Treści konserwatywne i chrześcijańskie będą niemile widziane na Facebooku. Mark Zuckerberg zgadza się na masową czystkę.

Facebook ugiął się pod presją radykalnej lewicy, tracąc równocześnie miliony dolarów wartości akcji po bojkocie „dużych chłopców”. Platforma zgodziła się na ich żądania, aby zacząć blokować i usuwać wszystko, co jest sprzeczne z marksistowskim programem, który jest obecnie narzucany nam przez grupy paramilitarne, takie jak ANTIFA i Black Lives Matter. To oznacza, że świat przekazywanej informacji ulegnie radykalnej transformacji.


Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.”

George Orwell.

Czasem musisz się wkurzyć, czasem musisz sobie powiedzieć, że jesteś człowiekiem, istotą ludzką do jasnej cholery, a twoje życie ma wartość. Czasem musisz otworzyć oczy i przestać żyć złudzeniami.”

Anonymous

Wielu ludzi czasem modli się i zastanawia, co zostanie z tego świata, gdy obudzą się następnego dnia, co zostanie dla nich i dla przyszłych pokoleń? Wszystko dla uprzywilejowanych elit, nic dla reszty społeczeństwa, jeżeli jesteś przeciwny takiej ideologii podziału wówczas zostaniesz zaszeregowany jako ten, który szerzy mowę nienawiści, jest antysemitą, homofobem, a może i terrorystą. Wszystko uległo zmianie, prawo do wolności, zostało zastąpione cenzurą na każdym możliwym poziomie.

Facebook ugiął się pod presją radykalnej lewicy, tracąc równocześnie miliony dolarów wartości akcji po bojkocie „dużych chłopców”. Platforma zgodziła się na ich żądania, aby zacząć blokować i usuwać wszystko, co jest sprzeczne z marksistowskim programem, który jest obecnie narzucany nam przez grupy paramilitarne, takie jak ANTIFA i Black Lives Matter. To oznacza, że świat przekazywanej informacji ulegnie radykalnej transformacji.

Przykładem takiego działania jest pierwsza rzecz, którą najbardziej znany portal społecznościowy uznał za skrajną mowę nienawiści, mowa tutaj o reklamie kampanii GOP dla Trumpa, która ukazuje brutalność zamieszek w sprawie Czarnego Życia. De facto ukazuje skalę manipulacji, jakiej poddawane są społeczeństwa. Taka forma przekazu, natychmiast jest zablokowana, natomiast same zamieszki nie są w żaden sposób blokowane ani cenzurowane, a żołnierze ANTIFA i BLM nadal mogą rekrutować za pośrednictwem Facebooka.

Facebook to globalne miejsce spotkań, a ideologia neoliberalna nie będzie mogła zostać wprowadzona w życie, jeśli nadal dozwolona będzie wolność słowa, wolności myśli i wolność wypowiedzi. Dlatego podejmuje się kroki wprowadzania cenzury pod różnymi, często paranoicznymi pretekstami. Cenzura to jawny manifest neoliberałów. ANTIFA i Black Lives Matter to ich ekipy, które obecnie przemierzają miasta USA, paląc, plądrując, rabując, gwałcąc i zabijając, tak jak przed nimi Nazistowskie Brązowe Koszule.

Mark Zuckerberg zapowiedział akcję „przeciw mowie nienawiści”, po tym jak dochody Facebooka spadły o blisko sześćdziesiąt milionów dolarów w wyniku tego, że Unilever i Coca-Cola wycofały swoje reklamy z portalu. Coca-Cola ogłosiła przerwę we wszystkich płatnych reklamach w mediach społecznościowych na całym świecie, przez co najmniej trzydzieści dni, podczas gdy Unilever, jeden z największych reklamodawców na świecie, ogłosił, że przestanie wydawać pieniądze na Facebooku przez resztę roku.

GOP wydaje się być jednym z pierwszych, którzy zmagają się z ograniczeniem treści „szkodliwych” i „nienawistnych”, po tym, jak Facebook umieścił etykietę ostrzegawczą na wideo opublikowanym przez RNC ukazującą „lewicowych anarchistów”. Platforma umieściła również ostrzeżenie o przemocy w filmie zatytułowanym „Chodzi o zniszczenie Ameryki”, w którym znajdują się zdjęcia płonących samochodów policyjnych.

Tego typu narracja nie może docierać do opinii publicznej, prawda o kontrolowanym zamachu stanu w USA musi być ukryta przed obywatelami. Natomiast wszelkie informacje o manifestach skutkujących pożarami, zamieszkami, pobiciami, rozbojami, gwałtami a nawet morderstwami, mogą już być bez żadnych ograniczeń publikowane na Facebook. Również ANTIFA i Black Lives Matter, nadal werbują wyznawców po przez grupy na Facebook i to już nikomu nie przeszkadza.


Przeczytaj również:

NWO i przebudzenie, oznaczające przesunięcie naszej świadomości i podjęcie gry o przyszłość indywidualną oraz zbiorową cywilizacji.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. flickr.com


30 czerwca, 2020


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *