„TVPinfo” czy „TVP«fake»INFO”? TV publiczna podeptała prawdę i wartości dziennikarskie. To już nie są media a ośrodek propagandy.

To jest jawne pranie mózgów. Z osób, które głoszą prawdę robi się szaleńców, TVPinfo podeptało prawdę, TVPinfo podeptało wartości dziennikarskie. Wielu z tak zwanych niezależnych dziennikarzy, którzy rozpoczęli pracę w TVPinfo przestało być dziennikarzami i stało się kukłami, które przekazują informacje w obrębie granic z góry narzuconych. Jeżeli, ktoś się wyłamie, wówczas będzie mógł pocałować klamkę z drugiej strony wejścia do siedziby telewizji.


„Przed rozpoczęciem czytania tego artykułu zapoznaj się z jego tytułem dołączonym do publikacji, bądź skonsultuj się ze zdrowym rozsądkiem, gdyż każdy artykuł obalający propagandę mediów głównego nurtu zagraża propagowanemu kłamstwu i manipulacji.”

Dr. Fake.

Jest niedziela, dla znacznej części Polaków to moment wypoczynku, złapania oddechu na kolejny tydzień. Wielu z Was lubi w takim momencie sięgnąć po herbatę z cytryną lub coś mocniejszego i zasiąść przed telewizorem. Jednakże w dzisiejszych czasach jest to krok zaiste heroiczny, i ja właśnie się o tym kolejny raz przekonałem. Zgadnijcie, co pierwsze dotarło do moich uszu, gdy włączył się telewizor i TVPinfo? Tak, zgadliście, paranoja koronawirusa nie odpuszcza.

No, więc zaobserwowałem pewien ciekawy trik socjotechniczny, nim wyłączyłem telewizor i sięgnąłem po książkę. Trik ten polegał na tym, że przez kilka minut bombardowano widza informacjami o drugiej fali koronawirusa, po czym na dosłownie 10 do 15 sekund wciśnięto materiał o wczorajszych protestach w Warszawie przeciwko PLANdemii. W czasie tych kilkunastu sekund pokazano skrót kamery na kilka osób.

Osoby te trzymały transparent z napisem: „PLANdemia to globalny spisek przeciwko wolności człowieka”. Następnie pokazano osobę, która wyśpiewała tego typu słowa: „Wszyscy śpiewajcie razem z nami wyp*** z maseczkami”. I na tym koniec, powrót do dalszej dawki strachu i leku dla, nie boje się użyć tego słowa, ogłupiałych widzów TVPinfo. Używam tego słowa, ponieważ gdybym sam oglądał tę telewizję dłużej to dostałbym załamania nerwowego, (trzeba być bardzo wytrzymałym, aby ich oglądać częściej).

No, więc spójrzcie raz jeszcze na te dwa zdania klucze: „PLANdemia to globalny spisek przeciwko wolności człowieka”. Oraz zdanie drugie: „Wszyscy śpiewajcie razem z nami wyp*** z maseczkami”. Co za teoretycy spisku, bezmyślni idioci? Prawda? Wierzą w globalny spisek? A może kosmitów, lądowanie w Roswell i zabójstwo JFK? Hahaha… Biedne świry, aż dziwne, że nie ubrali na głowy srebrnych kapeluszy, chroniących ich puste mózgi przez ingerencją z zewnątrz. Najlepiej ingerencją najtajniejszych z tajnych służb. Biedni, ograniczeni spiskowcy, oj… pomódlmy się za nich.

Niestety tego typu narracja pojawiła się u wielu widzów TVPinfo, i nie mam im tego za złe, ponieważ takie było zamierzenie twórcy tak skonstruowanego przekazu informacyjnego. Szanowni Państwo, kłamstwo pandemii, której nie ma jest faktem, potwierdzają to światowe autorytety oraz logika. Maseczki również są nic nie warte, sam Łukasz Szumowski to przyznał na początku, po czym zmienił zdanie, gdyż najprawdopodobniej został kupiony i nakazał noszenie maseczek wszystkim, oprócz niego samego.

Co jeszcze jest ciekawe? Otóż około 90% z „przypadkowo” przepytywanych przechodniów przez „dziennikarzy” TVPinfo w sprawie pandemii to osoby starsze, których wiek sięga 60 do 70 lat. No tak, młodych Polaków nie przepytują, ponieważ mogliby powiedzieć coś niepopularnego w TVPinfo, mogliby powiedzieć, że koronawirus to koronaściema a pandemia to w zasadzie PLANdemia i psychoza, która zniszczy psychikę Polaków na długie lata a u wielu na resztę życia.

To jest jawne pranie mózgów. Z osób, które głoszą prawdę robi się szaleńców, TVPinfo podeptało prawdę, TVPinfo podeptało wartości dziennikarskie. Wielu z tak zwanych niezależnych dziennikarzy, którzy rozpoczęli pracę w TVPinfo przestało być dziennikarzami i stało się kukłami, które przekazują informacje w obrębie granic z góry narzuconych. Jeżeli, ktoś się wyłamie, wówczas będzie mógł pocałować klamkę z drugiej strony wejścia do siedziby telewizji.

W TVPinfo nie ma dziennikarzy, są propagandyści i stali się tacy, dlatego, że doszło do ich przeprogramowania lub też świadomie za pieniądze sprzedali swoje ideały i przekształcili się w bezmyślne i gadatliwe laleczki. Osobiście oglądam sporadycznie TVPinfo z dwóch powodów, po pierwsze, dlatego aby obejrzeć „dziennikarzy” TVPinfo jako cyrkowców składających się na wszelkie możliwe sposoby w tym cyrku z ulicy Woronicza. I po drugie, dlatego, ponieważ robię to dla Was, robię to, aby znać linię informacyjną czy bardziej manipulacyjną TVPinfo.

Jednak osobiście współczuje każdemu, kto ogląda i wierzy tej telewizji. Samo obejrzenie TVPinfo po przez pryzmat kabaretu, tragikomedii czy cyrku może być ciekawe, jednak dawanie wiary TVPinfo to już przekroczenie niebezpiecznej granicy, której przekraczać nie wolno. Ta „publiczna” telewizja to centrum informacji z pod sztandaru „fałszywej flagi”. Dla dobra widzów, TVPinfo powinno zmienić nazwę na TVP«fake»INFO.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *