Wielkie Proroctwo trzech dni ciemności. ,,Jedna trzecia ludzkości zginie.’’

,,Na całą ziemię zstąpią nieprzeniknione ciemności, które będą trwały trzy dni i trzy noce.  Nic nie będzie widać, a powietrze będzie przepełnione zarazą, która dotknie przede wszystkim, ale nie tylko, wrogów religii. W czasie tej ciemności nie będzie możliwe użyć jakiegokolwiek oświetlenia wymyślonego przez człowieka, tylko poświęcone świece. Kto z ciekawości otworzy okno i wyjrzy lub opuści dom, padnie martwy na miejscu.’’

Św. Marie Taigi

Trzy dni ciemności to przepowiednia, która została zawarta w Biblii, fragment ten brzmi: ,,Słońce zmieni się w ciemność a księżyc w krew, gdy przyjdzie dzień Pański, dzień wielki o straszny.’’ Jednak należy zauważyć, że o owych trzech dniach ciemności wspominali także liczni święci jak chociażby św. Ojciec Pio, św. Hildegarda z Bingen, św. Marie Taigi, mistyk Pere Lamy czy św. Marie Martel. Natomiast chcemy na samym wstępie przytoczyć fragment objawienia, jakie otrzymała siostra Łucja, a w którym to objawieniu Maryja ukazała jej wizję trzech dni ciemności.

„Te znaki ludzie zlekceważą i będą iść drogą rozpusty, kłamstwa, zemsty i chciwości. Bóg zostanie wyrzucony ze szkół, domów rodzinnych, urzędów i wtedy przyjdzie kara słuszna i nieodwracalna. Rozpocznie się to w noc bardzo zimną. Grzmoty i trzęsienia ziemi trwać będą dwa dni i dwie noce. To będzie dowodem, że Bóg jest Panem nad wszystkimi. Ci, którzy będą mieli we Mnie nadzieję i uwierzą Mym słowom, niech się niczego nie boją, bo ja ich nie opuszczę, a także ci, którzy niniejsze objawienie rozpowszechnią dla opamiętania się ludzkości.’’

Dalej Mówi Jezus.

,,Uważajcie: ostatnia noc będzie bardzo zimna, wiatr będzie huczał, a po pewnym czasie powstaną grzmoty. Wtedy zamknijcie okna i drzwi, nie rozmawiajcie z nikim spoza domu. Uklęknijcie pod krzyżem, żałując za swoje grzechy i proście Matkę Moją o Jej opiekę. A kto tej rady nie posłucha, w okamgnieniu zginie. Serce jego nie wytrzyma tego widoku.

Kto będzie cierpiał niewinnie, nie zginie, będzie męczennikiem i wejdzie do Królestwa Bożego. W trzecią noc ustanie ogień i trzęsienia ziemi, a w dniu następnym będzie już świecić słońce. Aniołowie zstąpią z nieba w postaci ludzkiej i przyniosą ze sobą pokój na ziemię. Niezmierna wdzięczność uratowanych wzniesie się do nieba w dziękczynnej modlitwie. Kara, jaka spadnie na ludzkość, nie może być porównywalna z żadną karą, jaką Bóg zesłał od stworzenia świata. Jedna trzecia ludzkości zginie.’’

To słowa Maryi i Jezusa ofiarowane siostrze Łucji by tak z kolei niosła je dalej, dla ludzi, dla cywilizacji jej pokolenia i pokolenia przyszłego. Tak by owe proroctwo nie zostało zapomniane, zatarte i zbagatelizowane, ponieważ czas jest bliski, a proroctwo wypełni się, to tylko kwestia owego czasu. Natomiast w ramach uzupełnienia dobrze jest przytoczyć także fragment wizji, jaką z kolei otrzymała zmarła w roku 1837 Marie Taigi. Co ciekawe i warte odnotowania, ta wizjonerka jako pierwsza w historii zapowiedziała nadejście kary w formie trzech dni ciemności. O to ów fragment.

Na całą ziemię zstąpią nieprzeniknione ciemności, które będą trwały trzy dni i trzy noce.  Nic nie będzie widać, a powietrze będzie przepełnione zarazą, która dotknie przede wszystkim, ale nie tylko, wrogów religii. W czasie tej ciemności nie będzie możliwe użyć jakiegokolwiek oświetlenia wymyślonego przez człowieka, tylko poświęcone świece. Kto z ciekawości otworzy okno i wyjrzy lub opuści dom, padnie martwy na miejscu.

W czasie tych trzech dni ludzie winni pozostać w swych domach, odmawiać Różaniec i błagać Boga o miłosierdzie. Wszyscy wrogowie Kościoła, znani czy nieznani, zginą podczas tej powszechnej ciemności. Wyjątkiem będzie garstka, którą Bóg wkrótce nawróci. Powietrze będzie pełne demonów, które ukażą się pod różnorodną ohydną postacią.

Po trzech dniach ciemności święci Piotr i Paweł zstąpią z Niebios, będą nauczać cały świat i wskażą nowego papieża. Wielkie światło wyjdzie z ich ciał i spocznie na kardynale, który ma zostać nowym papieżem. Wówczas chrześcijaństwo ogarnie całą ziemię. On będzie Świętym Pasterzem, wybranym przez Boga, by stawić czoła burzom. Na koniec otrzyma dar czynienia cudów, a jego imię będzie wielbione na całym świecie. Rosja, Anglia i Chiny powrócą do Kościoła.”

Wizji opisujących trzy dni ciemności będące wypełnieniem się kary Bożej na zepsutej cywilizacji jest bardzo wiele, są one jednak spójne i w wielu przypadkach wzajemnie się uzupełniają. Dziś przytoczyliśmy te wizje, które według nas najdobitniej opisują to, co ma nadejść. Przytoczyliśmy te wizję, które w sposób jasny i jednoznaczny ukazują przyszłość, która nadejdzie. Kiedy natomiast nadejdzie, tego nie wiemy, jedyne na co możemy zwrócić uwagę to znaki czasu, a jest ich wiele, i coraz więcej z nich realizuje się na naszych oczach we współczesnym świecie.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

1 thought on “Wielkie Proroctwo trzech dni ciemności. ,,Jedna trzecia ludzkości zginie.’’

  1. Mnie to nie dziwi bo od pewnego czasu zacząłem porządkować swoje relacje z Bogiem i Jego kochaną Mamą .Dawno temu pobłądziłem i straciłem niemal wszystko co stracić można w życiu. Byłem i wciąż w jakimś stopniu jestem jeszcze tak bardzo ufającym ludziom przez, których jestem tak bardzo samotny ale nie tak bardzo znowu bo jest we mnie nadzieja a dobry Bóg i Jego Mama pozwoliła mi odkryć najlepszą broń do walki ze złem i Szatanem ,to jest różaniec .Nim zwiąże razem z Nią i jej Synem nienawiść , chciwość i pychę choć jestem niegodny i grzeszny tak zmyję brud swój i braci moich ,którzy już w tych ciemnościach poruszają się jak niewidomi po omacku. Mam do pomocy całe miriady miriad Aniołów tak bardzo bezskutecznych gdy nikt o pomoc ich woła w tym świecie oraz czasie. Obawą człowieka jest czy wytrzyma ale lęk jest czymś znacznie gorszym.Wołam więc codziennie Boże dodaj mi mocy Bożej gdy inni upadną by się podnieść i gdy trzeba będzie pomóc temu kto jak ja ma mniej jeszcze siły ode mnie. i o własnych siłach nie zdoła się podnieść. Dla ludzi ślepych duchowo żadne jasność a nawet ta Boża nie jest wstanie przebić mroków duchowych bez dobrej i nie przymuszonej woli.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *