W. Putin ostrzega Europejczyków przed Nowym Porządkiem Świata: ,,Bitwa się skończyła. Teraz rozpoczęła się wojna.’’

,,Na całym świecie działa przeciwko nam monolityczny i bezwzględny spisek, bazujący na ukrytych środkach, by rozszerzać swą strefę wpływów. Jest to system, który zgromadził ogromne ludzkie i materialne zasoby, dla zbudowania zjednoczonej i wysoce skutecznej maszyny, która łączy operacje militarne, dyplomatyczne, wywiadowcze, ekonomiczne, naukowe i polityczne. Jej przygotowania są ukrywane, a nie ogłaszane, jej pomyłki grzebane, a nie publikowane a jej przeciwnicy uciszani.”

John F. Kennedy. Były Prezydent USA.

,,Władcy pieniądza żerują na narodzie w czasie pokoju i spiskują przeciwko niemu w czasach nieszczęścia. Są oni bardziej despotyczni niż monarchia, bardziej zuchwali niż autokracja i bardziej egoistyczni niż biurokracja. Widzę w niedalekiej przyszłości nadciągający kryzys, który niepokoi mnie i wywołuje drżenie o bezpieczeństwo mojego kraju.

Na tron wprowadzono korporacje, co pociągnie za sobą erę korupcji na wysokich szczeblach. Władcy pieniądza będą dążyli do przedłużenia swojego panowania wykorzystując przesądy ludzi, dopóki bogactwa nie zostaną zgromadzone w jednych rękach a nasz kraj zniszczony.’’

Abraham Lincoln. Były Prezydent USA.

Wierzysz w tak zwane teorie spiskowe? A co jeżeli powiem ci, że to tylko sformułowanie, które zakłamuje rzeczywistość, ponieważ wiele tak zwanych teorii spiskowych jest faktem, realnym wydarzeniem czy realizowaną ideologią. Globalny kryzys, korupcja, przestępczość, pedofilia, modyfikacje genetyczne i wreszcie nowy porządek świata, z tym wszystkim można walczyć, można powiedzieć nie, jednak, aby tak się stało, wcześniej należy zrozumieć, że to nie jest wymysł fanatyków, lecz opinia ludzi realnie myślących i interpretujących globalne wydarzenia.

Drodzy Czytelnicy, gdy narody europejskie opłakują swoich zmarłych i przygotowują się na kolejną falę nieuchronnych ataków terrorystycznych, prezydent Rosji, Władimir Putin ostrzega, że ​​Nowy Porządek Światowy (New World Order) znajduje się na końcowym etapie realizacji  siedemdziesięciu letniego planu przewidzianego dla Starego Kontynentu. A zatem, Putin informuje Europejczyków, iż równolegle z procesem destabilizacji Europy, realizowany jest inny proces, cichy i zabójczy, a jest nim zniewolenie, wynikającego z ograniczenia praw człowieka na rzecz bezpieczeństwa.

,,Nowy Porządek Świata podłożył gniazda szerszeni w waszych krajach, A teraz nimi potrząsają.’’ Powiedział Putin, grupie kremlowskich ambasadorów, którzy następnie zostali rozesłani do placówek w całej Europie. Spójrzmy jednak na te słowa obiektywie, czy mają one jakiekolwiek oparcie w rzeczywistości? A zatem co otrzymujemy? Francja w stanie wyjątkowym, w Wielkiej Brytanii coś w rodzaju stanu wojennego z tysiącami żołnierzy patrolujących ulice, a Niemcy, Belgia i Szwecja cierpią z powodu łamania prawa i porządku związanego z migracją. Czy zatem, Putin ma rację?

Czy został osiągnięty kolejny stopień planu Nowego Światowego Porządku, polegający na wypełnieniu zachodnich narodów radykalnymi islamskimi imigrantami, wbrew woli obywateli tych krajów, a następnie inicjowanie piekła na ziemi poprzez reaktywowanie czegoś w rodzaju wojny cywilizacji? Prezydent Rosji uważa, że ​​polityka otwartych granic wymuszana na narodach europejskich musi zostać odrzucona, jeśli kontynent ma mieć szansę na pokojową przyszłość. ,,Moi europejscy bracia i siostry muszą odrzucić politykę otwartych granic, która jest narzucana przez elity.’’

Według Putina, nie ma miejsca dla suwerennych narodów w wizji przyszłości proponowanej przez elity finansjery. Rosyjski Prezydent wskazał palcem winy bezpośrednio na rodzinę Rothschildów i ich międzynarodową kabałę elit mówiąc: ,,Rothschildowie z infiltrowali twój rząd, twoje media, twoje instytucje bankowe. Nie są już zadowoleni z popełniania okrucieństw na Bliskim Wschodzie, teraz robią to na własnej ziemi, desperacko dążąc do ukończenia planu dla jednego światowego rządu, światowej armii, wraz ze światowym bankiem centralnym. Myślą, że mogą to zrobić, terroryzując cię.’’ Swoje przesłanie do ambasadorów Putin zakończył tymi słowami:

,,Oni [Europejczycy] muszą powstać przeciwko swoim panom, którzy dawno temu przestali służyć ludziom i narodowi, który żąda, aby jego głos został wysłuchany. Rządy Zachodu nie ukrywają już swoich prawdziwych intencji. Możecie zobaczyć horror, który kryje się pod maską politycznej poprawności. Nie dajcie się nabrać na ich sztuczki.

Rosja ostatecznie nie wytrzyma i nie pozwoli na to, by jej europejscy kuzyni zostali zabici i zdehumanizowani w ten sposób. Bitwa się skończyła. Teraz rozpoczęła się wojna. Prawda i sprawiedliwość zwyciężą.’’

Władimir Putin w przemówieniu do Rosyjskich Ambasadorów.

Czy zatem Europa na naszych oczach zostaje sprzedana skorumpowanym elitom dążącym do wprowadzenia jednej europejskiej armii i jednego europejskiego rządu? Drodzy Czytelnicy, wierzymy w to, co widzimy, a widzimy jedno, Unia Europejska dąży do stworzenia Stanów Zjednoczonych Europy i całkowitego rozmycia kulturowego. Obecnie na naszych oczach dochodzi do starcia wizji świata proponowanej przez Żydo-Masonerię z USA oraz w pewnym sensie Masonerię Europejską.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

26 thoughts on “W. Putin ostrzega Europejczyków przed Nowym Porządkiem Świata: ,,Bitwa się skończyła. Teraz rozpoczęła się wojna.’’

 1. Czy tak trudno być,starać się być dobrym człowiekiem .Czy ludzie zaczną wybierać na stanowiska ludzi patryiotów a nie ludzi którzy węszą własny interes(śmieszny, chciwość)w i tak krótkiej gościnie na tej ziemi.Ludzie przystańcie pomyślcie dokąd zmierzacie , odpuścicie z tą chciwością posiadania i co dalej!!! Można pięknie przeżyć ten czas dla innych i siebie.Pozdrawiam!!

  1. Dobry jest tylko Bóg
   Na świecie jest dobro i zlo
   Dobro zawsze pochodzi od Boga a zło od księcia tego świata
   Proszę poczytać apokalipsę i wizje uznanych mistyków niestety to się musi wypełnić.
   Laudetur Jezus Chrystus

   1. Jeżeli ktoś jeszcze wierzy w istnienie Boga jest tak naiwny, że nie ma najmniejszego sensu z nim dyskutować!

 2. Każdy powinien żyć normalnie nie walczyć o to aby posiadać jakieś niewyobrażalne majątki osiągane nieuczciwie ,,,nie być obojętnym na krzywdę drugiego człowieka ,,,żyć w prawdzie i wymagać prawdy od innych ,Żyjemy tak krótko powinniśmy wspólnie się szanować i cieszyć się z życia ziemia jest matką każdego mieszkańca który na niej żyje i powinniśmy to mieć na uwadze ,,Pozdrawiam !!!

 3. I tak będzie aż nastaną zapowiadane od wieków przez proroków 3 dni ciemności od tego chmtrailis – Przykryjcie nas! Bo jeśli z zielonym drzewem to czynią, cóż się stanie z suchym? Cóż im z tego złota i władzy skoro pójdą na wieczne zatracenie – wieczne ! Baczmy abyśmy my nie pobłądzili.

 4. Bardzo dobrze. U.E. będzie zjednoczona i jedyna. Wzorem są Stany Zjednoczone. Wolę by moje dzieci żyły w Zjednoczonej Europie aniżeli w Zjednoczonej Rosyi. Amen i niech się spełni.

  1. Myślisz pojęcia. Stany Zjednoczone to są pomniejsze państwa które każdy z nich ma swoje prawa i każdy tam dba o swoją odmienność czy dziedzictwo jeśli tam przyjechał np z Meksyku to obchodzi meksykańskie święta. A „Zjednoczona europa” (celowo z małej litery żeby pokazać brak szacunku do rządów europy) chce żeby wszystkie państwa były 1 państwem z tym samym prawem bez wolności odmienności kulturowej itp. tylko żeby każdy był jak klon

   1. Zgadzam sie z komentarzem.
    To oznacza, ze wszyscy będziemy niewolnikami garstki bogaczy, którzy nam wszystko odbiorą a oni będą posiadali wszystko. To chorzy psychicznie przestępcy.

  2. To widac, że nie znasz planu globalistów NWO . Staniesz sie niewolnikiem, powiedza ci, co masz jesc i gdzie spac. Rodziny nie będzie, bo dzieci pozabierają. Otrzymasz czip i będziesz pod scisła kontrolą. Oni będą decydowac, ile punktów otrzymasz za dobre sprawowanie i czy mozesz i co mozesz zakupic. Będziesz pracowal, a dostaniesz jałmużnę, zabiorą kasę jesli nie wykonasz ich polecen. Kto będzie sie opieral lub inaczej myslał, tego zlikwidują. Regularnie będziesz musial sie szczepic tym badziewiem które tobie dadza. Nie bedziesz mial praw , bedziesz niewolnikiem. Odbiora ci to, co posiadasz, dom, mieszkanie, auto, nie bedzie wlasnosci prywatnej. Bedziesz mieszkal w pokoju- klatce. Zmniejszą populacje ludzi na ziemi do pól miliarda, obecnie zyje ok.8-9 miliardow. Czlowieku ! Tego chcesz ??? Naprawde, dla siebie i przyszlych pokolen??? To kim jestes??
   Otwórz oczy, wszystko masz w internecie, oni nie kryja sie z niczym. Posluchaj niezaleznej telewizji w internecie i nie oglądaj telewizji głównego scieku, bo tam kłamią.

    1. Tak wlasnie sie dzieje!!!!Mnie juz niepotrzebne sa wzruszenia i koniecznosc obudzenia emocji!!!!Wojna z Ukraina jest pozorowana na groźną zeby grac na uczuciach i emocjach Polakow i oddac i zgodzic sie na wszystko! Nawet nasz niby rzad chce dac kazdemu polskie obywatelstwo ! Rozdaje pesele na stadionie! Nalezy sie zastanowic po co i dlaczego? Zeby kon trojanski zdestabilizoal nasz kraj!To jest ZDRADA STANU I POLAKOW❗❗❗❗❗BIORA NAS W NIEWOLE!!!! OTWORZCIE OCZY!!!!;

  3. Kinol
   Biedny z ciebie człowiek.
   Nawet nie wiesz co piszesz. PUTIN wyraźnie i czytelnie daje ci do zrozumienia, że ydowscy globalisci Ameryki już wystarczająco zniszczyły świat i ludzi podporzadkowali sobie elity Europy ,a takiemu szaraczkowi jak wkrótce zaoferują miskę ryżu I każą Ci być szczęśliwym.
   Twoje dzieci zaś już nigdy nie zostaną rodzicami dzięki ich medycznym faszystowskim eksperymentom medycznym do których będą zmuszać siła.Stracisz money,i swój majątek. Zostaniesz NIKIM! Tzw transhuman któremu nie należą się żadne prawa.
   Putin walczy o Ciebie i Twoje dzieci.
   Pamiętaj także, że to Armia Radziecka kiedyś pomogła nam odzyskać wolnosc ,a banderowskie bandy prowadziły rzez niewiniątek b Polakach (Wolyn)(Toskanska piła -to pikuś co oni wyprawiali z Polakami )
   Tak więc człowieczku poucz się historii :Polski ,Ukrainy,
   zdobądź wiedzę na temat masonerii, globalistow ,,Deep State I NWO

 5. Dobrze zrozumiałam? Putin sugeruje,że wystąpi do wojny z Unią bo to NWO. Żyłam w komunistycznym zakłamanym systemie i nie dam się oszukać, wartości chrześcijańskie zwalczają, wystarczy przyjżeć się Chinom czy Korei Płn. Nie daj Boże żeby się połączyli.

  1. Tylko że ten zakłamany komunistyczny system to nic innego jak żydzi którzy zniszczyli Rosję, Amerykę, Afganistan, Libię,Irak a teraz biorą się za Europe. Polskę nisczyli już dawno o czym pisał już w 1923 M.C.Zawisz w książce „Jak żydzi rujnowali Polskę „,polecam ,ciekawa lektura, w szkole na pewno nie miałaś.

 6. i tu Władek kropka w kropkę nie tylko się zgadzam ale jak to ,,przyjmą ,, rozbrojone narody?,praktycznie rozbrojone,bezbronne w bankowości,nie kontrolujące wspólnej czy swojej waluty,ten etap faktycznie zakończony,teraz operacja ,,woda,, i wytrują tych zbędnych dla NWO,ale kiedy?….

  1. Putin wie, co mówi i ma rację.
   To spisek zachłannych bogaczy, żydów z piekła rodem, strzegących swojej Księgi Nienawisci- talmudu.

 7. wojsko na ulicach w UK? stan wyjątkowy?
  chyba coś ci się popierd..iło !
  …tu jest chyba najważniejszy luz, wiekszy niż na kontynencie.
  zmień lekarza albo dobrze się zastanów co piszesz.
  …mieszkam tu prawie dwadzieścia lat i nic takiego nie słyszałem i nie widziałem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *