Ujawniamy: rząd oddaje Polskie złoża Kanadyjczykom. Złoża, szacowane są na 848 milionów ton rudy miedzi i srebra.

Dziś już oficjalnie wiadomo, że zatwierdzone w dokumentacji geologicznej przez ministra klimatu na poziomie C2 zasoby złoża, szacowane są na 848 milionów ton rudy miedzi i srebra. Jest to tym samym pierwsze, od ponad 40 lat, całkowicie nowo odkryte złoże w Polsce. To również oznacza, że Polskie złoża znalazły się w kanadyjskich rękach. Co ciekawe, spółki kanadyjskiej firmy miedzi Copper Corporation najprężniej działają na terenach Polski, wykupują one koncesje, robią próbne odwierty i planują budowę nowych kopalń.


„Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.”

Hipolit Cegielski, wybitny polski przedsiębiorca, dziennikarz, społecznik, wielki patriota.

W dzisiejszej publikacji chcieliśmy poruszyć całkowicie inny temat, jednak ostatnie wydarzenia wpłynęły na zmianę w naszych zamiarach. Otóż nie należy czekać dłużej i wyraźniej naświetlić sytuację, w której w naszym kraju nie dzieje się dobrze, a wszystko to pod płaszczykiem pseudo pandemii. Zacznijmy od decyzji zamknięcia dwunastu kopalń. Jest to decyzja bezprecedensowa i całkowicie bezpodstawna, dlatego tym bardziej szokująca.

Instytut Zdrowia Publicznego Norwegii nie zaleca testowania dużych grup zdrowych ludzi, takich jak wszyscy pracownicy firmy, na obecność COVID-19. Teraz, gdy rozprzestrzenianie się koronawirusa w Norwegii jest niewielkie, takie testy nie mają mniejszego sensu, tym bardziej, że na 15 wyników testów potwierdzających zakażenie koronawirusem, 14 jest błędnych. Jak tłumaczy FHI, pracownicy służby zdrowia musieliby losowo przetestować około dwanaście tysięcy osób, by wśród nich znaleźć tę JEDNĄ, na prawdę zakażoną SARS-CoV-2.

FHI podkreśla, że nawet, jeśli testy są dobrej jakości, to sytuacja, kiedy testy błędnie pokazują pozytywny wynik, jest bardzo częsta. W takim razie zadajemy pytanie Łukaszowi Szumowskiemu: „czy miał tą wiedzę, poddając testom masowym górników na Śląsku? Czy miał tą wiedzę podejmując decyzję o zamykaniu Polskich kopalń?” Jak wiemy Łukasz Szumowski tą decyzją sparaliżował Polskie wydobycie węgla na Śląsku. Nie wspominając już o tym, że zawiesił istnienie gospodarcze całego kraju w oparciu o wyniki niewiarygodnych testów. Zatem co teraz? Węgiel z Rosji i coraz wyższe ceny?

Następnie kolejna rzecz, która obarcza Łukasza Szumowskiego a która z czasem będzie coraz bardziej oczywista, ponieważ historia pamięta. Czy Łukasz Szumowski odpowie za falę zapalenia płuc, do jakiej z pewnością dojdzie na jesień? Dlaczego? Otóż po kilku miesiącach niedotlenienia, wdychania nagromadzonych bakterii, zanieczyszczeń i grzybów z maseczek, wysiądą Polakom płuca. I de facto będzie to uzasadniało wprowadzenie przymusowych szczepień, ponieważ „niezawodne” testy potwierdzą, że to koronawirus.

Co do samej niezawodności testów na SARS-CoV-2 należy również odnotować, że są to testy całkowicie niewiarygodne. Laboratoria z całego świata donoszą, że testy te są zdolne wykazać istnienie koronawirusa dosłownie wszędzie. Tak, więc na SARS-CoV-2 powodującego chorobę COVID-19 zachorował już olej silnikowy, papaja, mleko a nawet koza. Pytanie o to czy w oparciu o tak błędne testy należało zamykać gospodarczo kraj, jest całkowicie retoryczne.

I na koniec informacja, która w dziwny sposób nie znalazła się w mediach głównego nurtu. Jest to szokująca sytuacja, ponieważ media takie jak TVP bardziej interesują się tym czy Trzaskowski powinien oddać parasol swojej tłumaczce czy też nie, natomiast o sprzedaży Polskich złóż milczą, to skandal. Czy już wiecie, do czego zmierzamy? Kanadyjska spółka miedzi Copper Corporation, a dokładnie należąca do niej Zielona Góra Copper, odkryła pod Nową Solą olbrzymie złoża miedzi i srebra.

Dziś już oficjalnie wiadomo, że zatwierdzone w dokumentacji geologicznej przez ministra klimatu na poziomie C2 zasoby złoża, szacowane są na 848 milionów ton rudy miedzi i srebra. Jest to tym samym pierwsze, od ponad 40 lat, całkowicie nowo odkryte złoże w Polsce. To również oznacza, że Polskie złoża znalazły się w kanadyjskich rękach. Co ciekawe, spółki kanadyjskiej firmy miedzi Copper Corporation najprężniej działają na terenach Polski, wykupują one koncesje, robią próbne odwierty i planują budowę nowych kopalń.

Drodzy Czytelnicy, żyjemy w Matrixie, ponieważ informuje się nas o rzeczach nieistotnych, tworzy się wymyślone newsy, absorbuje się całe społeczeństwo do debaty o, wybaczcie to stwierdzenie, ale o całkowitych pierdołach, podczas gdy równocześnie wyprzedaje się bogactwa narodowe. Pozostaje tylko pytanie, dlaczego to nie Polska inwestuje w wydobycie POLSKICH złóż, tylko godzi się na jawne okradanie z zasobów?!


Źródło: globalne-archiwum.pl

Fot. youtube.com


 

2 thoughts on “Ujawniamy: rząd oddaje Polskie złoża Kanadyjczykom. Złoża, szacowane są na 848 milionów ton rudy miedzi i srebra.

  1. A to złodzieje tak okradają nas wszystkich . Naród Co za rząd którym rządzi kurdupel i kupa debilów . Ciekawe kto weźmie za to pieniądze. W rządzie nie ma już prawdziwych patriotów Polska zniewolona przez takie gówno jak pisdu

  2. GDYBY SZUMOWSKI NIE ZLECIŁ NOSZENIA MASECZEK, OPOZYCJA OGŁOSIŁA BY GO LUDOBÓJCĄ ZA KAŻDY ZGON. CAŁY ŚWIAT ŁAZI W MASKACH I TO CO W POLSCE TO NIC ODMIENNEGO.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *