W. Putin posłał „subtelne przesłanie” do Żydów? Atak rakietowy na Kijów zniszczył miejsce pamięci o Holocauście „Babi Jar”.

Rosję należy poddać pełnej izolacji ekonomicznej i gospodarczej. Rosję należy poddać pełnoskalowej akcji propagandowej, dezinformacyjnej i manipulacyjnej tak aby w Moskwie nie wiedzieli czy jest już dzień czy noc. Jeżeli w sposób zaplanowany i skrupulatnie realizowany pozbawimy Moskwę oczu i uszu, wówczas zwycięstwo się przybliży do Ukrainy. Bądźmy cwani a nie głupi, raz jeszcze podkreślam.


Rosja naciera jednak Ukraina broni się nadal i w mojej opinii powinna się ostać, chociaż jest to bardzo optymistyczne stwierdzenie, zwłaszcza spoglądając na niezwykłe nasilenie ataków ze strony rosyjskiej armii, w ciągu ostatnich godzin. Uważam również, że cała ta agresja ze strony Putina na Ukrainę skończy się nie tylko klęską dla Rosji (być może nawet wybuchem rewolucji) ale dla niego samego, mam tu na myśli całkowity koniec Putina, koniec polityczny ale i fizyczny, jeżeli wiecie co mam na myśli. Taka jest moja opinia a teraz do twardych faktów.

Izraelscy i żydowscy urzędnicy ostro potępili rosyjski atak rakietowy na ukraiński nadajnik telewizyjny w Kijowie, w wyniku którego zginęło pięć osób, a także spowodował on szkody w sąsiednim rejonie Babiego Jaru, we wtorek (01-03-2022 roku). „Kiedy oglądamy obrazy wyłaniające się z Ukrainy, ukazujące niewinnych cywilów uciekających z zagrożonych domów i zdjęcia śmiertelnego rosyjskiego ataku na okolice miejsca pamięci o Holokauście Babi Jar, Yad Vashem, to wyrażamy gwałtowne potępienie.

Powyższe słowa padły w oświadczeniu izraelskiego muzeum Holokaustu. Drodzy Czytelnicy w wyniku tego bestialskiego ataku (de facto już kolejnego tego typu na terenie Ukrainy), co najmniej pięć osób zginęło, a pięć zostało rannych w uderzeniu rakietowym, poinformowała ukraińska służba ratunkowa. Obrazy z miejsca zdarzenia przedstawiały zwęglone ciała i samochody uszkodzone podczas rosyjskiego ataku.

To też raz jeszcze podkreślmy, że rosyjskie siły we wtorek (01-03-2022 roku) uszkodziły Babi Jar, jeden z najważniejszych pomników Holokaustu w Europie, podczas brutalnego ataku na Kijów, stolicę Ukrainy. Szkody wyrządzone przez „armię Putina” szybko spotkały się z międzynarodowym potępieniem. Na Ukrainie mamy do czynienia ze „zbrodnią wojenną” i Putin powinien stanąć przed odpowiednimi organami sprawiedliwości (na przykład Międzynarodowy Trybunał Karny w Hadze) w przyszłości, sądzę jednak, że tego nie dożyje, ale jak już powiedziałem wcześniej, to jest moja opinia oparta na obserwacji obecnych wydarzeń.

Babi Jar lub Babyn Jar (ukr. Бабин Яр) to wąwóz w stolicy Ukrainy, Kijowie i miejsce masakr dokonanych przez siły nazistowskich Niemiec podczas kampanii przeciwko Związkowi Radzieckiemu podczas II wojny światowej. Pierwsza i najlepiej udokumentowana masakra miała miejsce w dniach 29–30 września 1941 roku, w której zginęło około 33 771 Żydów. Zatem we wtorek (01-03-2022 roku) Władimir Putin posłał niezbyt „subtelne przesłanie” do Żydów i Izraela.

Reasumując należy napisać, że Ukraina będzie bronić się dotąd do póki będzie otrzymywać uzbrojenie z szeroko pojętego świata Zachodu. Ta pomoc nie ma polegać na tym, że wychodzi jakiś prezydent danego kraju i stwierdza, że wyślemy samoloty na Ukrainę aby latali nimi ukraińscy wojskowi, po czym już po kilku godzinach ten sam prezydent wycofuje się okrakiem z wcześniej wygłoszonej rewelacji. Mamy walczyć jak lis, jeżeli nie możemy walczyć jak lew, to też należy słać uzbrojenie na Ukrainę ale w sposób maksymalnie okryty tajemnicą.

Rosję należy poddać pełnej izolacji ekonomicznej i gospodarczej. Rosję należy poddać pełnoskalowej akcji propagandowej, dezinformacyjnej i manipulacyjnej tak aby w Moskwie nie wiedzieli czy jest już dzień czy noc. Jeżeli w sposób zaplanowany i skrupulatnie realizowany pozbawimy Moskwę oczu i uszu, wówczas zwycięstwo się przybliży do Ukrainy. Bądźmy cwani a nie głupi, raz jeszcze podkreślam.


Przeczytaj również:

W. Putin oskarża zachód o chęć kontrolowania populacją i manipulowanie środowiskiem planety po przez smugi chemtrails.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. co.express.eu


3 marca, 2022


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *