Widmo nowego porządku świata i kartel bankowy globu.

W naszej epoce, w cywilizacji XXI wieku siły ciemności nacierają z podwójną furią, to stwierdzenie może dla wielu wydawać się nierealne, ale jednak jest ono słuszne. Przy jednoczesnym ataku zła chrześcijaństwo staje się letnie na Starym Kontynencie, nieopisana liczba ludzi wierzących śpi tak głęboko, że ich letarg dociera aż do samej Ameryki. Horror i tragedia ostatnich dwóch wojen światowych oraz straszne skutki z tym związane nie przyniosły ani wystarczającej ostrożności ani samej trzeźwości w narodach chrześcijańskich.

Dziś ponownie dąży się do globalnego starcia, nowe pokolenie Europejczyków nie pamięta przelanej krwi setek tysięcy ludzi, nowe pokolenie chce rządzić i dzielić choćby na zgliszczach. Mrok szerzy swoje wpływy a dobro wycofuje się w kąt. Bankierzy poprzez kontrolę elektroniczną rządzą całym światem, przygotowują grunt dla zbliżających się czasów, w których władzę przejmie ostatni dyktator świata, sam Antychryst, to jest w gruncie rzeczy najstraszniejsza ze wszystkich dotychczasowych konspiracji ukrywanych przez narodami całego świata.

Inicjatywę bankierów i globalnej finansjery popiera Masoneria, która w światowym globaliźmie odgrywa pierwszorzędną rolę. Totalna frustracja ekonomiczna społeczeństw globu prowadzi do nieudolności elit rządowych, co z kolei w bezpośredni sposób zagraża samostanowieniu danego państwa i narodu, jednej z podstawowych zasad demokracji, tej demokracji, która coraz częściej jest teoretyczna i nic więcej.

Polska, nasza piękna i chwalebna Ojczyzna. Tak dziś jest zaciekle atakowana przez siły globalistyczne. Zakłamywanie historii na każdym możliwym miejscu tak, aby wybielić rolę Niemiec w II wojnie światowej na rzecz obarczenia narodu Polskiego najstraszniejszymi winami, to jest niedopuszczalne i haniebne. Komu nie podoba się prawda? Kto tak bardzo za wszelką cenę chce zniszczyć nasz kraj? Nad tym warto się zastanowić.

Bogaci i możni rządzą światem kosztem reszty cywilizacji, w prawdzie podnoszą się głosy sprzeciwu ze strony nielicznych duchownych, publicystów czy samych filozofów, ale wciąż jest to za mało, liczymy jednak, że będzie to pierwszy bodziec, bo przecież wielkie rzeczy i rewolucje rozpoczynają się od pojedynczego źdźbła trawy. Z Masonerią należy walczyć, stawką tej walki, tego apokaliptycznego starcia jest wizja wolnego człowieka, jego praw i jego potrzeb duchowych. Stawką jest po prostu wolność lub zniewolenie i całkowite poddaństwo.

Wolnomularze uważają się za ludzi wielkiego formatu, można pokusić się o stwierdzenie, że uważają się za nad ludzi, podobnie jak z resztą sam Hitler. Wolnomularze vel Masoneria uważają się za tych, którzy mogą rozkazywać a przez to nadzorować system komunikacyjny, przemysł medialny, a także rejestrować, sprawdzać i cenzurować każdego człowieka wszystkich narodów ziemi. Mamy tutaj do czynienia z ogromnym kłamstwem, ci ludzie kontrolują światowy obieg pieniądza stąd tak duży nacisk kładzie się na stworzenie jak największej ilości banków centralnych.

Drodzy Czytelnicy czy nigdy nie zastanowiło Was, że przecież tak wiele się mówi o długu publicznym, nasz kraj jest zadłużony na miliardy. Ale to na tym koniec, a gdzie wyjaśnienie, u kogo jesteśmy zadłużeni, u Kosmitów u Boga? Przecież Banki należą do konkretnych osób ze świata globalnej finansjery, a zatem całe narody globu są zadłużone u konkretnych ludzi, których reprezentują Banki, a przez to ci ludzie mogą pozostawać za kurtyną, mogą być anonimowi i robić swoje, realizować plany i idee często zgubne dla mnie czy dla Ciebie.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. pixabay.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *