Watykan ogłasza, że Franciszek przyjmie szczepionkę Pfizer na COVID-19. Papież nalega, aby zaszczepić całą populację.

Zatem jak widzimy, dosłownie wszyscy oszaleli na punkcie szczepionek na koronawirusa SARS-CoV-2. I im bardziej politycy, niektórzy hierarchowie kościelni, prezesi koncernów farmaceutycznych i tak zwani idole pop kultury nakłaniają do przyjęcia szczepionek, tym bardziej jest to podejrzane. Oraz im bardziej kładzie się większy nacisk na przyjęcie szczepionki, nawet wbrew logice i podstawowym wolnościom człowieka, tym nasz opór musi stawać się silniejszy.


Watykan rozpocznie program szczepień przeciwko koronawirusowi w pierwszym kwartale 2021 roku, co pozwoli również papieżowi bezpiecznie podróżować do Iraku w marcu. Szczepienie nie będzie obowiązkowe dla pracowników i mieszkańców Watykanu, zauważył szef wydziału zdrowia Watykanu Andrea Arcangeli, ale będzie dostępne dla każdego, kto zechce je otrzymać. „Szczepionka musi być uniwersalna dla wszystkich”, powiedział. Papież powtórzył, że w wyścigu o wyprodukowanie szczepionki na koronawirusa wszyscy muszą odnieść wspólny sukces.

Watykan ogłosił, że papież Franciszek otrzyma w styczniu szczepionkę przeciwko koronawirusowi firmy Pfizer, która zostanie również udostępniona 800 mieszkańcom i prawie 3000 pracowników rzymskiego państwa Watykanu. „Król Watykanu”, Jorge Bergoglio, ogłosił, że na początku stycznia otrzyma szczepionkę przeciwko koronawirusowi SARS-CoV-2 firmy Pfizer i pragnie, aby szczepionka ta stała się uniwersalna i podana wszystkim na całym świecie, najlepiej kilkukrotnie. Wielu teologów zadaje pytanie o to czy ta pandemia nie jest niczym innym jak przygotowaniem się na nadchodzący „Znak Bestii”, który w najbliższej przyszłości będzie również rozpowszechniany przez Watykan.

„A dziesięć rogów, które widziałeś, i Bestia – ci nienawidzić będą Nierządnicy i sprawią, że będzie spustoszona i naga, i będą jedli jej ciało, i spalą ją ogniem, bo Bóg natchnął ich serca, aby wykonali Jego zamysł, i to jeden zamysł wykonali – i dali Bestii królewską swą władzę, aż Boże słowa się spełnią. A Niewiasta, którą widziałeś, jest to Wielkie Miasto, mające władzę królewską nad królami ziemi.”

Apokalipsa Świętego Jana.

Watykan ostatecznie nie wyjawił, czy papież Franciszek będzie udawał, że otrzymał publicznie szczepionkę, jak do niedawna Netanjahu i Pence, czy też jego udawane szczepienie odbędzie się prywatnie. Jednakże czy to naprawdę ma finalnie znaczenie? Otóż nie, nie ma. Ważne jest to, aby nigdy nie zapomnieć, że to wszystko to teatr COVID, a zatem „to” nie jest prawdziwe, ale „to” ma bardzo realne i bardzo śmiertelne konsekwencje.

Papież często mówił o szczepionce, podkreślając potrzebę upewnienia się, że dotrze ona do grup, które jej najbardziej potrzebują. We wrześniu Franciszek wezwał do powszechnej dystrybucji szczepionek na koronawirusa, nalegając, aby „najbogatsi” ludzie nie byli pierwszymi w kolejce, do jej otrzymania. Innymi słowy preparat praktycznie pod żadnym kątem nieprzebadany klinicznie według Franciszka, powinien trafić możliwie do każdego.

Według wrześniowej ankiety przeprowadzonej przez Pew Research Center, ponad połowa populacji USA (51%) nie zaakceptowałaby szczepionki na koronawirusa, gdyby była dostępna. Podobny wynik otrzymujemy w Polsce, z tą różnicą, że nie mamy do czynienia z wartością 51% a 60-70%. Widzimy więc, że po mimo propagandy szczepionkowej emitowanej dwadzieścia cztery godziny na dobę w telewizji, Polacy doskonale rozumieją, że na dzień dzisiejszy nie ma czegoś takiego jak szczepionka na COVID-19. NIE MA I KROPKA.

Na początku grudnia 2020 roku, przywódcy Konferencji Episkopatu Stanów Zjednoczonych wydali kontrowersyjne oświadczenie, w którym ogłosili „moralną odpowiedzialność” za szczepienie wszystkich przeciwko koronawirusowi. Biskupi nie powiedzieli, czy ten sam moralny obowiązek istnieje w przypadku wszystkich szczepionek przeciwko jakiejkolwiek możliwej chorobie, ani jak określić, które szczepionki są moralnie obowiązkowe, a które nie. Totalny absurd.

Zatem jak widzimy, dosłownie wszyscy oszaleli na punkcie szczepionek na koronawirusa SARS-CoV-2. I im bardziej politycy, niektórzy hierarchowie kościelni, prezesi koncernów farmaceutycznych i tak zwani idole pop kultury nakłaniają do przyjęcia szczepionek, tym bardziej jest to podejrzane. Oraz im bardziej kładzie się większy nacisk na przyjęcie szczepionki, nawet wbrew logice i podstawowym wolnościom człowieka, tym nasz opór musi stawać się silniejszy.


Przeczytaj również:

Rząd PiS ukrywa prawdę o Amantadynie, potencjalnym leku na COVID-19. Marcin Warchoł się wygadał.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *