W dniach 16 – 20 stycznia 2023 roku, odbędzie się forum w Davos. K. Schwab i jego „świta” bedą „spiskować”.

I jak zwykle corocznemu szczytowi przewodniczyć będzie Klaus Schwab, przewodniczący WEF, który wielokrotnie chwalił się, że jego organizacja dogłębnie „spenetrowała” gabinety rządowe na całym świecie. Spotkanie, złożone z „elit” z sektora politycznego, finansowego, naukowego, kulturalnego i prasy głównego nurtu, odbędzie się w dniach 16-20 stycznia. Oczekuje się, że weźmie w nim udział około 3000 uczestników.


Jak daleko zaszliśmy, jeśli mówienie prawdy staje się przestępstwem? Jak daleko zaszliśmy, jeśli ścigamy ludzi, którzy ujawniają zbrodnie wojenne, za ujawnianie zbrodni wojennych? Jak daleko się zapadliśmy, kiedy nie ścigamy już naszych własnych zbrodniarzy wojennych? Ponieważ bardziej się z nimi identyfikujemy, niż z ludźmi, którzy faktycznie ujawniają te zbrodnie. Co to mówi o nas i naszych rządach?”

Nilsa Melzer z Katedry Praw Człowieka, Genewskiej Akademii Prawa Humanitarnego i Praw Człowieka. Profesor prawa na Uniwersytecie w Glasgow.

Szwajcarski Departament Obrony zatwierdził rozmieszczenie 5000 żołnierzy w celu ochrony Klausa Schwaba ze Światowego Forum Ekonomicznego i jego „globalnych elit” w Davos 2023. No spójrzcie, ale jak to tak? Trzeba w sposób masowy chronić człowieka, który stwierdził, że nie będziemy posiadać nic i będziemy szczęśliwi. No niesamowite. Taki dobroczyńca Klaus i jego „świta”, nie zostali docenieni przez „zwykłych” obywateli.

Drodzy Czytelnicy, kiedy myślę oraz mówię o prawdziwych „ostatecznych złoczyńcach”, to natychmiast w mojej głowie pojawiają się nazwiska takich ludzi jak Anthony Fauci, Bill Gates, Yuval Noah Harari, George Soros i oczywiście Klaus Schwab ze Światowego Forum Ekonomicznego. Jednakże zawsze w „tyle głowy”, mam świadomość tego, że to są marionetki, którymi steruje przede wszystkim rodzina Rothschildów. Bardzo ważną rodziną w „globalnym spisku”, jest także rodzina Windsorów.

Zapytacie teraz: kto steruje Rothschiladmi? Osobiście uważam, że sam Lucyfer, chociaż mam świadomość tego, że ta odpowiedź przechodzi wyobraźnię wielu. Szanowni Państwo, Klaus Schwab i jego „gang światowych elit” są tak znienawidzeni, że szwajcarski Departament Obrony musiał dostarczyć 5000 żołnierzy, aby „utrzymać pokój”. Okazuje się, że ludzie nie chcą „Wielkiego Resetu”, nie chcą „Czwartej Rewolucji Przemysłowej”, choć przyznaję, że w tym momencie będzie bardzo trudno tych „szaleńców” powstrzymać. Co nie zmienia faktu, że podjąć „walkę” musimy, to nasz obowiązek. Dopóki walczymy, dopóty możemy odnieść zwycięstwo.

Od czasu „Psycho-Pandemii COVID-19”, Klaus Schwab i jego Światowe Forum Ekonomiczne, stali się zdumiewająco odważni (bezczelni i zuchwali), rozgłaszając oficjalnie kolejne ruchy, na drodze ku „Nowemu Porządkowi Świata”, w którym zwykły obywatel będzie po prostu „nikim”. Zatem, jeżeli zło otwarcie ujawnia swoją obecność, oznacza to, że jest silne we współczesnym świecie, bardzo silne.

Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła. Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich.”

Ef 6, 11-12.

Kochani, w piątek, 6 stycznia, szwajcarski Departament Obrony (VBS) poinformował, że Zgromadzenie Federalne, zatwierdziło rozmieszczenie kontyngentu armii szwajcarskiej w celu zapewnienia bezpieczeństwa tysiącom uczestników „zlotu w Davos”. Donosi gazeta „Blick”. Dostrzegacie jak doszło już do podziału świata pomiędzy „władców” i „niewolników”, które to dwie grupy rozdziela kontyngent armii? Myślę, że łatwo to zauważyć. A teraz spójrzcie na źródło:


Źródło: https://www.blick.ch/wirtschaft/bis-zu-5000-soldaten-armee-beginnt-mit-dem-einsatz-fuers-wef-in-davos-id18204493.html?utm_medium=social&utm_campaign=share-button&utm_source=twitter

I jak zwykle corocznemu szczytowi przewodniczyć będzie Klaus Schwab, przewodniczący WEF, który wielokrotnie chwalił się, że jego organizacja dogłębnie „spenetrowała” gabinety rządowe na całym świecie. Spotkanie, złożone z „elit” z sektora politycznego, finansowego, naukowego, kulturalnego i prasy głównego nurtu, odbędzie się w dniach 16-20 stycznia. Oczekuje się, że weźmie w nim udział około 3000 uczestników.

Oficjalna lista gości jest jednak nadal nieznana opinii publicznej. Kilka dni temu, w ramach przygotowań do pięciodniowego szczytu, szwajcarska armia rozpoczęła prace budowlane w miejscu i wokół niego, aby wzmocnić bezpieczeństwo obiektu. Zatem nie tylko „armia żołnierzy”, ale i zasieki, aby odgrodzić się od niebezpiecznego „pospólstwa”. Tak nas postrzegają, ale my to widzimy i informujemy was, że wasz czas dobiega końca.


Przeczytaj również:

„Young Global Leaders” czyli szkoła młodych dyktatorów NWO (New World Order). W tle koordynator Klaus Schwab.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


14 stycznia, 2023


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *