W sytuacji narodowej traumy pandemicznej, PiS włącza przycisk „aborcja”. Blisko 100 tysięcy manifestantów w samej Warszawie.

Kwestia aborcji to jeden z podstawowych tematów, który należy raz na zawsze uregulować, ale PiS używa go instrumentalnie w momencie najmniej do tego odpowiednim. W momencie narodowej traumy, którą de facto sam PiS wprowadził i zatruł lękiem umysły Polek i Polaków. Ta zbrodnia wcześniej czy później zostanie rozliczona, ponieważ krzywdy ludzkie nie przemijają a sprawiedliwość ostateczne stanie u drzwi Jarosława Kaczyńskiego i jego popleczników. TAK TO DZIAŁA!


„Z ludzi wyleje się ciemność.” Pisaliśmy już o tym jakiś czas temu. Ponad to: „mnóstwo osób nie wytrzyma psychicznie tak potężnej fali medialnego terroru, to też wiele osób pogrąży się w swoim wewnętrznym piekle.” Spójrzcie dookoła, jak zachowują się ludzie? I dalej: „osoby, które w reakcji na stres, szok i strach, będą chciały nadal żyć w przeszłości mentalnie, to oni po prostu stracą kontakt z rzeczywistością.” I wreszcie konkluzja końcowa: „Ludzie zanurzą się w tak głębokim irracjonalizmie, że całe narody będą się niszczyć od wewnątrz, będą się rozpadać kraje, i to grozi wywołaniem spirali, z której nie będzie już wyjścia.”

A teraz spójrzmy na hasła demonstracji anty rządowych, jakie od kilku dni przetaczają się przez całą Polskę: „Jarosławie Kaczyński Wypier*alaj!”, „PiS wypierda*ać”, „lwice idą po was!”, „i tak urodzę wam antychrysta”, „kler to pedofile”, „stop dyktatury Kaczyńskiego”, „wypier*alać od mojej macicy, urodzę lewaka!”. Reasumując znaczna część transparentów zawiera słowo „wybier*alać” dodatkowo jest ono skandowane nawet przez małe dzieci, które zabrali rodzicie na protest. Z pewnością niczemu dobremu to nie posłuży.

W tym całym oceanie nienawiści, agresji i ideologii pojawiają się również słuszne postulaty jak: „nie zabierzecie nam wolności!”, „pandemia to ściema”, „nie jesteś sam, siła w narodzie i jedności”, „prawo ma nas chronić, precz z dyktaturą”, „PiS zdradził własny naród za kilka dolarów!”, „nie przejmiecie kontroli nad naszym sercem.” To pomieszanie dobra i zła, światła i mroku, sprawiedliwości i bezprawia, jakie możemy obserwować od kilku dni, świadczy o panującym chaosie w całym narodzie a manifestacje są tego doskonałym streszczeniem, odzwierciedleniem.

A teraz zamknijcie oczy i przez moment zastanówcie się nad tym jak nastolatka krzyczy do księdza: „wypierd*laj!” Sytuację, w której młodzi ludzie, przepełnieni agresją, nienawiścią i chęcią niszczenia przeciwstawiają się wszystkiemu, bez chwili głębszego zastanowienia. Klną, obrażają, dewastują, robią czyny, których sami do końca nie rozumieją, ale jednak robią je dalej. To destruktywna wizja, która urzeczywistnia się na naszych oczach (ostatnie protesty). Ludzie młodzi zostali nasyceni ideologią nienawiści, która jeżeli nie zostanie z nich wykorzeniona, w przyszłości przyczyni się do wielu narodowych tragedii.

Nic nie dzieje się bez przyczyny, dlatego podtrzymujemy to, co już pisaliśmy, a mianowicie odpowiedzialność spada na Jarosława Kaczyńskiego oraz PiS. Odpowiedzialność za te ideologiczne bagno spada na TVPinfo. Nie wielu to rozumie, ale tandem PiS i TVPinfo z upływem kolejnych lat rządów PiS, przekształcał się w światopoglądową bestię, która niszczy prawdę i wypluwa kłamstwa oraz liczne manipulacje. Ten proces dosłownie wyprał mózgi wielu Polakom, dziś mamy tego efekty.

Ludzie umierają w drodze do szpitali, ponieważ służba zdrowia została całkowicie zniszczona przez PiS. Upadają firmy, ludzie odbierają sobie życie, ponieważ nie wytrzymują presji, a PiS wprowadza kolejne tarcze antykryzysowe, które de facto pomnażają pieniądze banków. Cała gospodarka właściwie przestaje istnieć i prozaiczna sprawa z ostatnich godzin: handlarze chryzantemami załamują ręce i chowają zapłakaną twarz w dłonie, ponieważ ze względu na zamknięte cmentarze, nie mają żadnego obrotu. Oczywiście w tych sprawach PiS milczy, TVPinfo milczy. JAKIE TO WYGODNE!

I teraz należy to raz jeszcze napisać: „PiS podpalił Polskę, PiS szczuje Polaka przeciwko Polakowi”. W sytuacji narodowego napięcia, wręcz narodowej traumy pandemicznej, PiS włącza przycisk z opcją „aborcja”. Każdy, kto chociaż trochę zna się na polityce doskonale rozumie, że „aborcja” była użyta jako wytrych mający na celu odwrócenie uwago narodu od forsowania ustaw zakładających chociażby przymusowe szczepienia! Czy dostrzegacie ogrom okrucieństwa, z jakim mamy tutaj do czynienia?

Kwestia aborcji to jeden z podstawowych tematów, który należy raz na zawsze uregulować, ale PiS używa go instrumentalnie w momencie najmniej do tego odpowiednim. W momencie narodowej traumy, którą de facto sam PiS wprowadził i zatruł lękiem umysły Polek i Polaków. Ta zbrodnia wcześniej czy później zostanie rozliczona, ponieważ krzywdy ludzkie nie przemijają a sprawiedliwość ostateczne stanie u drzwi Jarosława Kaczyńskiego i jego popleczników. TAK TO DZIAŁA!


Przeczytaj również:

Bardzo ważne: MAMY PRZEŁOM! WHO oficjalnie przyznała, że SARS-CoV-2 jest niewiele groźniejszy od grypy.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *