Watykan odsłonił tegoroczną szopkę Bożonarodzeniową, której wygląd przeraża i nadaje się do sceny z horroru.

Elizabeth Lev, amerykańska historyk sztuki mieszkająca i nauczająca w Rzymie, powiedziała Breitbart News, że uważa, że ​​wybór wzoru tegorocznej szopki był bardzo kiepski: „Boże Narodzenie świętuje Wcielenie, Boga, który przychodzi na świat jako ciało, a nie w formie totemicznej. Pod koniec tego niezwykle trudnego roku ludzie szukają piękna, czegoś, co by ich podniosło, zainspirowało i zjednoczyło, a scena na Placu Świętego Piotra daje im coś zupełnie innego, to jest coś, co przeraża.”


„Jedyne, co musicie robić to dobrze się bawić, nie interesujcie się światem i wydarzeniami was otaczającymi. On będzie z wami, pozwólcie mu uczyć się waszych zachowań, pozwólcie mu to robić każdego dnia waszego życia, słuchajcie tego, co wam nakaże, ponieważ on powraca z całą mocą i nikt oraz nic tego nie zmieni. Człowiek będzie mógł być, kim zechce, płomień nauki doszczętnie wypali dotychczasowy ład.”

Wizja objawiona Antonowi LaVey przez byt duchowy nazywający samego siebie Angra Mainyu. LaVey to założyciel i najwyższy kapłan Kościoła Szatana.

Biblia mówi nam, że szatan chce być taki jak Bóg, chce wziąć wszystko, co Bóg ma, wypaczyć to i przedstawić jako swoje oszustwo, będące zapowiedzą nadchodzącego Antychrysta lub też szerzej ujmując Ideologii Antychrystowej. Drodzy Czytelnicy, gdyby szatan zaprojektował szopkę, byłaby ona niepokojąca, odrażająca, upiorna, przerażająca i stałaby w całkowitej opozycji do Wszechmocnego Boga. To jest dokładnie to, co papież Franciszek i Watykan dali światu.

Otóż przestawili oni nam szopkę, która dosłownie gloryfikuje diabła w tym szalonym roku 2020. Napisaliśmy już wiele artykułów na temat tego jak Kościół pod przewodnictwem papieża Franciszka przekształca się w biblijną i proroczą Nierządnicę Babilonu. Wielokrotnie podkreślaliśmy całkowitą duchową deprawację Papieża Bergoglio. Wielokrotnie przedstawialiśmy sytuacje, w których Franciszek przemawiał w jawnej sprzeczności do słów Jezusa Chrystusa. A dzisiaj Jorge Bergoglio, lider Chrislamu, przedstawia światu szopkę, która posiada wyraźny zarys demoniczny.

To też teraz musisz wiedzieć, musisz mieć tego świadomość, że duch Antychrysta został uwolniony na świat i rozpoczęło się nieodwracalne odliczanie czasów końca. Liczne objawienia wskazują, że od tego momentu Watykan będzie tylko wzrastał w potędze, ponieważ będzie on działał na rzecz wprowadzenia religii jednego świata, Chrislamu. ,,I ja wierzę w Boga. Nie w Boga katolickiego, nie istnieje Bóg katolicki, istnieje Bóg.’’ Znamienne słowa Papieża Franciszka w wywiadzie udzielonym dla La Repubblica 1 października 2013 roku.

„W czasie tego ucisku pewien człowiek, niekanonicznie wybrany, zostanie podniesiony do godności papieża. Będzie się on starał w przebiegły sposób doprowadzić wielu do błędu i śmierci. Wtedy zwielokrotnią się skandale, nasz zakon będzie podzielony i wiele innych zakonów będzie całkowicie zrujnowanych, ponieważ przystaną na błąd, zamiast się jemu sprzeciwić.

Niektórzy kaznodzieje będą milczeć, nie mówiąc prawdy, a inni podepczą ją pod swoimi stopami i zaprzeczą jej. Świętość życia będzie wyśmiewana nawet przez tych, którzy otwarcie ją wyznają, dlatego w tych dniach Pan Jezus Chrystus ześle im nie prawdziwego pasterza, ale niszczyciela.”

Proroctwo Świętego Franciszka z Asyżu.

Watykan papieża Bergoglio odsłonił w piątek swoją scenę żłóbka w 2020 roku na Placu Świętego Piotra, pozostawiając gapiów rozproszonych i zgorszonych. Obserwatorzy przerzucali liczne obelgi na niefortunny spektakl, rywalizując ze sobą, aby wymyślić najbardziej odpowiednie epitety opisujące tę przerażającą scenę. „Zmumifikowana Maria”, „Jajowaty Jesus”, „Marsjanie”, „rolki papieru toaletowego” i „astronauci” to tylko niektóre z porównań dla cylindrycznych figur, które mają przedstawiać Świętą Rodzinę, Mędrców i pasterzy w Betlejem.

Jak napisał w mediach społecznościowych jeden z zirytowanych Włochów: „pierwszą rzeczą, na którą zwraca się uwagę, jest brzydota, po której następuje brak rodzinnego ciepła i dystans gwarantowany przez cylindryczne figury. Jeśli chcesz osądzić surowo to, co tam widzisz, to cylindry przypominają święte bieguny kultów satanistycznych potępionych w Biblii.” Szanowni Państwo, tradycyjnie scena żłobka ma wywoływać uczucia pobożności i oddania – a nie litości i odrazy – z powodu narodzin Jezusa w Betlejem, a zatem ta szczególnie godna pożałowania praca obraża nie tylko wrażliwość estetyczną, ale także religijny szacunek wiernych.

Elizabeth Lev, amerykańska historyk sztuki mieszkająca i nauczająca w Rzymie, powiedziała Breitbart News, że uważa, że ​​wybór wzoru tegorocznej szopki był bardzo kiepski: „Boże Narodzenie świętuje Wcielenie, Boga, który przychodzi na świat jako ciało, a nie w formie totemicznej. Pod koniec tego niezwykle trudnego roku ludzie szukają piękna, czegoś, co by ich podniosło, zainspirowało i zjednoczyło, a scena na Placu Świętego Piotra daje im coś zupełnie innego, to jest coś, co przeraża.”


Przeczytaj również:

Rząd USA zamierza w najbliższej przyszłości zwiększyć kontrolę nad życiem Amerykanów, wprowadzając mikrochipy dla dzieci.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *