego po za to, co z tego świata, należy uciec się o szczególną pomoc i opiekę Boga. Człowiek zdany tylko i wyłącznie na siebie nigdy nie zwycięży ze złem, z bytami duchowymi będącymi źródłem zła, bytami określanymi mianem demonów, którym przewodzi książę ciemności Lucyfer.

Współczesna cywilizacja zabrnęła w ślepy zaułek materii, co doprowadziło do odcięcia ludzi od korzeni, a korzeniami ludzkości jest duchowość. To odcięcie powoduje upośledzenie poznawcze codzienności. Ludzie nie rozumieją, że istnieje świat duchowy, który przenika świat materialny, a to z kolei skrajnie ogranicza ich percepcję globalnych wydarzeń. Zatem jak ludzkość może się ostać i oprzeć patologiom skoro w zasadzie została oślepiona?

„Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła. Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich.”

(Ef 6, 11-12).

Wielu wyśmiewa istnienie demonów, istnienie zła osobowego, jednak, jeżeli ty rozumiesz, że człowiekowi od pierwszego dnia życia do ostatniego dnia życia zagraża zło, wówczas już teraz jesteś zwycięzcą. Ta wiedza motywuje cię do rozwoju, o jakim wielu nawet nie śniło. Ta wiedza, ta możliwość rozumienia świata duchowego zagwarantuje ci zwycięstwo oraz to, że nie zagubisz się i nie upadniesz w czasie trwania burzy, która zbliża się i w zasadzie już się rozpoczęła.


Przeczytaj również:

„Media niezależne” muszą zintensyfikować działalność. Rozpoczęła się wojna o wolność, która potrwa lata a w której musimy szerzyć prawdę.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. pixabay.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *