W kwestii tak zwanych „szczepień” na COVID-19 w Polsce, nie tyle złamano wszelkie normy, ale wdeptano je w ziemię.

A teraz wyobraźcie sobie sytuację, w której znajomy przyprowadza do was małego, zbłąkanego psiaka i nakazuje wam go zabić. Psiak spogląda wystraszonymi oczyma w twoje oczy, on się boi, ale instynkt mu podpowiada, aby jednak zaufał człowiekowi. Co robisz? Zabijasz psiaka? Pozbawiasz go życia? Z pewnością na samą myśl o dokonaniu zabicia psiaka wszyscy wzdrygnęliście się, i przepełniło was oburzenie a także gorycz. Dlaczego przytoczyliśmy ten przykład? Otóż chcemy abyście zrozumieli, z kim mamy do czynienia, kim jest Morawiecki, Niedzielski, Dworczyk, Kaczyński i im podobni. Otóż wy nie wysłalibyście psiaka na drugą stronę, a oni świadomie wysyłają miliony Polaków na wyszczepienie, jak to sami określają, preparatem będącym trucizną a nie szczepionką.


Szanowni Państwo, sytuacja robi się coraz bardziej poważna, pętla na szyi narodu zostaje jeszcze mocniej zaciśnięta przez kolejne decyzje Mateusza Morawieckiego, Adama Niedzielskiego, Michała Dworczyka, i całe zaplecze PiS. Sytuacja jest poważna, ponieważ tutaj chodzi o nasze zdrowie i życie a wyżej wspomniani „eksperci” od walki z PLANdemią przyspieszają w procesie narodowego wyszczepienia Polaków.

Na konferencji prasowej, która odbyła się 30-03-2021, Morawiecki stwierdził, że: „Narodowy Program Szczepień to egzamin z odpowiedzialności i sprawności struktur państwa. Obiecaliśmy, że wykonamy w pierwszym kwartale 6 mln szczepień. Udało się to zrobić. Do końca II kwartału wykonamy łącznie 20 milionów szczepień, a do końca sierpnia chcemy zaszczepić wszystkich, którzy będą chcieli się zaszczepić w Polsce.”

A my zadajemy pytanie, o jakiej odpowiedzialności tutaj mówi Morawiecki? Czy odpowiedzialność przejawia się tym, że naród zostaje przymuszony do przyjęcia trucizny zwanej potocznie szczepionką? Dlaczego używamy sformułowania „trucizna”? Tak zwana szczepionka na COVID-19 nie jest szczepionką, lecz terapią genową opartą na mRNA. Jeżeli raz pozwolisz sobie zaaplikować to „coś” wówczas pozostanie to na zawsze w Tobie, czasu nie można cofnąć.

Dodatkowym argumentem jest fakt, że badania nad szczepionkami trwają wiele lat, a większość z nich zostaje skasowana po pięciu, szczęściu latach badań, ponieważ to po tym właśnie okresie ujawnia się najwięcej powikłań. Zatem co z ludźmi, którzy przyjęli tak zwaną szczepionkę na COVID-19, co z ich zdrowiem i życiem za pięć lub sześć lat? Czy kogoś to obchodzi? A może wielkie koncerny farmaceutyczne zapłaciły sprzedajnym politykom i szczepienia mają trwać bez względu na wszystko? Tak wygląda odpowiedzialność, według Morawieckiego?

W kwestii szczepień w Polsce, wszelkie normy zostały nie tyle złamane, co wdeptane w ziemię. Nie przeprowadzono żadnych badań nad grupą osób starszych, które mają różnego rodzaju choroby. Po prostu zadecydowano od tak, jednym pstryknięciem palca, że będą szczepione i koniec. Na szali tej decyzji znajdują się liczne zgony poszczepiennie, wina za śmierć tych niewinnych i całkowicie nieświadomych ludzi spada na Morawieckiego, Niedzielskiego, Dworczyka, Kaczyńskiego i resztę PiS.

Nikt nie przebadał „trucizny” zwanej potocznie „szczepionką na COVID-19” pod kontem interakcji z określonymi grupami lekarstw. Szczepionych się nie bada, większość hurtem zostaje zakwalifikowana do wyszczepienia. To się w głowie nie mieści. Jeżeli zatrzymamy się i oderwiemy od tego całego szaleństwa, od tego całego piekła szczepień, to zrozumiemy jak każde życie jest ważne. Każde życie jest bezcenne, a dziś? Rządzący naszą Ojczyzną wysyłają ludzi na śmierć. Może ci się uda, może nie będziesz mieć NOPu, ale czy za pięć lub sześć lat też tak będzie? Zastanów się.

Niezależni eksperci z całego świata ostrzegają, że mamy do czynienia z eksperymentem medycznym na skalę dotąd niespotykaną. Eksperyment ten w naszym kraju firmuje rząd PiS. A teraz wyobraźcie sobie sytuację, w której znajomy przyprowadza do was małego, zbłąkanego psiaka i nakazuje wam go zabić. Psiak spogląda wystraszonymi oczyma w twoje oczy, on się boi, ale instynkt mu podpowiada, aby jednak zaufał człowiekowi. Co robisz? Zabijasz psiaka? Pozbawiasz go życia?

Z pewnością na samą myśl o dokonaniu zabicia psiaka wszyscy wzdrygnęliście się, i przepełniło was oburzenie a także gorycz. Dlaczego przytoczyliśmy ten przykład? Otóż chcemy abyście zrozumieli, z kim mamy do czynienia, kim jest Morawiecki, Niedzielski, Dworczyk, Kaczyński i im podobni. Otóż wy nie wysłalibyście psiaka na drugą stronę, a oni świadomie wysyłają miliony Polaków na wyszczepienie, jak to sami określają, preparatem będącym trucizną a nie szczepionką. Czy dostrzegacie, kim oni są, kim się stali?

I na koniec zaznaczam, że nie jestem przeciwnikiem szczepień, dostrzegam zbawcze skutki szczepień. Jednak to „coś”, co zostało wyprodukowane, „coś”, co jest terapią genową, i jest całkowicie, ale to całkowicie nie przebadane, nie może nazywać się szczepionką. To jest eksperyment medyczny, posługujący się preparatem mRNA, który dla wielu będzie najzwyklejszą w świecie trucizną. Na aplikowanie człowiekowi czegoś takiego nie ma zgody, to jest ludobójstwo.


Przeczytaj również:

Prawda nie może wyjść na jaw? A. Niedzielski wściekły na FAKT, za publikację opisującą tragiczne skutki szczepienia na COVID-19.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *