W. Putin użyje na Ukrainie „atomówki”? Czy jedynym sposobem na zakończenie wojny jest to, aby „ktoś” usunął Putina?

Miedwiediew, który pełni również funkcję wiceprzewodniczącego Rady Bezpieczeństwa Rosji, powiedział, że odbędą się referenda zaplanowane przez rosyjskie i separatystyczne władze na dużych obszarach ukraińskiego terytorium i: „nie ma od tego odwrotu”. „Dlatego różni emerytowani z paskami generałów, nie muszą nas straszyć rozmowami o ataku NATO na Krym. Hipersoniczne pociski mają gwarancję, że będą w stanie dotrzeć do celów w Europie i Stanach Zjednoczonych znacznie szybciej.” Napisał Miedwiediew na Telegramie.


Były prezydent Rosji Dmitrij Miedwiediew powiedział w czwartek (22-09-2022 roku), że każda broń w arsenale Moskwy, w tym strategiczna broń jądrowa, może zostać użyta do obrony terytoriów przyłączonych do Rosji (mowa tutaj o tak zwanych „zbuntowanych” republikach na wschodzie Ukrainy). To oznacza, że wojna za naszą wschodnią granicą eskaluje, i jak już wielokrotnie na naszym portalu pisaliśmy, nie można przewidzieć jak to się wszystko zakończy (gdyż to jest wojna, a ona zawsze znajduje się w jakimś stopniu poza kontrolą).

Przez cały czas mówiliśmy, że prawdziwym celem Putina w wojnie na Ukrainie jest wciągnięcie Stanów Zjednoczonych i NATO w otwarty konflikt (przy okazji należy napisać, że USA z przyjemnością zatańczą w tym „wojennym walcu”, używając krwi innych narodów). A teraz Rosja mówi rzecz oczywistą, a mianowicie, że użyją ograniczonej broni nuklearnej, aby bronić zdobyczy, które osiągnęli na Ukrainie.

Zatem, kiedy to zrobią, kraje NATO będą w pewnym sensie zmuszone odpowiedzieć lub stawić czoła własnemu zniszczeniu. Putin może być szalony, ale szalony jak lis. To też jedynym sposobem na zakończenie wojny na Ukrainie jest to, aby „ktoś” wreszcie usunął Putina, niektórzy Niemcy próbowali tego podczas II wojny światowej z Hitlerem, ale nie byli w stanie tego zrobić (niestety).

Do tej pory żaden z dziesiątek miliardów dolarów wysłanych na Ukrainę z Kongresu w USA, czy innego kraju, nie zadziałał, tak aby odwrócić szalę konfliktu na korzyść Ukrainy, to też więcej pieniędzy nie stanowi odpowiedzi w tej tragedii. Natomiast prawdziwe pytanie, które ludzie powinni zadać, brzmi: „czy ta wojna jest polityczna, czy też jest biblijna?” Odpowiedz na to pytanie, a będziesz wiedział, jak to się skończy.

Miedwiediew, który pełni również funkcję wiceprzewodniczącego Rady Bezpieczeństwa Rosji, powiedział, że odbędą się referenda zaplanowane przez rosyjskie i separatystyczne władze na dużych obszarach ukraińskiego terytorium i: „nie ma od tego odwrotu”. „Dlatego różni emerytowani z paskami generałów, nie muszą nas straszyć rozmowami o ataku NATO na Krym. Hipersoniczne pociski mają gwarancję, że będą w stanie dotrzeć do celów w Europie i Stanach Zjednoczonych znacznie szybciej.” Napisał Miedwiediew na Telegramie.

Z kolei prezydent Rosji Władimir Putin wystosował zawoalowane groźby nuklearne wobec zachodnich sojuszników Ukrainy: „Ci, którzy próbują nas szantażować bronią nuklearną, powinni wiedzieć, że wiatr może obrócić się w ich kierunku”. Putin dodał również, że Kraje zachodnie: „przekroczyły każdą możliwą granicę” i próbowały „szantażować” Rosję bronią nuklearną.

Mówimy nie tylko o ostrzeliwaniu zaporoskiej elektrowni jądrowej, do czego zachęca Zachód (w domyśle armię ukraińską), a co grozi katastrofą nuklearną, ale także o wypowiedziach niektórych wysokich rangą przedstawicieli wiodących państw NATO o możliwości i dopuszczalności użycia broni masowego rażenia przeciwko Rosji – broni jądrowej.

Tym, którzy pozwalają sobie na takie wypowiedzi na temat Rosji, chciałbym przypomnieć, że nasz kraj ma również różne środki zniszczenia, a dla niektórych komponentów bardziej nowoczesne niż te z krajów NATO. A jeśli integralność terytorialna naszego kraju będzie zagrożona to z pewnością użyjemy wszystkich dostępnych nam środków, aby chronić Rosję i nasz naród. To nie jest blef.”

Powiedział Putin.

Szanowni Państwo już 5 kwietnia 2022 roku, w artykule pod tytułem: „Ukraina? Ale jaka Ukraina? To tylko «zakładnik Rosji». ALE Rosja się przeliczyła a USA «idą po Rosyjskie terytorium»”. Pisaliśmy, że:

USA są warte Rosji a Rosja jest warta USA, z tą różnicą, że media głównego rynsztoku gloryfikują USA a Rosję negują, ALE czy można spodziewać się czegoś innego jeżeli te same media głównego rynsztoku są w obrębie oddziaływania świata zachodu? Tak więc czy nam się to podoba czy też nie, to mamy na ringu dwóch bandziorów a pomniejsze kraje to przysłowiowe wióry które lecą gdy drwa rąbią.

I tak… Polska także jest w tej układance wiórem, które nieustannie szczute przeciwko Rosji doprowadzi do sytuacji, w której Polska straci, w mojej opinii straci bardzo wiele. Jeszcze nie wiem do końca jak i kiedy, ale czuje w kościach, że wystawiają nas, to znaczy świat zachodu, do odegrania czarnej roli w tym przestawieniu. Pozostaje mieć nadzieję i wiarę, że Bóg nie pozwoli na to, po mimo tego, że nasi politycy to pożyteczni idioci. Ale zaznaczam, oni mogą o tym nie wiedzieć i robią to nieświadomie, a przynajmniej część z nich.

A teraz do meritum, otóż w mojej opinii Ukraina to początkowy akt, który Rosja wykorzystuje do zastraszenia USA, aby te wycofały się i zgodziły na warunki Moskwy. Natomiast USA to w mojej opinii kraj najbardziej oddany religii satanistycznej, to też książę ciemności za pośrednictwem USA, całkowicie wykiwa Rosję w taki sposób, że USA wykorzystają ukraińską tragedię do uzasadnienia interwencji zbrojnej na Ukrainie a później na terenie Rosji.

Uporządkujmy pewne informacje. Otóż jeżeli książę ciemności ma w jednej swojej dłoni Putina i Rosję a w drugiej USA, to będzie mu bardzo łatwo oba te kraje na siebie napuścić. Z tym, że w pewnym momencie zdradzi Putina i Rosję, ale czy to może nas dziwić, jeżeli Lucyfer jest kłamcą od samego początku? Mnie to nie zdziwi wcale a dodatkowo książę ciemności, uzyska upragniony cel to jest globalną pożogę.

W mojej opinii Rosja dała się wykiwać i wciągnąć w konflikt na Ukrainie. A dała się wciągnąć albowiem na czele Rosji stoi bandyta i morderca, otoczony przez innych bandytów i morderców. USA wykorzysta ten fakt, gdyż sama sterowana jest przez bandytów i morderców, ale cwanych i wyrafinowanych. USA wykorzysta ten fakt aby zaatakować Rosję a następnie doprowadzić do jej upadku, podziału i powstania na jej terenie kilku niezależnych tworów politycznych (nowe państwa).

Jak w tej sytuacji zachowają się Chiny? Co będzie z Polską? Pytań jest wiele, ale jak wiemy wojna rządzi się własnymi prawami, to znaczy jest nieprzewidywalna MIMO WSZYSTKO! Ja jednak mam wewnętrzne przekonanie, że Polska zostanie ocalona. Jakie w trakcie trwania tego konfliktu poniesie ostatecznie straty trudno powiedzieć, to kwestia otwarta, niemniej jednak zostanie ocalona, takie mam przekonanie.”

Drodzy Czytelnicy, nad Europą, oraz nad naszą cywilizacją zbierają się „czarne chmury”. Już dziś słyszymy wyraźnie odgłosy „zbliżającej się burzy” naszych czasów, naszego pokolenia. Jako Naród Polski, jako Państwo Polskie, będziemy mogli przetrwać tę „dziejowa nawałnicę”, tylko w sytuacji, w której oddany się w opiekę Boga. Nasi politycy, czy to z PiS, czy PO, nas nie uratują, w mojej opinii to „skończeni idioci”. Naszym ratunkiem jest sam Bóg i tylko On.


Przeczytaj również:

Ukraina zasłoną dymną Putina przed czymś większym? Czy powinniśmy zacząć przygotowywać się duchowo i materialnie na III Wojnę Światową?


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. co.express.eu


22 września, 2022


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *