Wielka Brytania powraca do „normalności” sprzed pandemii. Polska natomiast nadal jest niszczona przez katastrofalne decyzje PiS.

Boris Johnson już parokrotnie stwierdził, że trzeba COVID-19 traktować jak grypę. Należy zapomnieć o testowaniu ludzi i zacząć żyć. I SŁUSZNIE! Ponieważ sam twórca testów PCR stwierdził, że nie nadają się one do testowania i wykrywania COVID-19, gdyż mają za dużo błędnych wyników. To jest: ktoś poddany testowi może być całkowicie zdrowy ale test wykaże COVID-19. Stąd ponad 80% osób, którym test PCR wykazał COVID-19 nie posiada żadnych objawów. Otóż nie posiadają one objawów bo są zdrowe a to tylko test jest do niczego! Dlatego jak wiarygodne są testy tak wiarygodna jest ta cała pandemia!


Straciłeś pracę przez to, że rząd PiS wprowadził lockdown? Cóż informujemy cię, że to było niepotrzebne. Popełniłeś samobójstwo bo PiS wprowadził lockdown? Cóż informujemy cię, że to było niepotrzebne. Rozpadła ci się rodzina, wszyscy cię zostawili, bo PiS wprowadził? Cóż informujemy cię, że to było niepotrzebne. Nie dostałeś się do szpitala lub otrzymałeś błędną teleporadę i zmarłeś, bo PiS wprowadził lockdown? Cóż informujemy cię, że to było niepotrzebne.

Praktycznie wszystkie decyzje od początku pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 podjęte przez rząd PiS, były nie tyle złe i błędne, one były tragedią narodową, kataklizmem, hekatombą, która pozostawiła Polskę w runie i rekordowym zadłużeniu u banksterów. Dziś możemy podziękować PiSowi za zniszczenie Rzeczpospolitej, a konsekwencje tego zniszczenia głównie odczują już przyszłe pokolenia, którym już teraz współczuje.

Napiszę jeszcze jedno, otóż w chwili obecnej niewielu wyraźnie dostrzega jaką epokową krzywdę PiS wyrządziło Polsce, ale dzieje się tak dlatego ponieważ kurz póki co jeszcze całkowicie nie opadł, ale widzimy, że opada coraz bardziej. Dlatego za rok, bądź dwa gdy rozpocznie się podsumowanie tej tak zwanej pandemii, wówczas historia zapamięta PiS jako jedno z największych tragedii, które spotkały Polskę. Taka jest moja opinia i de facto czuję, że już dziś wielu posłów PiS myśli o ucieczce z kraju. Ale jeszcze wspomnicie moja słowa.

A teraz do sedna, otóż już od kilku tygodni publikujemy artykuły w których zauważamy, że histeria pandemiczna może powoli dobiegać końca, a my obecnie oglądamy ostatnie konwulsje tej patologii. To też ze względu na to, że są to ostatnie konwulsje to i szaleństwo przybiera na niespotykanej dotąd sile. Straszy się możliwie różnymi wariantami koronawirusa, tak aby jeszcze zaszczepić jak największą część zastraszonej lub zdezinformowanej populacji.

Praktycznie przez cały czas trwania tej tak zwanej pandemii, kraje skandynawskie a w szczególności Szwecja, postawiły na normalne obejście się z COVID-19, podobnie jak to robiliśmy dotychczas z grypą. Dziś statystyki pokazują, że kraje skandynawskie wyszły na tym o wiele lepiej aniżeli na przykład Polska, która zamykała co się da, szczepiła kogo się tylko uda i czym się uda. Szczepiono bez żadnych reguł, zaleceń, czysta partyzantka. Pfizer? Johnson and Johnson? Na przemian, co tydzień, dwa tygodnie albo miesiąc. To był czysty obłęd jak postąpiono z naszymi rodakami. Wyszczepiano ich niczym bydło. Tragedia.

Dziś Polska jest w ruinie gospodarczej i finansowej. Inflacja? Zadłużenie? To dopiero początek, ponieważ efekty samobójczej polityki PiS dopiero nadchodzą i uderzą w Polskę z taką siłą, że będą kolejne nadmiarowe zgony, ale tym razem przez falę samobójstw. Tak właśnie z nami postąpiono, aż się pisać odechciewa, gdy człowiek pomyśli sobie o tych wszystkich tragediach. To się w głowie nie mieści. Polska jest w stanie niczym po wojnie.

Wiele stanów w USA także powiedziało dość pandemii i co? Dziś mają mniejszą liczbę zgonów, zakażeń, zachorowań a gospodarka „hula” a mieszkańcy tych stanów żyją normalnie i mogą się nadal rozwijać. Ostatnio nawet samozwańczy ekspert globalny od COVID-19 o jest Bill Gates stwierdził, że to już ostatnie podrygi koronawirusa i będziemy musieli w przyszłości traktować go jak grypę. A media niezależne co mówią od ponad roku? No właśnie… Tyle śmierci, dramatów i upadku gospodarek zupełnie na nic… Całkowicie bez przyczyny i bez sensu.

Teraz również i Wielka Brytania dołącza do grona racjonalnie myślących krajów. I nie wątpliwie jest to kolejne światełko w tunelu „psychozy sanitaryzmu konorkowego”. Spójrzcie:

Wielka Brytania szykuje się do powolnego wychodzenia z lockdownu i oswobadzania gospodarki. Minister zdrowia Sajid Javid poinformował posłów Partii Konserwatywnej, że rząd pod koniec stycznia w Anglii zniesie certyfikaty covidowe i zalecenie pracy zdalnej – podał w piątek The Times. Do luzowania obostrzeń przymierzają się również władze w Walii.”

Donosi portal money.pl

Boris Johnson już parokrotnie stwierdził, że trzeba COVID-19 traktować jak grypę. Należy zapomnieć o testowaniu ludzi i zacząć żyć. I SŁUSZNIE! Ponieważ sam twórca testów PCR stwierdził, że nie nadają się one do testowania i wykrywania COVID-19, gdyż mają za dużo błędnych wyników. To jest: ktoś poddany testowi może być całkowicie zdrowy ale test wykaże COVID-19. Stąd ponad 80% osób, którym test PCR wykazał COVID-19 nie posiada żadnych objawów. Otóż nie posiadają one objawów bo są zdrowe a to tylko test jest do niczego! Dlatego jak wiarygodne są testy tak wiarygodna jest ta cała pandemia!

Zakończmy wreszcie tę pandemię, której de facto nie ma i nigdy nie było. Istnieje koronawirus SARS-CoV-2, powodujący chorobę COVID-19, jednak przypadków choroby jest około 10-20% z całej puli pozytywnych testów PCR. Albowiem pozostałe 80-90% to po prosty błędne wyniki! Szanowni Państwo raz jeszcze podkreślę, że nie mieści się to w głowie, co zrobiono z naszą kochaną ojczyzną w imię „pandemicznego urojenia”.

A przecież niezależne dane leżały na wyciągniecie ręki. Tylu niezależnych naukowców tyle badań naukowych potwierdzających fałsz statystyk pandemicznych, ale rząd PiS nie sięgnął po nie, bo i po co? PiS wolał zaorać Polskę i zaiste zaorał ją na dziesięciolecia. Niezależni dziennikarze i publicyści byli „medialnie likwidowani”, osoby racjonalnie myślące wyzywano od „szurów”, ale spokojnie panie i panowie z PiS, sprawiedliwość nadciąga i upomni się o was.


Przeczytaj również:

Upadek Imperium Rzymskiego to potwierdzenie proroctwa Daniela, a zmartwychwstanie w formie UE to znak czasu.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


17 stycznia, 2022


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *