USA powoli przyznają, że UFO są prawdziwe, wiarygodne i rzeczywiste a Carol Rosin wspomina o „fazie końcowej zniewolenia”.

„Reptilianie dążą do stworzenia globalnego systemu nadzoru elektronicznego, mającego na celu ukrycie wszystkich prawdziwych informacji o ich obecności tutaj na Ziemi, by mogli wejść w to, co jeden z dokumentów FSB nazywa «fazą końcową» swojego ostatecznego celu, czyli całkowitej asymilacji wszystkich rządów świata.” Edward Snowden 2014.


W oświadczeniu przekazanym wyłącznie The Washington Post rzecznik Departamentu Obrony powiedział, że tajna inicjatywa rządowa o nazwie Advanced Aerospace Threat Identification Program: „kontynuowała badania i dochodzenie w sprawie niezidentyfikowanych zjawisk lotniczych”. I chociaż DOD twierdzi, że zamknął AATIP w 2012 roku, rzecznik Christopher Sherwood przyznał, że departament nadal prowadzi dochodzenie w sprawie obserwacji niezidentyfikowanych statków kosmicznych.

Zatem Pentagon w końcu wypowiedział słowa, których zawsze unikał, omawiając możliwe istnienie UFO i przyznaje, że wciąż bada doniesienia w tych sprawach. Jeśli przez lata zwracaliście uwagę na nasze doniesienia o UFO, zauważylibyście, że rząd USA powoli podchodzi do przyznania, że ​​uważają UFO za prawdziwe, wiarygodne i rzeczywiste. Niedawno ukazało się kilkadziesiąt filmów pokazujących, że piloci amerykańskich sił powietrznych reagują na hiperszybkie UFO, a wszystko to zostało zarejestrowane na wideo. Przy tej okazji należy wspomnieć fragment wywiadu z Carol Rosin oraz Edwardem Snowdenem.

,,Na początku 74 roku spotkałam się z nieżyjącym Wernherem von Braunem, wtedy Von Braun umierał na raka, ale zapewnił mnie, że przeżyje jeszcze kilka lat, aby opowiedzieć mi o grze, w którą grał. Grze mającej na celu realizację starań uzbrojenia przestrzeni oraz kontrolowanie Ziemi z samego kosmosu.

Poprosił mnie, bym była jego rzecznikiem, poprosił mnie o to bym podjęła się trudu edukowania decydentów i opinii publicznej o tym, dlaczego nie powinniśmy nigdy instalować jakiejkolwiek broni w kosmosie. Najbardziej zszokowało mnie wyznanie na temat planu zawładnięcia współczesną cywilizacją.

Do realizacji tego planu miało posłużyć wykreowanie wroga całej ludzkości. Najpierw mieli to być Rosjanie, to oni w pierwszej fazie planu zostaną uznani za wrogów. Druga faza to wykreowanie terroryzmu i zidentyfikowanie terrorystów. Kolejnym etapem będzie straszenie ludzkości asteroidami.

To wszystko posłuży jako pretekst do uzbrojenia przestrzeni kosmicznej okalającej naszą planetę. Na sam koniec, tuż przed jego śmiercią powiedział: »I pamiętaj Carol, ostatnią kartą jest karta kosmita. Wmawianie ludzkości, że należy budować kosmiczne bronie przeciwko kosmitom, a wszystko to, jest kłamstwem. Tutaj chodzi o zniewolenie człowieka.«’’

Wywiad z Carol Rosin.

,,Reptilianie w latach trzydziestych XX wieku stali za niezwykłym wzrostem potęgi III Rzeszy Adolfa Hitlera. Wkrótce jednak znaleźli kolejne imperium, a były to Stany Zjednoczone. Jak podaje tajny raport CIA, w 1954 doszło do pierwsze roboczego spotkania, podczas którego ówczesny prezydent USA, Dwight D. Eisenhower poznał rasę Reptilian.

Otóż Reptilianie odnieśli najwyraźniej sukces podczas tego spotkania, ponieważ dziś według doniesień Fars, Stanami Zjednoczonymi rządzi niepodzielnie tajna organizacja, która pozostaje pod ścisłą kontrolą owej obcej rasy.

Reptilianie dążą do stworzenia globalnego systemu nadzoru elektronicznego, mającego na celu ukrycie wszystkich prawdziwych informacji o ich obecności tutaj na Ziemi, by mogli wejść w to, co jeden z dokumentów FSB nazywa «fazą końcową» swojego ostatecznego celu, czyli całkowitej asymilacji wszystkich rządów świata.’’

Edward Snowden 2014.

Nie da się ukryć, że Rosja została już wykreowana za zagrożenie globalne, terroryzm i sama idea terroryzmu również spędza sen z powiek setkom milionów ludzi na całym świecie. Nie można również nie zauważyć, co miesięcznej promocji nowego zagrożenia asteroidą zmierzającą w kierunku naszej planety. A zatem co nam pozostało? Ostatni etap to idea UFO i kosmitów. Czy obecnie mamy do czynienia z realizacją tego etapu? Odpowiedz na to pytanie pozostaje otwarta.

Na koniec jednak chcemy zauważyć, że Biblia rzuca światło na kwestię UFO. W Księdze Rodzaju widzimy, że przyczyną potopu za czasów Noego było to, że upadłe anioły przybyły na Ziemię, uprawiały seks z ludzkimi kobietami i urodziły niegodziwą rasę znaną jako Nefilim. Jezus w Ewangelii Mateusza mówi, że w nadchodzącym czasie ucisku, będzie tak, jak było wtedy. Kiedy więc wielu obserwatorów słyszy o „raportach o UFO”, wie już, kim są te istoty.


Przeczytaj również:

Tajne dokumenty CIA i KGB opisują atak UFO na jednostkę wojskową zlokalizowaną na Syberii.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. pixabay.com


17 grudnia, 2019


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *