W stanie Georgia w USA znajduje się pomnik, na którego płytach wypisano w ośmiu językach „przepis na odbudowanie cywilizacji po zagładzie”.

„Są naciski w systemie, aby pójść w tę stronę. Na pewno możemy coś zmienić, prawda? Możemy zmienić te liczby. Naprawdę, powinniśmy dołożyć wszelkich starań, aby zmienić te liczby, ponieważ już dzisiaj przekraczamy możliwości nośne planety. (…) Powinniśmy zrobić wszystko, co tylko jest możliwe.” Christiana Figueres sekretarz wykonawczy Ramowej Konwencji Narodów Zjednoczonych.


,,Ludność Japonii kurczy się i spodziewamy się spadku o mniej niż sto milionów (spadek o 20%) w połowie stulecia. Jeśli obecne tendencje będą się utrzymywać, Japończycy powinni wymrzeć w ciągu następnych 1400 lat. Niski wskaźnik urodzeń i migracja zarobkowa szczególnie mocno uderzają w Europę Wschodnią, a kraje takie jak Bułgaria spodziewają się spadku populacji o 30% w nadchodzących dziesięcioleciach.

Wskaźnik urodzeń w Stanach Zjednoczonych właśnie osiągnął najniższy poziom od 30 lat, a przyszły wzrost populacji ma teraz pochodzić z imigracji, a nie z narodzin nowych dzieci. Meksyk. Włochy. Korea Południowa. Kraj za krajem w każdym zakątku globu zmaga się obecnie z kryzysem populacyjnym spowodowanym swobodnym spadkiem liczby urodzeń i płodności.’’

Corbett Raport.

Monument wybudowany w 1980 roku w amerykańskim stanie Georgia za fundusze człowieka posługującego się pseudonimem R.C. Christian (prawdopodobnie RC oznacza zakon Rose-Croix), zawiera inskrypcje nakazujące między innymi depopulacje ziemi: „Utrzymuj ludzkość poniżej 500.000.000 w wiecznej równowadze z naturą.” Zatem inskrypcja sugeruje, iż osoby sponsorujące tą budowlę mają w swych planach masową depopulację świata w ten czy inny sposób.Monument zawiera następujące dziesięć wskazówek dla nowego wieku rozumu: utrzymuj ludzkość poniżej 500000000 w wiecznej równowadze z naturą. Kieruj mądrze reprodukcją, poprawiając kondycję i różnorodność. Połącz ludzkość nowym żywym językiem. Kieruj pasją, wiarą, tradycją i wszystkimi rzeczami powściągliwym rozumem. Chroń ludzi i narody uczciwymi prawami i sprawiedliwymi sądami.

Kolejne pięć to: niech wszystkie narody sądzą się wewnętrznie a zewnętrzne spory w sądzie światowym. Unikaj drobnych przepisów i niepotrzebnych urzędników. Balansuj prawa osobiste obowiązkami społecznymi. Nagradzaj prawdę, piękno, miłość, poszukując harmonii w nieskończoności. Nie bądź rakiem na ziemi, pozostaw miejsce dla natury.

Tajemniczy pomnik, drogowskaz ze stanu Georgia, który jest postrzegany jako neo-eugeniczny manifest elit dla redukcji populacji, stanowi ostrzeżenie dla świata, by współczesna cywilizacja wreszcie przejrzała na oczy, ponieważ globalnie zmierzamy ku kresowi, kreowanemu i stopniowo realizowanemu przez wyżej wspomniane „elity”. Podsumujmy, w stanie Georgia w USA znajduje się pomnik, na którego płytach wypisano w ośmiu językach „przepis na odbudowanie cywilizacji po zagładzie”.

Nie ulega wątpliwości, że najbardziej złowroga wskazówka brzmi: „Utrzymać ludzkość poniżej 500 milionów, w ciągłej równowadze z naturą”. Jest to liczba, która oczywiście nie może być osiągnięta bez masowego ludobójstwa lub drakońskich, trwających dekady programów kontroli populacji, nawet bardziej ekstremalnych niż polityka jednego dziecka w Chinach, która jest wymuszana przez ciężkie kary finansowe, porwania i wymuszone aborcje.

W rzeczy samej oficjalny przewodnik do Drogowskazu z Georgii podaje, iż celem pomnika jest „poinformowanie świata”, o potrzebie kontroli liczby ludności świata poprzez kontrolę macierzyństwa, poprzez programy kontroli populacji wprowadzane przez rządy na całym świecie jako ruch w kierunku ustanowienia, cytat „efektywnego rządu światowego”. Więc ten pomnik jest po prostu hołdem składanym globalnej dyktaturze, która narzuci globalny program kontroli urodzeń ludzkości, jako część autorytarnego nowego wspaniałego świata, tyranii skrywanej pod płaszczem utopii.

„Spodziewamy się, że do 2050 roku gwałtownie rosnąca populacja ludzka w Afryce zwiększy się dwukrotnie. To jest oszałamiający przyrost liczony w trzech i pół miliona osób miesięcznie. Nie ma wątpliwości, że ten wzrost naraża dziką przyrodę i środowisko na ogromną presję. Urbanizacja i rozwój infrastruktury będą miały straszliwy wpływ, chyba, że zaczniemy planować i podejmować działania na rzecz ograniczenia przyrostu naturalnego już teraz.”

Książę William.

„Są naciski w systemie, aby pójść w tę stronę. Na pewno możemy coś zmienić, prawda? Możemy zmienić te liczby. Naprawdę, powinniśmy dołożyć wszelkich starań, aby zmienić te liczby, ponieważ już dzisiaj przekraczamy możliwości nośne planety. (…) Powinniśmy zrobić wszystko, co tylko jest możliwe.

Christiana Figueres sekretarz wykonawczy Ramowej Konwencji Narodów Zjednoczonych.

Istnieje potrzeba stworzenia Nowego Porządku Światowego, nowego ładu globalnego. Pamiętajmy, przy tym, że depopulacja powinna być najwyższym priorytetem trzeciego świata.”

Henry Kissinger, wypowiedź z roku 1974.

Prawda jest taka, że depopulacja to nie jest teoria spiskowa, wymysł fanatyków czy chore urojenie. Depopulacja to idea XXI wieku usankcjonowana przez Kissingera a następnie ONZ. Drodzy Czytelnicy, czy nie zastanawialiście się kiedyś nad tym, dlaczego w Afryce dzieci głodują, one umierają z głodu, a jednak dla każdego dziecka Bill Gates znajdzie szczepionki. A zatem z pożywieniem jest ciężko, ze szczepieniami już nie. Przypadek?


Przeczytaj również:

Grupa Anonymous ujawnia proceder depopulacji prowadzonej na współczesnej cywilizacji. To się już dzieje.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. pinterest.com


15 marca, 2020


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *