W całych Stanach Zjednoczonych pojawiają się ulotki stwierdzające, że: „COVID jest żydowskim spiskiem”.

„Każdy aspekt mediów jest żydowski”, czytamy w innej broszurze, pozostawionej przed domami w Redding w Kalifornii dnia 24 lipca 2022 roku, donosi AnewsCafe. „6 żydowskich korporacji posiada 96% mediów”, to już fragment innej ulotki. I oczywiście hasło: „Każdy aspekt agendy COVID jest żydowski”. Grafika główna dzisiejszej publikacji, zawiera fotografię jednej z takich ulotek. Pozostawiam ją Wam do przemyślenia.


Istnieje prawda i istnieje kłamstwo, nie ma nic po między. Nie można ustalić, dogadać, wykreować prawdy, ponieważ ona jest i koniec. Słowa Josepha Goebbelsa, ministra propagandy III Rzeszy, które zaraz zacytuję, są już z założenia błędne: „Kłamstwo wypowiedziane tysiąc razy staje się prawdą”. Otóż kłamstwo wypowiedziane i milion razy, nadal pozostaje kłamstwem. Dlatego zadaję Wam pytanie: „czy wierzycie w pandemię koronawirusa SARS-CoV-2?”

Odpowiedź na to pytanie pozostanie znane tylko Wam, no chyba, że zechcecie się nim z nami podzielić w komentarzu, pod tym artykułem. Ja już napiszę w swoim imieniu, że nie wierzę w pandemię koronawirusa. Oczywiście koronawirus istnieje, ale jego zasięg jest mocno zawyżony i podsycany medialnie. Gdyby nie media głównego nurtu, to nikt nawet nie zauważyłby, że jest jakaś pandemia.

A teraz przejdźmy do sedna. Otóż „Żydowscy Amerykanie” w całym kraju, obudzili się z antysemickimi listami i ulotkami dostarczonymi do ich domów (połowa sierpnia 2022 roku). Ta „akcja” jest bezpośrednią kontynuacją antyżydowskiej kampanii, prowadzonej przez grupę: „Goyim Defense League”. Ulotki stwierdzają, że i tutaj cytat: „COVID jest żydowskim spiskiem”.

I teraz przy tej okazji chciałbym napisać, że Bóg, który „Napisał” Biblię, kiedy chodził po tej ziemi po raz pierwszy, chodził po niej jako Żyd, a Jego imię brzmiało Jeszua Ha’Mashiach, Jezus Chrystus. On wybrał ludzi, spośród wszystkich narodów ziemi, Żydzi są tym ludem (Naród Wybrany). Jeśli jako chrześcijanin chcesz Bożego Błogosławieństwa, powinieneś „dawać” im (żydom) Ewangelię, prawdopodobnie jej nie będą chcieli, ale i tak bądź gotów im ją „oferować”.

To ważne, albowiem nadchodzi czas „Ucisku dla Żydów”. To też w wolnej chwili nie zawahajcie się pomodlić za naród żydowski, aby wielu z tego narodu dostąpiło zbawienia. Módlcie się za Izrael, ponieważ oni nie mają za bardzo pojęcia („zwykli” Żydzi) względem tego co nadchodzi, ale Żydzi są obecnie „przygotowywani” do przejścia przez czas ucisku Jakuba. Ma to związek z końcem naszych czasów.

Afaf Nasher, Dyrektor wykonawczy nowojorskiego oddziału Rady stosunków amerykańsko-islamskich (CAIR) potępił ulotki, mówiąc: „Ta zwiększona obecność inspirowanej przez nazistów, rasistowskiej propagandy supremacji u naszych progów jest mrożącym krew w żyłach przypomnieniem, że mamy do czynienia z bezczelnymi ekstremistami, którzy zamierzają podsycać nienawiść w naszych dzielnicach”.Szanowni Państwo nie jest tajemnicą, że w ostatnich latach możemy obserwować nagły wzrost antysemityzmu na całym globie. Dziś nie będzie roztrząsał na ile sami Żydzi sobie na to zasłużyli, ale dodam, że to może być dopiero początek. Pospekulujmy trochę, otóż jeżeli Izrael uderzy na Iran, a przecież premier Izraela Ja’ir Lapid, otwarcie o tym mówi. Otóż jeżeli do tego dojdzie, to wówczas dopiero rozpocznie się fala „nienawiści” przeciwko Żydom.

Każdy aspekt mediów jest żydowski”, czytamy w innej broszurze, pozostawionej przed domami w Redding w Kalifornii dnia 24 lipca 2022 roku, donosi AnewsCafe. „6 żydowskich korporacji posiada 96% mediów”, to już fragment innej ulotki. I oczywiście hasło: „Każdy aspekt agendy COVID jest żydowski”. Grafika główna dzisiejszej publikacji, zawiera fotografię jednej z takich ulotek. Pozostawiam ją Wam do przemyślenia.


Przeczytaj również:

Udostępniamy szokujący film ukazujący mroczną ceremonię otwarcia Olimpiady w 2012 r. Zapowiadała ona pandemię SARS-CoV-2.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


18 sierpnia, 2022


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *