Ukrywane fragmenty objawienia z La Salette Cz.2 Proroctwo zapowiadające nadejście Antychrysta.

Naszym zdaniem, zasadniczą sprawą dla zrozumienia postaci Antychrysta jest to, co odkrył święty Tomasz z Akwinu, mianowicie analogia z wcieleniem. Syn Boży stał się człowiekiem, analogiczne jest w przypadku Antychrysta- jest nim szatan, który staje się człowiekiem. Antychryst jest jednak człowiekiem z tożsamością i właściwościami ludzkimi, ale również doskonałym narzędziem w rękach szatana.


,,W owym czasie Antychryst urodzi się z żydowskiej zakonnicy, fałszywej dziewicy, która zjednoczona będzie ze starożytnym Wężem, nauczycielem nieprawości. Jego ojcem będzie biskup. Przy urodzeniu będzie wymiotował bluźnierstwami, będzie miał zęby, on będzie wcielonym diabłem, będzie wydawał przerażające krzyki.’’

Fragment objawienia spisany przez Melanię w 1879 roku.

Powróćmy jeszcze do tekstu Melanii opublikowanego w pierwszej części felietonu. Otóż w czasie objawień była prostą, piętnastoletnią pasterką. Daleko jej było do tej wykształconej i politycznie zaangażowanej kobiety, którą stała się później. Objawienia z La Salette wychodzą z konkretnej historycznej rzeczywistości, otwierając perspektywę eschatologiczną, perspektywę końcowej eksplozji zła i nadejścia Antychrysta.

Melania interpretując znaki czasu, narażała się na niebezpieczeństwo, ponieważ interpretację znaków czasu powierzono mądrości tych, którzy badają historię w poszukiwaniu w niej śladów wskazanych w proroctwie. Zatem Melania demaskowała zepsucie Kościoła swoich czasów, co wywołało reakcję francuskiego duchowieństwa, że musiała zamieszkać we Włoszech. Atakował masonerię dzierżącą władzę w swoich rękach.

Pragniemy zauważyć, że także Jan Paweł II w sposób prorocki odczytywał znaki czasu obecnego, wskazując, że tak, powinien czynić każdy chrześcijanin. Epokę, w której żyjemy, postrzegał jako czas odrzucenia Chrystusa przez Europę, czas anty-ewangelizacji, szerzenia się ideologii zła, rozumiejąc przez nią nie tylko nazizm i komunizm, ale także aktualny ateistyczny i materialistyczny totalitaryzm, który Benedykt XVI nazywa dyktaturą relatywizmu.

,,Dziś mamy do czynienia z największą walką, jakiej kiedykolwiek doświadczyła ludzkość. Nie sądzę, by wspólnota chrześcijańska zdawała sobie z tego w pełni sprawę. Dziś znajdujemy się w obliczu ostatecznej batalii między Kościołem i Anty-Kościołem, pomiędzy Ewangelią i Anty-Ewangelią.’’

Jan Paweł II.

Chcemy również przytoczyć fragment książki Pamięć i tożsamość Jana Pawła II, w którym mówiąc o zdeprawowanej Europie początku trzeciego tysiąclecia pisze takie słowa: ,,Można, a nawet trzeba się zapytać, czy tu nie działa również jakaś inna jeszcze ideologia zła, w pewnym sensie głębsza i ukryta, usiłująca wykorzystać nawet prawa człowieka przeciwko człowiekowi oraz przeciwko rodzinie.’’ Naszym zdaniem to bardzo ważny fragment, zwłaszcza w dobie zalewu Polski ideologią LGBT.

Nie wiele osób o tym wie, ale pod koniec swojego życia, Karol Wojtyła powiedział, że powstają ideologie gorsze od komunizmu i nazizmu. Dodał, że współczesny świat zmierza ku grzechowi przeciwko Duchowi Świętemu, to znaczy w kierunku globalnej zatwardziałości w grzechu, twierdząc, że Bóg nie istnieje i że człowiek sam jest bogiem w miejsce prawdziwego Boga. W ten sposób ludzkość odrzuca wszelką skruchę. W odniesieniu do tych słów chcemy przytoczyć kolejny fragment objawień z La Salette odnalezionych w 1999 roku w Watykanie.

,,Jeżeli mój lud będzie nadal tak postępował, wtedy to, o czym zamierzam ci powiedzieć, nadejdzie jak najszybciej, jeżeli trochę zmieni swoje postępowanie, stanie się to nieco później. Francja zdemoralizowała świat, pewnego dnia zostanie ukarana. Wiara we Francji zamrze. Jedna trzecia Francji nie będzie już praktykowała religii, lub będzie praktykowała w bardzo ograniczonej formie. Pozostała część będzie religijna, ale w zły sposób.

Później narody się nawrócą i wiara ponownie rozgorzeje. Wielki kraj północnej Europy, teraz protestancki, nawróci się i na przykładzie tego kraju także inne narody świata się nawrócą. Zanim to się stanie, w Kościele nastąpią wielkie niepokoje i wkrótce potem Ojciec Święty, papież, będzie prześladowany.

Jego następcą będzie papież, jakiego nikt się nie spodziewa. Wkrótce potem nastąpi wielki pokój, ale nie będzie trwał długo. Przyjdzie potwór, aby go zniszczyć. To wszystko, co wam mówię wydarzy się w następnym wieku lub najpóźniej w wieku dwudziestym pierwszym.’’

Massimino Gerard, Grenoble, 3 lipca 1851 roku.

Poruszający jest fragment proroctwa dotyczący Francji. W tamtych czasach Francja była najważniejszym krajem katolickim i pomimo potworności Rewolucji Francuskiej, Kościół Francuski był w pełnym rozkwicie. Kto wtedy mógłby pomyśleć, że proroctwo o wygaśnięciu wiary we Francji tak dramatycznie się urzeczywistni? Na koniec chcemy jeszcze przytoczyć fragment tajemnicy spisanej przez Melanię w 1879 roku. W tym tekście jest mowa o Antychryście.

,,Drżyj ziemio, i ty, który wyznajesz, że służysz Jezusowi Chrystusowi, podczas gdy wewnętrznie uwielbiasz samego siebie, drżyj! Bóg przekaże ciebie twojemu wrogowi, ponieważ miejsca święte zostały skażone. Liczne klasztory nie są już domami Bożymi, lecz pastwiskami Asmodeusza i jego ludzi.

W owym czasie Antychryst urodzi się z żydowskiej zakonnicy, fałszywej dziewicy, która zjednoczona będzie ze starożytnym Wężem, nauczycielem nieprawości. Jego ojcem będzie biskup. Przy urodzeniu będzie wymiotował bluźnierstwami, będzie miał zęby, on będzie wcielonym diabłem, będzie wydawał przerażające krzyki.

Będzie dokonywał cudów i żył z niemoralności. Będzie miał braci, którzy, chociaż nie będą to wcielone diabły, jak on, to będą synami zła. W wieku dwunastu lat zostaną zauważeni z powodu wielkich zwycięstw, jakie osiągną. Każdy z nich szybko zostanie dowódcą wojsk, wspomaganych przez legiony piekła.’’

Naszym zdaniem, zasadniczą sprawą dla zrozumienia postaci Antychrysta jest to, co odkrył święty Tomasz z Akwinu, mianowicie analogia z wcieleniem. Syn Boży stał się człowiekiem, analogiczne jest w przypadku Antychrysta- jest nim szatan, który staje się człowiekiem. Antychryst jest jednak człowiekiem z tożsamością i właściwościami ludzkimi, ale również doskonałym narzędziem w rękach szatana.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

2 thoughts on “Ukrywane fragmenty objawienia z La Salette Cz.2 Proroctwo zapowiadające nadejście Antychrysta.

  1. Od dawna zastanawiam się JAk doszło do odnowienia masonerii w naszej Polsce? Kto do tego dopuścił? No i, najwazniejsze, dlaczego nie żądamy zakazania tych organizacji i rozwiązania wszelkich lóż itp? Jest przecież w Polsce wielu ,ludzi dobrej woli, zbierają podpisy pod różnymi petycjami, ale dotąd nie natknąłem się NIGDY na petycje w tej sprawie! Dlaczego tego nie żądamy; Czemu nie działamy w tej sprawie? Przecież, choć żmudnie, dopniemy takiego ccelu, gdy wystarczająco wielu Polaków i Polek tego będzie pragnąć, żądać i do tego DĄŻYĆ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *