Ujawniamy niewygodne fakty: wielka tajemnica „Tanji” Cz.1 Co ukrywają mędrcy Syjonu? Kto kontroluje globalne wydarzenia?

Globalny syjonizm systematycznie rośnie w siłę, współczesna cywilizacja jest tego świadkiem. Potęga możnych rodów żydowskich sięga po kolejne rządy po przez kontrolę bankową globu. Bez względu na to czy mamy tego świadomość, czy też owej świadomości nie posiadamy, żydzi na wielu płaszczyznach kontrolują globalne wydarzenia, dosłownie kreują historię na swoje potrzeby. Nie odwracajmy wzroku od prawdy, gdy ta ukazuje się naszym oczom.


,,Przyszła wojna będzie wojną niewidzialną. Dopiero, gdy dany kraj zauważy, że jego plony uległy zniszczeniu, jego przemysł jest sparaliżowany, a jego siły zbrojne są niezdolne do działania, zrozumie nagle, że brał udział w wojnie i tę wojnę przegrywa. Znając historię łatwiej zrozumieć teraźniejszość i można lepiej przygotować się na przyszłość.’’

Frederic Joliot-Curie. Francuski fizyk, laureat Nagrody Nobla.

W ciągu ostatnich kilku lat pojawiło się wiele informacji o żydowskiej sekcie Chabad.  Wyjaśnił się główny cel ich działania. Drodzy Czytelnicy, niewielu zdaje sobie sprawę z prawdziwych powodów, dla których  próbuje się ujednolicić współczesny świat jako globalny organizm, gdzie zostaną usunięte granice i różnice pomiędzy krajami i kontynentami, a także między narodami i rasami. Oczywiście, nie jest to z korzyścią dla dobra narodów.

Cechy, które próbuje się „zetrzeć”, dla pożytku tych, którzy obecnie próbują kierować tą ogromną machiną dla swoich egoistycznych celów. Za procesami globalizacji stoją wrogie nam siły, które wskutek swojego światopoglądu, narzuconego im z zewnątrz, w sposób barbarzyński próbują kierować ludzkością. Jednak niewielu ludzi jeszcze wie o realnych planach i celach tego tajnego rządu, planach pełnego unicestwienia wszystkich narodów świata.

Szczyt widzialnej piramidy kontroli naszej cywilizacji zajmuje żydowsko chasydzka sekta Chabad. Znani oni są również jako ludzie w czerni (charakterystyczną właściwością przedstawicieli Chabadu jest czarne ubranie i kapelusz). To oni stoją za prezydentami i przywódcami wielu krajów. To przedstawiciele Chabad stoją na czele wszystkich rankingów najbogatszych i wpływowych ludzi świata. Wiele o sekcie Chabad napisał rabin z Charkowa Eduard Hodos. Gorąco polecamy zapoznanie się z jego książkami.

10.03.2014 Roku około trzystu tysięcy ultra ortodoksyjnych Żydów wzięło udział w masowej modlitwie w samym sercu Nowego Jorku. Ogólnie w Internecie można znaleźć wystarczająco dużo informacji o Chabad, każdy sam może znaleźć wszystko, co mu potrzeba. W tej publikacji chcemy zwrócić waszą uwagę na podstawę nauki Chabad, na książkę Tanja. Książkę napisał chasydzki rabin Szneur Zalman około dwieście lat temu.

Właśnie książka Tanja przedstawia zasady wiary Chabad, nazwa, którego składa się z trzech słów: „hochma”, „bin” i „dat” (mądrość, zrozumienie, wiedza). Bardzo poprawne i piękne słowa utworzyły nazwę tej chasydzkiej sekty, która w XX wieku rozszerzyła swoje wpływ na cały świat i stała się najpotężniejsza żydowską organizacją. Ale, okazuje się, że dla żydowskich chabadczyków i Słowiano Aryjczyków słowa: mądrość, zrozumienie i wiedza, mają zupełnie inne znaczenie.

Tak, więc co się kryje pod tajemniczą nauką chabadczyków w Tanji? I dlaczego powinna ona doprowadzić do osławionej mądrości żydowskiej? Ostatnio, książka została przetłumaczona na język rosyjski. W przedmowie powiedziano, że tłumaczono ją przez dwa dziesięciolecia, i pomimo tego nadal nie można nazwać uzyskanego tłumaczenia bliskim pod względem sensu z oryginałem. Ale ponieważ Chabad pragnie rozszerzyć swoje wpływy na rosyjsko języcznych Żydów, zrobił satysfakcjonujące tłumaczenie tej świętej dla nich księgi, również na język rosyjski. Teraz jest ona dostępna w Internecie i każdy może ją pobrać, jeśli zechce przeczytać.

A więc, zgodnie nauką Tanji: ,,Bóg stworzył świat wyłącznie dla Żydów a Królestwo jego jest jedynie dla narodu Izraela’’ (hl. 41, strona 241 księga Tanja). Zgodnie księgą, dusze Żydów, których faktycznie jakoby jest sześćset tysięcy, są cząstkami samego boga. Istnieją dwa rodzaje dusz: boskie i zwierzęce. Boską duszę posiadają jakoby tylko Żydzi. Żydzi posiadają również duszę zwierzęcą pierwszej kategorii. Ona stanowi niewidoczną życiową siłę, będącą we krwi i utrzymującą ciało przy życiu. Ta dusza pochodzi z duchowego źródła, zwanego klipat noga (jaśniejąca nieczystość), w której częściowo jest dobro, i która związana jest z drzewem poznania dobra i zła.

Od niej dostają życiową siłę wszystkie koszerne (czyste, dopuszczone do jedzenia) zwierzęta a także rośliny. Ale są jeszcze inne dusze zwierzęce niższego rzędu, które rzekomo mają tylko nie-Żydzi: „Jednak dusze nie-Żydów pochodzą od pozostałych, całkowicie nieczystych klipot, w których nie ma dobra całkowitego’’ (gl. 2, strona 41 książka Tanja). Odrobinę światła na to, jak odnosi się Chabad do Żydów i nie-Żydów (gojów), rzuca księga Tanja:

,,Żydowskie dusze – to cząstki samego Boga. Żydowska mądrość – to mądrość wyższego rzędu. Nieżydowska mądrość – »gorsza od pustki«. Żydzi mają zwierzęcą duszę, w której częściowo jest dobro, goje – mają duszę zwierzęcą, w której całkowicie nie ma dobra i dlatego, narodami świata, się żywimy, nie mają wniebowstąpienia na wieki. Żydowskie zaś dusze z natury swojej, nie mogą pragnąć zabronionego.”

Drodzy Czytelnicy, globalny syjonizm systematycznie rośnie w siłę, współczesna cywilizacja jest tego świadkiem. Potęga możnych rodów żydowskich sięga po kolejne rządy po przez kontrolę bankową globu. Bez względu na to czy mamy tego świadomość, czy też owej świadomości nie posiadamy, żydzi na wielu płaszczyznach kontrolują globalne wydarzenia, dosłownie kreują historię na swoje potrzeby. Nie odwracajmy wzroku od prawdy, gdy ta ukazuje się naszym oczom.


Przeczytaj również:

NWO i przebudzenie, oznaczające przesunięcie naszej świadomości i podjęcie gry o przyszłość indywidualną oraz zbiorową cywilizacji.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *