UE nie tylko niszczy korzenie Europy, ale także stanowi egzystencjalne zagrożenie dla państw narodowych i chrześcijaństwa.

Walka z wolnością wypowiedzi po przez tak zwaną poprawność polityczną oraz walkę z mową nienawiści. Rozpowszechnianie ideologii multi-kulti mającej na celu dobicie tożsamości europejskich narodów i ostateczne rozmycie wszelkich norm moralnych oraz religijnych. Jedna wspólna waluta euro i powiązanie wypłaty środków finansowych z tak zwaną praworządnością to kolejne gwoździe do solidnej trumny wspólnoty europejskiej. Nadal sądzisz, że obecny kształt wyżej wspomnianego tworu służy twojej wolności oraz rozwojowi w przyszłości?


„Nie potrzebujemy już kolejnych komitetów, organizacji, my je wszystkie mamy. To, czego nam trzeba, to człowieka takiego formatu, że będzie w stanie uzyskać posłuszeństwo polityków i pokój oraz wydostanie nas z tego ekonomicznego chaosu, w który wszyscy toniemy. Dajcie nam takiego człowieka i wszystko jedno, czy to będzie bóg czy demon, my go powitamy.”

Henry Spaak. Były Sekretarz NATO i jeden z czołowych przywódców EWG.

Unia Europejska? Ale jaka Unia Europejska? Dość napisać, że w 2006 roku wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego Mario Mauro zauważył, iż w ciągu dziesięciu lat Europarlament wygłosił więcej napomnień w stosunku do Stolicy Apostolskiej niż przeciwko komunistycznym tyraniom chińskiej i kubańskiej. Dlatego chrześcijanie najbardziej prześladowani na ziemi lądowali na ławie oskarżonych, jak gdyby byli prześladowcami, a rozmaitych prześladowców traktowano z szacunkiem. To też powtarzamy pytanie: jaka Unia Europejska? Jaka wspólnota?

Jeżeli ktoś jeszcze łudzi się i nadal uważa, że Unia Europejska to zbawienie dla narodów Europy, to proponujemy, aby raz jeszcze przemyślał swoje stanowisko. Dlaczego? Otóż Unia Europejska to IV Rzesza, to nowożytny Związek Radziecki, który coraz mocniej kieruje się totalitaryzmem i dyktatem ekonomicznym. Zwalczana jest narodowość, historia, kultura a także wszelkie wzmianki o chrześcijańskich korzeniach Europy. Precz z chrześcijaństwem!

„Dzisiaj Powszechna Deklaracja Praw Człowieka z 1948 roku, która po drugiej wojnie światowej była źródłem prawomocności działania ONZ ustępuje nowemu katalogowi tak zwanych praw, jak na przykład aborcja, antykoncepcja, eutanazja, przymusowa edukacja seksualna (orientacja seksualna), według kryteriów ideologii gender, zdrowie reprodukcyjne i tak zwane prawa reprodukcyjne. Są to hasła wywoławcze najnowszej polityki demograficznej głównych organizacji międzynarodowych. Z ONZ i UE na czele.”

Roberto de Mattei.

Walka z wolnością wypowiedzi po przez tak zwaną poprawność polityczną oraz walkę z mową nienawiści. Rozpowszechnianie ideologii multi-kulti mającej na celu dobicie tożsamości europejskich narodów i ostateczne rozmycie wszelkich norm moralnych oraz religijnych. Jedna wspólna waluta euro i powiązanie wypłaty środków finansowych z tak zwaną praworządnością to kolejne gwoździe do solidnej trumny wspólnoty europejskiej. Nadal sądzisz, że obecny kształt wyżej wspomnianego tworu służy twojej wolności oraz rozwojowi w przyszłości?

Jest dla mnie prawdziwą zagadką, dlaczego dopiero, co pogrzebawszy sowieckiego potwora, budujemy właśnie kolejnego, niezmiernie podobnego to jest Unię Europejską. Bo czym dokładnie jest Unia Europejska? Być może przyglądając się sowieckiej wersji, zdołamy znaleźć odpowiedz.

Związkiem Sowieckim rządziło piętnastu ludzi, których nikt nie wybierał. Rozdzielali między sobą stanowiska i przed nikim nie odpowiadali. Unią Europejską rządzą dwa tuziny przez nikogo niewybranych osób, które rozdzielają między sobą stanowiska i przed nikim się nie rozliczają. Nie możemy ich usunąć.

Ktoś może powiedzieć, że Unia Europejska ma wybierany parlament. Ale Związek Sowiecki również miał rodzaj parlamentu, Radę Najwyższą, która ograniczała się do zatwierdzania decyzji politbiura mniej więcej tak, jak to teraz czyni unijny parlament.

Mówiono nam, że celem Związku Sowieckiego jest stworzenie nowego bytu historycznego, narodu radzieckiego, oraz że mamy zapomnieć o swoich narodowościach, tradycjach etnicznych i obyczajach. To samo chyba dzieje się z Unią Europejską, bo nie chcą, żebyście byli Anglikami czy Francuzami. Chcą żebyście wszyscy było członkami nowego zjawiska historycznego to jest Europejczykami. Żebyście stłumili wszystkie uczucia narodowe i żyli jako wspólnota wielonarodowa.

Po siedemdziesięciu trzech latach system ten w Związku Sowieckim doprowadził do liczniejszych konfliktów niż gdziekolwiek na świecie. W Związku Sowieckim jednym z wielkich celów było zniszczenie państwa narodowego i jest to dokładnie to samo, co obecnie dzieje się w Europie. Bruksela chce wessać państwa narodowe, aby przestały istnieć.”

Włodzimierz Bukowski.

Szanowni Państwo, Unia Europejska wiązana jest dziś z takimi postaciami jak antychryst czy ideologiami jak NWO. Obecnie możemy napisać jedno, pomysł stworzenia unii państw był bardzo dobrym pomysłem, jednak przez lata został on wypaczony i dziś stanowi w gruncie rzeczy niebezpieczeństwo. Otóż z UE może narodzić się twór, który będzie mega państwem z antychrystem na czele. Dla wielu może wydać się to utopijnym pomysłem, ale życie bywa zaskakujące i wiele jeszcze może się wydarzyć i w zasadzie już dziś się wydarza na naszych oczach.


Przeczytaj również:

Ursula von der Leyen ogłasza Europie i światu nadciągający „Wielki Reset”, co oznacza de facto „Nowy Porządek Świata”.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *