Ujawniamy przekręt pandemii, której nie ma. Kopalnie są zamykane, gospodarka zarzynana, społeczeństwo zastraszane a kraj niszczony.

Tego typu działanie, to droga otwarta do pandemii, która nie istnieje. A może o to właśnie chodzi? Tak czy inaczej, dzięki Łukaszowi Szumowskiemu ten tragiczny cyrk przetacza się przez Polskę. Na podstawie tak bezużytecznych testów, podjęto decyzję o zamknięciu państwa i wygaszeniu kopalni. Skandal! Po prostu skandal? Łukasz Szumowski powołał do istnienia śmiertelną chorobę, jednak 98% chorych nie ma objawów wcale. Czy to normalne? To kpina z narodu.


Najnowsze dane, opublikowane przez Ministerstwo Zdrowia wskazują, na to, że 98% przebadanych górników, u których testy wykryły koronawirusa, przechodzi chorobę COVID-19 bezobjawowo. Czy dostrzegacie ogrom paranoi, z jaką mamy tutaj do czynienia? Polski rząd z Ministrem Zdrowia Łukaszem Szumowskim na czele, popadł w bliżej nieokreśloną manię i obsesję na punkcie SARS-CoV-2. Co grosza, nie ma racjonalnych podstaw by tego typu psychozę usprawiedliwić.

Kilka tygodni temu Polski rząd w oparciu o decyzje Łukasza Szumowskiego wydał dekret, który sprawił, że Polacy dosłownie bali się wystawić nos za swoje drzwi. Ludzie boją się ludzi, patrzą na siebie oczyma, z których wyziera szaleństwo a wszystko ze względu na decyzję Szumowskiego. W tej pseudo pandemii jedno jest szokujące najbardziej, otóż jeszcze nigdy w historii ludzkości tak wiele zdrowych osób nie dało się dobrowolnie zamknąć w domach.

Pandemia SARS-CoV-2 to fikcja, dlaczego? Otóż na koronawirusa SARS-CoV-2 powodującego chorobę COVID-19 zachorował olej silnikowy, papaja, mleko a nawet koza. Takie informacje napływają z całego świata, gdzie pracownicy laboratoriów ujawniają prawdę stwierdzając, wprost że obecnie stosowane testy są nic nie warte. Te pseudo naukowe testy to kpina ze zdrowego rozsądku. Jak można, testować ludzi pod kątem obecności SARS-CoV-2 testami, które wykrywają go dosłownie wszędzie?

Tego typu działanie, to droga otwarta do pandemii, która nie istnieje. A może o to właśnie chodzi? Tak czy inaczej, dzięki Łukaszowi Szumowskiemu ten tragiczny cyrk przetacza się przez Polskę. Na podstawie tak bezużytecznych testów, podjęto decyzję o zamknięciu państwa i wygaszeniu kopalni. Skandal! Po prostu skandal? Łukasz Szumowski powołał do istnienia śmiertelną chorobę, jednak 98% chorych nie ma objawów wcale. Czy to normalne? To kpina z narodu.

Podkreślmy wyraźnie, koronawirus SARS-CoV-2 istnieje i został wytworzony w chińskim laboratorium w Wuhan. Jego zasięg jednak nie jest tak duży jak wmawiają nam to media i rząd. Otóż, pandemia według wielu ekspertów jest przeszacowana, o co najmniej 80%, ze względu na błędne testy, które wykrywają obecność koronawirusa w organizmie zdrowych osób. Stąd ta zbieżność, mówiąca o 80-90% bezobjawowych chorych, ponieważ te osoby są de facto w pełni zdrowe.

To jednak nie koniec, ponieważ coraz częściej pojawia się w sieci pytanie, a brzmi ono: „Czy Łukasz Szumowski zaplanował zapalenie płuc u Polaków na jesień?” Dlaczego? Otóż po kilku miesiącach niedotlenienia, wdychania nagromadzonych bakterii, zanieczyszczeń i grzybów z maseczek, wysiądą Polakom płuca. I de facto będzie to uzasadniało wprowadzenie przymusowych szczepień, ponieważ „niezawodne” testy potwierdzą, że to koronawirus.

To jednak nadal nie koniec. Instytut Zdrowia Publicznego Norwegii nie zaleca testowania dużych grup zdrowych ludzi, takich jak wszyscy pracownicy firmy, na obecność COVID-19. Teraz, gdy rozprzestrzenianie się koronawirusa w Norwegii jest niewielkie, takie testy nie mają mniejszego sensu, tym bardziej, że na 15 wyników testów potwierdzających zakażenie koronawirusem, 14 jest błędnych. Jak tłumaczy FHI, pracownicy służby zdrowia musieliby losowo przetestować około dwanaście tysięcy osób, by wśród nich znaleźć tę JEDNĄ, na prawdę zakażoną SARS-CoV-2.

FHI podkreśla, że nawet, jeśli testy są dobrej jakości, to sytuacja, kiedy testy błędnie pokazują pozytywny wynik, jest bardzo częsta. W takim razie zadajemy pytanie Łukaszowi Szumowskiemu: „czy miał tą wiedzę, poddając testom masowym górników na Śląsku?” Jak wiemy Łukasz Szumowski tą decyzją sparaliżował Polskie wydobycie węgla na Śląsku. Nie wspominając już o tym, że zawiesił istnienie gospodarcze całego kraju w oparciu o wyniki niewiarygodnych testów.

Drodzy Czytelnicy, obecnie mamy do czynienia z bardzo poważnym kryzysem, w który wmanewrował nas Łukasz Szumowski, nie wiemy jednak czy zrobił to świadomie, czy też został oszukany i bezmyślnie realizuje nie Polską agendę. Wiemy jednak, że włączając na przykład TVPinfo otrzymamy zbiór bardzo często bezsensownych zaleceń i wskazań. Oto kilka z nich. Nie wolno wychodzić z domu, ale w razie potrzeby można wychodzić z domu.

Maski wcale nie pomagają, wręcz szkodzą zdrowiu, ale należy je nosić. Sklepy są zamknięte, ale w razie potrzeby są otwarte. Koronawirus ten jest zabójczy, ale w zasadzie to nic strasznego. Rękawiczki nie pomogą, ale są potrzebne. Należy myć ręce, ale de facto to i tak nic nie zmieni. Wirus nie wpływa na dzieci, ale to dzieci są w niebezpieczeństwie. Szpitale nie dysponują odpowiednim sprzętem, ale jest go wystarczająco dużo.

Istnieje wiele objawów choroby COVID-19, jednak osiemdziesiąt procent zachorowań to przypadki bezobjawowe, dlatego możesz nie wiedzieć, że jesteś zarażony i zarażać innych, ale test ci nie przysługuje dopóki nie zaczniesz mieć typowych objawów. Wówczas test wykazuje obecność SARS-CoV-2, ponieważ dlaczego miałby tego nie zrobić, jeżeli jest w stanie wykazać obecność koronawirusa w oleju silnikowym czy papai.

Nie możesz sam iść do starszych krewnych, ale możesz zamówić im dostawę kurierem, który bez masek i rękawiczek, ma kontakt z setkami ludzi dziennie. Mandaty nie są w żaden sposób prawnie uzasadnione, ale są wymierzane. Nie ogłoszono stanu wyjątkowego, ale władze zachowują się tak, jakby był. Nie ma aresztu domowego, ale nikt nie powinien wychodzić. Dane osobowe są chronione przez prawo, ale musisz udostępnić je aplikacji kwarantannowej.

Koronawirus SARS-CoV-2 żyje na różnych powierzchniach przez dwie godziny, albo cztery, albo sześć albo siedemnaście dni. Masz zachować odległość od drugiego człowieka na dwa metry, jednak według Billa Gatesa nawet osiem metrów to za mało. Na otwartym cmentarzu koronawirus zabija, w sklepie już nie zabija. Zamknięte są lasy, gdyż tam jest bardzo niebezpiecznie, dlatego jak już musisz się przewietrzyć to tylko w centrum miasta.

Koronawirus jest bardzo podobny do grypy i SARS, ale to całkiem, co innego. Koronawirus nie jest niebezpieczny dla psów, kotów, bo to zwierzęta, ale zaraziliśmy się od nietoperzy. SARS-CoV-2 ma bardzo dużą śmiertelność, ale ludzie umierają na choroby współistniejące. Według oficjalnych danych Ministerstwa Zdrowia do dnia 19 maja 2020 roku z powodu COVID-19 bez chorób współistniejących zmarło 200 osób. Wszystko jest takie jasne. Czy czegoś nie rozumiecie?

Naród powinien zrozumieć, że „Kłamstwo wypowiedziane tysiąc razy staje się prawdą.” Joseph Goebbels. Dlatego, czy Pamiętacie tę kultową scenę z filmu Matrix? Dwie pigułki, niebieska i czerwona, prawda i życie w złudzeniu. Padają tam znamienite słowa: ,,Pamiętaj, jedyne co oferuję to prawdę, nic poza tym.’’ Dziś właśnie sięgamy do prawdy, o której nie dowiecie się z ekranów telewizora, czy z wypowiedzi polityków obozu rządowego.

W sprawie SARS-CoV-2, od samego początku okłamywały nas Chiny, Światowa Organizacja Zdrowia (WHO), Bill Gates, Anthony Fauci, Centrum Chorób Zakaźnych (CDC). Wszyscy ważni „gracze” w tej rozgrywce zawiedli zaufanie społeczne, konsekwencją, czego było to, co obserwowaliśmy we Włoszech, Wielkiej Brytanii i Hiszpanii. Czas obudzić się ze snu, ponieważ świat nie jest taki jak wmawiają nam, że jest, media głównego nurtu. Nastała wojna o wolność człowieka.

„Już dziś około 80% populacji może chorować na koronawirusa, tylko jeszcze o tym nie wie, ponieważ przechodzi chorobę bezobjawowo.” To nie koniec, co jeszcze możemy usłyszeć? „Noście maseczki, w przeciwnym razie będąc zainfekowanymi zarazicie inne osoby, które mogą umrzeć.” Koniec, ależ skąd, to tylko początek, oto jeszcze niektóre hity z medialno propagandowej TOPlisty SARS-CoV-2: „będziecie nosić maseczki, aż nie wynajdą szczepień.” Lub: „to wszystko może trwać całymi latami.”

Małopolska, kobieta w wieku 35 lat popełniła samobójstwo, ciało zmarłej odnalazła jej dziewięciu letnia córeczka. Policja ustaliła, że przyczyną tak dramatycznej decyzji, był lęk przed koronawirusem. Kobieta, która prawdopodobnie nigdy nie miałaby w ogóle styczności z koronawirusem SARS-CoV-2 zabiła się, ze względu na potęgujący się strach o ewentualne zarażenie tym patogenem. Strach ten został jej zaszczepiony przez informacje płynące z ekranu telewizora.

Czy w takich warunkach można żyć? Jak widać nie do końca. O tym się nie wspomina, ale wzrosła liczba samobójstw w Polsce. Wzrosła, ponieważ, ludzie nie wytrzymują presji strachu. Wydaje się, że wszystko to, te całe szambo trwogi zostało powołane do istnienia w celu zmuszenia ludzi by nosili maseczki, do momentu, w którym powstanie szczepionka i wprowadzony zostanie powszechny nakaz szczepień. Wielu lekarzy alarmuje, że noszenie maseczek przez osoby zdrowe jest niebezpieczne dla zdrowia.

Kolejna kwestia, co z osobami chorymi na serce? Na wszelkiego rodzaju choroby układu krążenia, układu oddechowego? Alergicy, astmatycy i wielu innych. Osoby te chodzące przez miesiąc, dwa a może rok do dwóch w maseczkach, wyrządzą sobie niepowetowane szkody na zdrowiu. Gdzie są media głównego nurtu, dlaczego nikt nie zadaje tego typu pytań? Społeczeństwo poddawane jest tresurze, ludzie boją się ze sobą rozmawiać.

Niedawno w wywiadzie udzielonym Telewizji PolsatNews, Minister Zdrowia w odpowiedzi na pytanie redaktora o to, dlaczego nie nosi maseczki, odpowiedział, i tutaj cytujemy: „Ja nie noszę, nie mam objawów.” Jednak ten sam człowiek, ponad trzydziestu milionom Polek i Polaków nakazał nosić maseczki. Nie denerwuje was tego typu nonszalanckie podejście? A może Łukasz Szumowski doskonale rozumie, że cała ta pandemia to jedno wielkie przedstawienie i globalna manipulacja?


Źródło: globalne-archiwum.pl

Fot. youtube.com


 

27 thoughts on “Ujawniamy przekręt pandemii, której nie ma. Kopalnie są zamykane, gospodarka zarzynana, społeczeństwo zastraszane a kraj niszczony.

 1. wychodzi na to, ż trzeba zamknąć w odosobnieniu szaleńców… Gatesa, jego WHO, masonerię z ich NWO. Będzie wreszcie po pandemii

  1. Szumowski do Dymisji od poczatku bylo wiadomo ze to klamstwo Wsxystko Zniszczyl i za to powinnen odpowiedziec Syrië’s kara Juz nikt mu nie wierzy A wrecz znienawidxony jest przez caly Narod Czym predzej odejdzie tym lepiej

 2. caly czas sie dziwie, ze polskie spoleczenstwo zostalo tak brutalnie potraktowane a za pewien przyklad mam kraj w ktorym mieszkam bardzo dlugo Danie…tu sie nikomu nie nakazuje zadnego noszenia maseczek, tu wrecz sie doradzalo ludziom przebywanie na swiezym powietrzu, zaden las nie zostal zamkniety, zadna plaza nie zostala zamknieta i zaden sklep nie zostal zamkniety…byly pewne restrykcje z odwiedzinami w domach spokojnej starosci, ale nie trwaly dlugo i bylo ograniczenie spotkan w duzych grupach, choc na pogrzebach bylo miejsce dla 30 osob…cale to zamieszanie wokolo wirusa bylo do przezycia a co najdziwniejsze, to bylo to, ze ludzie ,ktorzy pracowali w Danii sezonowo, lub od czasu do czasu nie mieli zadnych restrykcjii czy kwarantanny przy wjezdzie do Danii…mogli sobie jezdzic tam i z powrotem …ja wiem jedno, ze trwa jakis zamordyzm i ze na pewno nie przyjme zadnej szczepionki, bo ta szczepionka to smierc.

  1. Ale rząd Dani przeglosowal ustawę przymusowego szczepienia jak tylko pojawi się szczepionka.Dania jako jedyny kraj wprowadziła taką ustawę.Dlatego nie wprowadzali zbyt ostrych restrykcji bo ich cel będzie osiągnięty szczepienie.

  1. Dokładnie, ludzi już tak pogięło, że nie wiedzą gdzie żyją i co się dzieje. Większość pisze i rozumuje tak, jakby Szumowski ogłosił światową pandemię. To straszne, że ludzie tak pogłupieli. Ponakręcali się jakby rozum każdemu odjęło a taka prawda, że we wszystkich krajach były restrykcje i w sumie jeszcze są. W Niemczech nikt nie wejdzie do sklepu czy restauracji bez maseczki. Można ściągnąć dopiero przy stole. A ludzie bajki piszą jak wszędzie fajnie, tylko u nas źle. Jakby nie było i co by nie było, to Polak niestety największy histerykow.

 3. Tak to rządzi szatan i ludzie mu ODDANI NIE SZCZEPIMY SIE ANI NIE PRZYJMUJEMY ZADNYCH CIPOW CZYTAMY APOKALIPSE SW. JANA ROZDZIAL 13 I TAM JEST NAPISANE ŻE BĘDĄ CIPOWAC LUDZI I DLATEGO TRZEBA ZASTRASZYC LUDZI

 4. To wszystko jest chore a te 2 mil na armatki wodne,samochody pancerne, miotacze gazu to po to że jak naród się zbuntuje to policja użyje przeciwko nam pan Szumowski gdy by miał trochę honoru (min 1%)sam powinien podać się do dymisji a naród wierzy w takie brednie . ILE OSOB ZMARLO ZA BRAK DOSTĘPU DO LEKARZY NA ODDZIALACH SZPITALNYCH NIE MA ODWIEDZIN PERSONEL MOŻE ROBIĆ CO CHCE .STARSI LEŻĄ PLACKIEM BO WTEDY JEST LEPIEJ A JAK NIE MA ODWIEDZIN TO NIC NIE WIDAĆ MOŻNA TESTOWAĆ LEKI A MOŻE TAK TA NIBY SZCZEPIONKA BEDZIE TESTOWANA BO STARSZY JUŻ NIE POTRZEBNY TYLKO CO BY KTOŚ WYBRAŁ 500+ CZY ŚMIERĆ BLISKIEJ OSOBY . NIKT TEGO NIE ZAUWAŻA DOPUERO JAK SIE PRZEKONA NA WLASNEJ SKÓRZE *** INTERESUJMY SIĘ CHORYMI NA ODDZIAŁACH SZPITALNYCH NAPRAWDĘ I KAZDY UPOWAŻNIONY MOŻE RZĄDAĆ KSERO KOPI DOKUMENTACJI MEDYCZNEJ ***mają prawo wydać włącznie z kartą zaleceń

 5. Ślepy człowieku redaktorze chcesz męcić ludziom w głowie i myślisz że coś zdziałasz.Jesteś tylko zwykłym pajacem opozycji i próbujesz zniechęcić ludzi do rządzących. Krótkowidzu-pandemia jest na całym świecie no prawie.
  Skąd ty się wyrwałeś kto niszczy kopalnie albo gospodarkę. Jeżeli się nie znasz albo nie rozumiesz pewnych zagadnień to nie wypisuj takich pierduł.
  Chcesz znaleźć parę osób aby puścić famę w eter oczywiście uda ci się to bo yakich ludzi trochę jest co uwielbiają takie sensacje.

  1. Kolego, raczej Tobie proponuje zacząć myśleć samodzielnie.. , bo tekstami typu „jesteś pajacem opozycji” „Krótkowidzu-pandemia jest na całym świecie ” tylko się ośmieszasz 🙂 To, że gospodarka jest niszczona jest oczywiste nawet dla średnio myślących. Można się z wieloma kwestiami nie zgodzić z autorem tekstu ale nie bije od niego aż taką indolencją umysłową jak w przypadku Twojego komentarza

   1. Sztuczna pandemia i tyle, osobiście znam górnika któremu do domu przyszedł list w którym były wyniki dodatnie na kovid ….ale najlepsze jest to że nie miał zrobionego żadnego wymazu ;);););) żenada

  2. To złóż wniosek o udostępnienie informacji publicznej na temat, ile węgla w tym roku 2020 sprowadzono do Polski z Kolumbii?

 6. Mieszkam w USA i trochę inaczej to widzę. Uważam że covid to bullshit ale gdyby USA chciało coś od swiata to by nie swirowali u sobie

 7. Co to za hejt?! Szumowski winny Pandemii???
  Co za perfidna prooaganda?!
  Mam tylko nadzieję że ludzie nie mają już mózgów wielkości orzecha laskowego I nie wieżą w tą perfidie.

 8. Ludzie! Po co sobie tym glowę zawracać pŕedzej padniemy z nerwów niż na Koronę.. a teraz panuje taki szum informacyjny że właściwie nie wiadomo komu wierzyć.. wiec najlepiej wyłaczyć media i włączyć zdrowy rozsądek.. Bo czytanie o tym powoduje tylko strach.. Pozdrawiam

 9. Nie zgadzam się z tym co jest wyżej napisane obecnie jestem chora wykryto u Mnie wirusa, wymas wyszedł pozytywnie mam kwarantannę do 27.06.2020 mogę coś o tym napisać też myślałam że to są bajki ale to nie prawda z dnia na dzień czuje się gorzej mam osłabiony organizm a to dlatego bo mam niska teperature, straciłam smak, węch i jednego dnia miałam taki ból mięśni że wykręcało Mi nogi nie życzę nikomu tego co Ja przechodzę. Moje zdanie na ten temat jest takie jeżeli nie przejdziesz tego na własnej skórze to nie będziesz wiedział jak jest naprawdę.

  1. Witam. Ja też chorowałam z córką na covid i jedyna radę jaka mogę dać to żeby zachować ta wiedzę dla siebie i najbliższych. Bo ludzie z internetu zniszczą Panią psychicznie, wręcz zgniotą. Z całego serca życzę przetrwania tej choroby bez poważniejszych powikłań. Dużo zdrowia. Pozdrawiam. A reszta zrozumie jak przez to przejdzie.

  2. A skąd wiadomo, że to z powodu koronawirusa te objawy? Bo fałszywe testy tak mówią czy kłamstwa, którymi nas karmili?.A może coś grubszego chcą ukryć…. może ludzie mają te objawy na skutek zamierzonych działań innych? Może czymś innym nas trują?
   W internecie jest filmik dziewczyny, która miała te same objawy, a nie stwierdzono u niej koronowirusa. Komu tu wierzyć? Coś tu na pewno śmierdzi. Za dużo niezbierzności, a to już jest podejrzane.

 10. pandemia to powinni oglosic choroby nowotworowe i onkologiczne bo one w dzisiejszych czasach zbieraja zniwo a nie jakis kovid . ludzie nie sluchajcie tych wiadomosci czyli bredni tylko zdrowy rozsadek nas uratuje a nie strach i panika . pozdrawiam

 11. To jest wstęp do wojny, głównie USA- Chiny. Każda wojna zaczyna się kryzysem. Jak kryzysu nie ma to trzeba go stworzyć; wpędzić ludzi w biedę i desperację. Gdy bieda zajrzy w oczy ludzie zrobią wszystko aby się ratować i będą gotowi nawet zabijać. Wystarczy tylko wskazać winnego.
  COVID-19 jest skoordynowaną światową akcją. Pieniądze generowane w komputerach dla zamknięcia ust ewentualnym protestującym wkrótce okażą się połowę warte. Zatrzymany światowy handel spowoduje wkrótce niedobór towarów na rynku. Jeszcze płyną statki, więc to jeszcze chwilę potrwa. Chiny jako główny dostawca towarów konsumpcyjnych już odczuły recesję ponad 6% i ratują konsumpcję wpuszczając pieniądz na wewnętrzny rynek. Przypuszczalnie kreatorom korona-kryzysu chodzi o wywołanie niepokojów społecznych w tym kraju. Ale Chiny to reżim i oni są przyzwyczajeni do biedy, dyscypliny i potrafią zjeść wszystko.
  Nadmiar towarów na rynku i oszczędności obywateli wydłużają cały proces, dlatego potrzebne jest nowe uderzenie, zaplanowane już na jesień. Czas ten wykorzystany jest na przemieszczanie, koncentrację wojsk i zabezpieczanie flank. Przykładem jest Polska, gdzie wjeżdżają nocami całe konwoje amerykańskie, które ciągle widuję na autostradach, a żołnierze wcale nie mają wesołych min.
  Jest to poważne przedsięwzięcie i Szumowski to tylko posłuszny pionek, więc nie wyżywajcie się na nim. On o niczym sam nie decyduje; to samo robią i mówią w innych krajach, głównie należących do NATO. Koncentrowanie się na szczepionkach i innych małych interesach robionych przy okazji jest mylnym tropem. Sprawa jest dużo poważniejsza a interesy do zrobienia dużo większe.

 12. Była szefowa laboratorium stacji krwiodawstwa z Katowic mówiła o propozycji szczepień na grypę już lata temu, że :
  „Jeśli ktoś przychodzi i proponuje ci szczepionkę na grypę, to jest to i łapówkarz, i morderca w jednym ! Przejście przez grypę oczyszcza i uodparnia organizm„

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *