W. Putin oskarża zachód o chęć kontrolowania populacją i manipulowanie środowiskiem planety po przez smugi chemtrails.

,,Ludzie i zwierzęta są regularnie podtruwani w ramach projektu tak zwanej geoinżynierii. Na całym świecie, a w ostatnim czasie szczególnie nad Europą, prowadzone są działania mające na celu rozpowszechnianie szkodliwego oprysku pod przykrywką walki z globalnym ociepleniem.’’

John Holdren.

Rosyjski prezydent Władimir Putin oskarżył rządy Zachodu o geo-manipulację ziemskim środowiskiem poprzez chemiczne operacje rozpylania, mające na celu zmianę klimatu na świecie i zatrucie dużej części światowej populacji. Z kolei Rosyjski premier złożył oświadczenie informując, że rozpylanie chemikaliów w ziemskiej atmosferze poprzez smugi chemtrails jest finansowane przez korporacje i sankcjonowane przez rządy.

Prezydent Rosji, podczas zbiórki pieniędzy w swoim rodzinnym mieście St. Petersburgu, został zapytany przez obecnych dziennikarzy o to czy operacje oprysków atmosferycznych (smugi chemtrails) i programy manipulacji pogodowej wdrażane przez zachodnie rządy stanowią: „największy atak na życie i zdrowie Ziemi w historii ludzkości.” Na tak sformułowane pytanie prezydent Rosji Władimir Putin odpowiedział, słowami:

,,Jestem głęboko zaniepokojony wciąż ukrywanym ryzykiem, jakie wynika z ingerencji w zmiany klimatu naszej planety. Jest to monumentalne zagrożenie, które było i jest prowadzone wbrew naturze oraz prowadzi do kontroli populacji i zysku.’’

Władimir Putin.

Putin dodał również, że nie ma znaczenia, czy smugi chemtrails i szeroko pojęty program geoinżynierii jest największym zagrożeniem, czy drugim największym zagrożeniem, czy trzecim. Liczy się to, że jest to atak na współczesną cywilizację oraz samą planetę. Uważa również, że jest rzeczą niezwykłą to, iż rząd amerykański nadal odmawia uznania działań zakazujących dalszego rozpylania atmosferycznej chemii. Na koniec zauważa, że jak ludzie mogą żądać przepisów i kontroli operacji tego typu, jeśli sam rząd nie przyznaje się do tych operacji?

Liczne badania oraz z tym związane dowody jednoznacznie pokazują, że geoinżynieria i wszelkie manipulacje klimatyczne prowadzą do niszczenia warstwy ozonowej. Naukowcy zajmujący się tą tematyką obawiają się, że nasza planeta w pewnym momencie osiągnie punkt kryzysowy, zostanie przekroczony rubikon i nie będzie odwrotu, nasza planeta nie będzie w stanie odzyskać siły. Zatruta Ziemia, jak nieuleczalnie chore ciało, będzie pozostawiona na śmierć.

To jednak nie wszystko, otóż nie dawno na jaw wyszły informację mówiące o środkach psychoaktywnych i antygenach będących formą szczepionki w aerozolu, które również stanowią skład smug chemtrails. Istnieje oficjalne wyjaśnienie tłumaczące, dlaczego NASA rozpyla lit (lithium), składnik leków farmaceutycznych najczęściej stosowanych w leczeniu ludzi z depresją maniakalną lub zaburzeniem dwubiegunowym, do naszej jonosfery.

Oczywiście łatwiej byłoby zaakceptować oficjalne wyjaśnienie NASA, gdyby owa organizacja nie była tak tajemnicza w stosunku do wszystkiego, co robi w kosmosie. Niemniej jednak jedno jest pewne, personel NASA przyznał, że lit, wraz z innymi chemikaliami, celowo umieszcza się w naszym środowisku regularnie. Jest możliwe, że wielu pracowników NASA nie jest nawet świadomych prawdziwych motywacji projektów związanych z geoinżynierią jak właśnie chemtrails.

Niemniej jednak naukowcy uważają, że środki rozpylane w atmosferze są substancjami chemicznymi, których celem jest dokonanie zaszczepienia człowieka farmaceutykami w aerozolu. W publikacji Pub Med zatytułowanej: ,,Wykonalność szczepień aerozolowych u ludzi.’’ Omówiono, w jaki sposób zwiększenie objętości antygenu w atmosferze może być korzystne w aplikowaniu szczepionek w aerozolu.

Dodatkowo szczepionki w aerozolu mogą być stosowane w: ,,krajach rozwijających się i na obszarach dotkniętych klęskami.’’ Streszczenie również przyznaje, że kilka tysięcy osób już zaszczepiono specyfikiem w aerozolu żywą atenuowaną odrą i szczepionkami przeciwko grypie typu A. Streszczenie podsumowujące stanowi dalej, że szczepienia aerozolowe są idealne dla: ,,dużych populacji.’’ Innymi słowy, miliony ludzi nie ma pojęcia, iż zostały objęte kontrowersyjnym projektem szczepień rozpowszechnianych w formie aerozolu po przez smugi kondensacyjne, czyli chemtrails.

W tej sprawie już kilka lat temu Penilla Hagberg nie szczędziła ostrych słów pod adresem smug chemtrails, wspominając, że śmiertelne smugi chemiczne stanowią bezpośrednie zagrożenie nie tylko dla ludzi, ale nawet oddziałują na zwierzęta. Efektem chemtrails są takie choroby jak Alzheimer czy Parkinson oraz neurologiczne schorzenia u dzieci, których wysyp możemy obserwować w ostatnich latach.

Światowa Organizacja Zdrowia od lat bada szczepionki w aerozolu, podobnie jak agencje filantropijne, które mają wyraźne cele sterylizacji populacji. Warto również zauważyć, że przemysł farmaceutyczny w USA został zwolniony z jakiejkolwiek prawnej odpowiedzialności za medykamenty masowe, ponieważ koncerny farmaceutyczne otrzymały ochronę prawną ustawą z 1986 roku. Kilka lat temu ustawę zakwestionowano, jednak ostatecznie została ona podtrzymana przez Sąd Najwyższy Stanów Zjednoczonych w 2011 roku.

Drodzy Czytelnicy, ponieważ coraz więcej Państw i narodów odmawia genetycznie zmodyfikowanej żywności GMO oraz odmawia picia fluorowanej wody, która notabene została sklasyfikowana jako neurotoksyna przez jedno ze światowych czasopism medycznych Waking Science Magazine, struktura władzy, pewne globalne elity, pragną nadal współtowarzyszyć i kreować rozwój populacji, to też sięga się po chemtrails dokonujące zmian w ludzkiej neurochemii.

Na koniec powróćmy jeszcze do kwestii litu i zadajmy sobie pytanie, dlaczego akurat lit? Otóż lit wpływa na sposób myślenia, zmieniając poziomy serotoniny i norepinefryny wydzielanej przez nasz układ hormonalny. Lit silnie wpływa na cały system mózgowy, jednak NASA uporczywie stwierdzi, że: ,,To nie jest niebezpieczne.’’ i nie szkodzi populacji. Otóż nawet lekarze, stwierdzili, że jest to niebezpieczne, ponieważ trudno jest ustalić właściwe dawkowanie. Z pewnością spryskanie dużą ilością litu w powietrzu za pomocą aerozoli powinno zostać zakwestionowane.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

8 thoughts on “W. Putin oskarża zachód o chęć kontrolowania populacją i manipulowanie środowiskiem planety po przez smugi chemtrails.

  1. Zawsze twierdziłem, że wyznawcy chemitrails to czubki. Nie spodziewałem się ze Putin, nawet dla jakichś korzyści propagandowych, do nich dołączy.

  2. chemtrails jest rozpylane od dekad, a od około 10 lat zawarte są w nim nanochipy, inteligentny pył, nanowłókna, wczepiające się w tkanki miękkie, tworzące sztuczny układ nerwowy w organiźmie, na który można odziaływać falami elektromagnetycznymi, falami skalarnymi, nadajnikami telefonii komórkowej, falami radiowymi, radarami, satelitami, polem torsyjnym, HAARP-em, można zmieniać, podkładać częstotliwości w każdym organiźmie żywym, zmieniając odczucia, percepcję, np. wywołując u osoby namierzanej złość, gniew, paranoję, myśli samobójcze, płacz, itp. i ofiara pojęcia mieć nie będzie, że jest to indukowane sztucznie, nie będziesz wiedział dlaczego czujesz się i zachowujesz dziwnie, można wywoływać ból, choroby różne, czy zamordować w chwilę

    1. Konstrukcja tego, tak, żeby pojedyncza osobę namierzać jest niemożliwa. Skończyłam studia w tym kierunku i to co napisałeś to totalna bujda. Nie dysponujemy jeszcze taka technologia, żeby móc robić takie rzeczy na masową skalę(mam tu na myśli jakieś wymysły jak nanochipy i nano włókna). Okropne to jest jak ludzie wpadają w paranoję, bo skleca kilka terminów nowinek technologicznych ze sobą.

  3. Mieszkam od urodzenia koło dużego lotniska. Dosłownie 600 metrów. Do tego mam aparat z powiększeniem 50x optycznym + cyfrowe, razem około 800 razy. Zjadłem zęby na oglądaniu samolotów i smug po nich przez prawie 50 lat. Tak, na 100% potwierdzam chemtrails, ponieważ niejednokrotnie nagrałem filmy z białymi samolotami rozpoczynającymi rozpylanie i gwałtownie kończącymi. Dwoma samolotami lecącymi niedaleko siebie, gdzie jeden zostawia małą smugę znikającą po kilku minutach, a smuga drugiego przez godziny przeradza się w chmury i mgłę. Widziałem jak samoloty zostawiały bardzo gęstą smugę tylko spod jednego skrzydła, podczas gdy spod drugiego była bardzo słaba, krótka i zaraz za samolotem znikała. Co rok przez kilka lat obserwowałem charakterystyczne rozpylanie i wiedziałem, że za około 3 dni w tym regionie wielu ludzi zacznie chorować z objawami grypopodobnymi. Zwykle jest to po świętach Bożego Narodzenia. Wtedy pisałem o tym na forach i faktycznie za 3 dni ludzie chorowali. Sam doświadczyłem cudu, gdzie przez 3 tygodnie siedziałem sam w domu, nigdzie nie wychodząc (mając zapasy jedzenia), a i tak w domu zachorowałem. Tylko głupcy przeczą faktom i wypierają niewygodną prawdę. Ja przez lata to badałem i katalogowałem. Wychowałem się praktycznie na lotnisku i przy samolotach pasażerskich.

    1. Ślepych nie przekonasz, głuchym puszczanie muzyki też mija się z celem.
      Ja mieszkam w Krakowie i od około 2007 obserwuję to o czym piszesz i potwierdzam w 100 procentach proceder. Są też dokumenty, badania, świadków tysiące więc tylko ślepy zaprzecza a głuchy słyszeć nie chce. Ich wybór.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *