W. Putin ostrzega Zachód, testując rosyjski międzykontynentalny pocisk „Szatan II” zdolny do przenoszenia ładunku nuklearnego.

„Szatan II” vel „Sarmat RS-28” ma zastąpić „R-36”, który przez NATO nosił przydomek: „SS-18 Szatan”. Opisując udany start, rosyjskie ministerstwo obrony stwierdziło: „Sarmat jest najpotężniejszym pociskiem o najdłuższym zasięgu niszczenia celów na świecie, co znacznie zwiększa siłę bojową strategicznych sił nuklearnych naszego kraju”.


Władimir Putin wysłał wczoraj (20-04-2022r.) „mrożące krew w żyłach” ostrzeżenie do Zachodu, testując swój przerażający pocisk o nazwie nomen omen: „Szatan II” vel „Sarmat RS-28”. Zdolny do uderzenia w cel oddalony o 11 200 mil, zdolny do przenoszenia broni jądrowej „Sarmat RS-28”, jest uważany na świecie za międzykontynentalny pocisk balistyczny dalekiego zasięgu.

Tak więc wczoraj, w surowym i otrzeźwiającym ostrzeżeniu dla Zachodu, Władimir Putin nakazał próbne wystrzelenie rosyjskiego międzykontynentalnego pocisku balistycznego „Szatan II”, który ma przenosić ładunek nuklearny. Rosyjski „Sarmat RS-28” ma zdolność do atakowania celów w odległości do 11 200 mil, z łatwością umieszczając całą Europę w zasięgu warczącego niedźwiedzia.

Pytanie brzmi, czy Putin naprawdę przypuściłby atak nuklearny na Ukrainę lub inny taki cel, który mógłby uznać za wroga? Powiedziałbym, że absolutnie tak, zrobiłby to i wygląda na to, że rzeczywiście to planuje. Oczywiście nie mamy tutaj na myśli ataku o skali porównywalnej do bomby zrzuconej na Hiroszimę, ale o taktycznym ładunku nuklearnym, który jest około dziesięciokrotnie „słabszy”.

I teraz taka moja prywatna „wzmianka”, otóż gdziekolwiek spojrzysz, czasy ostateczne „rozchodzą” się wszędzie, a jednak daj ludziom trochę wolności i pozwól im nie nosić maski w samolocie lub autobusie, a oni już na „gwałt” myślą, że kryzys się skończył. Otóż pozwólcie, że was zapewnię, że Nowy Porządek Świata żyje, ma się dobrze i zyskuje na popularności każdego kolejnego dnia.

Putin opisał start jako «duże, znaczące wydarzenie» dla rosyjskiego wojska i stwierdził, że pocisk Szatan II, może pokonać wszystkie nowoczesne systemy obronne. Wystrzelony z kosmodromu Plesetsk w północnej Rosji, pocisk uderzył w cele oddalone o 3 600 mil na poligonie Kura na Półwyspie Kamczackim. Jeśli Szatan II jest w pełni uzbrojony, może dostarczyć ładunek wystarczająco duży, aby zniszczyć obszar wielkości Francji.

Donosi Daily Mail UK.

W wypowiedziach transmitowanych przez rosyjską telewizję, Władimir Putin „serdecznie” pogratulował wojsku startu, dodając: „Ta naprawdę wyjątkowa broń wzmocni potencjał bojowy naszych sił zbrojnych, niezawodnie zapewni bezpieczeństwo Rosji przed zagrożeniami zewnętrznymi i sprawi, że ci, którzy w ogniu agresywnej retoryki próbują zagrozić naszemu krajowi, zastanowią się dwa razy”.


Źródło: https://www.dailymail.co.uk/news/article-10737093/War-Ukraine-Vladimir-Putin-test-fires-ICBM-capable-hitting-targets-globe.html

Dodał również, że pocisk „Szatan II” jest: „zdolny do pokonania wszystkich nowoczesnych środków obrony przeciwrakietowej”. Z kolei Dmitrij Rogozin, dyrektor rosyjskiej agencji kosmicznej Roskosmos, powiedział, że broń ta była: „prezentem dla NATO i wszystkich sponsorów ukro-nazizmu”, co jest odniesieniem do dziwacznych twierdzeń propagandowych, że Kijów jest prowadzony przez neonazistów.

Szatan II” vel „Sarmat RS-28” ma zastąpić „R-36”, który przez NATO nosił przydomek: „SS-18 Szatan”. Opisując udany start, rosyjskie ministerstwo obrony stwierdziło: „Sarmat jest najpotężniejszym pociskiem o najdłuższym zasięgu niszczenia celów na świecie, co znacznie zwiększa siłę bojową strategicznych sił nuklearnych naszego kraju”.

Ponad to pocisk „Szatan II” vel „Sarmat RS-28” jest zdolny do poruszania się z prędkością do 16 000 mil na godzinę i może przenosić on głowice w kierunku celów z prędkościami hipersonicznymi, co niezwykle utrudnia jego zniszczenie.


Przeczytaj również:

„Znamię Bestii”, czyli przeklęta Biblijna liczba „666” i jej powiązanie z Neronem oraz Saturnem.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


21 kwietnia, 2022


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *