Trayon White Sr. wyznał, że Rothschildowie kontrolują Bank Światowy.

,,Prawdziwym zagrożeniem dla naszej cywilizacji jest niewidzialny rząd, który niczym gigantyczna ośmiornica rozciąga macki nad naszymi miastami, państwami i narodami. Mała koteria potężnych międzynarodowych bankierów praktycznie od zawsze kierowała rządem Stanów Zjednoczonych dla ich własnych samolubnych celów. Ponad to kontrolują oni większość gazet i czasopism w kraju i na świecie.’’

John F. Hylan.

To niesamowite jak w ciągu ostatnich lat wielu ludzi zdało sobie sprawę z ważnych informacji, które niegdyś, absurdalnie, zostały sklasyfikowane jako zwykła teoria spiskowa. Doskonałym przykładem są rewelacje ujawnione przez Edwarda Snowdena byłego pracownika NSA, na temat licznych procesów, jakie są prowadzone w celu szpiegowania społeczeństwa. Przed ujawnieniem owych informacji twierdzenie, że rząd (agencje wywiadowcze) szpiegują społeczeństwo było odbierane jako żart lub oznaka choroby.

Taka forma przebudzenia społeczeństwa z pewnością jest zachęcająca. Wciąż jednak istnieją fakty, które nadal niektórzy ludzie kwitują stwierdzeniem teoria spiskowa. Jednym z takich faktów, jest to, że w gruncie rzeczy kilka rodzin, takich jak Rothschildowie, całkowicie kontroluje Bank Światowy, oraz ogólnie pojęty świat bankierów. Przez kontrolę rozumiemy to, że są oni w zasadzie właścicielami podaży pieniądza, a także mają wysoki udział w globalnych zasobach, kontrolując w ten sposób globalną politykę geopolityczną i wiele innych.

Pozwólcie mi kontrolować podaż pieniędzy w państwie, a nie będzie mnie obchodzić, kto tworzy jego prawa.”

Amsel Bauer Mayer Rothschild. Rok 1838.

,,Jak wszyscy wiemy rodzina Rothschild kontroluje Bank Światowy. Oni naprawdę kontrolują rząd federalny, a teraz mają nową koncepcję zwaną odpornymi miastami. Ci ludzie wykorzystując swoje pieniądze i wpływy chcą również całkowicie zawładnąć lokalnymi miastami.’’

Trayon White Sr. Wypowiedz z dnia 27 lutego 2018 roku wygłoszona w trakcie trwania śniadania Rady Prezydenta.

Komentarze White’a bardzo szybko zostały określone mianem antysemickich. To jednak nie wszystko, jeszcze przed tymi komentarzami oskarżył on rodzinę Rothschild o manipulację pogodową. Media okrzyknęły te wypowiedzi jako rasistowskie, ponieważ były skierowane do żydowskich bankierów. Zabawne w jego komentarzach jest to, że manipulacja pogodą jest dość poważnym problemem zwanym geoinżynierią i w zasadzie została już udowodniona. Oczywiście, jeżeli ktoś nadal nie chce w to wierzyć to zapewne prędko nie uwierzy.

Większość z Was drodzy Czytelnicy, którzy czytacie to, co zostało już opisane powyżej czuje, że mówienie o demokracji we współczesnym świecie jest, co najmniej problematyczne. W licznych tak zwanych demokratycznych wyborach pełnych oszustwa i lobbingu korporacyjnego, staje się jasnym fakt, że to nie społeczeństwo podejmują decyzje, ale grupa ludzi o konkretnych zainteresowaniach. Foster Gamble, spadkobierca korporacji Procter & Gamble ujmuje to całkiem dobrze:

,,To było bardzo trudne, ale doszedłem do nieuniknionego i głęboko niepokojącego wniosku. Otóż jestem przekonany, że elitarna grupa ludzi i największe korporacje, zyskały kontrolę nad nie tylko naszą energią, dostawami żywności, edukacją i opieką zdrowotną, ale nad praktycznie każdym aspektem naszego życia, a realizują to wszystko po przez kontrolę świata finansów.’’

Cytat pochodzi z filmu dokumentalnego ,,Gamble Thrive’’, który był oglądany ponad 100 milionów razy na całym świecie.

,,Za pozornym rządem siedzi na tronie niewidzialny rząd, który nie ma lojalności i nie przyjmuje odpowiedzialności za lud.’’

Theodore Roosevelt.

I na koniec odpowiedz na pytanie, kim są Rothschildowie? Otóż jest to rodzina, która od bardzo dawna zajmowała się finansami europejskich szlachciców i szlachty, jeszcze w czasach, gdy ziemia była pełna państw kontrolowanych przez Cesarstwo Rzymskie. W zamian za swoje usługi uzyskali specjalne przywileje, w tym uznanie ich za wysoką szlachtę w społeczeństwie przez Święte Cesarstwo Rzymskie.

Jak widać, związek między Rothschildami, rzymską arystokracją i rodzinami królewskimi już dawno został ustanowiony i pozostaje do dnia dzisiejszego. Zasadniczo stworzyli oni i prowadzili międzynarodowe finanse, wraz z kilkoma innymi rodzinami, takimi jak Rockefeller. Są to rodziny, które kontrolują, podaż pieniądza, Bank Światowy oraz Bank Rozrachunków Międzynarodowych. Być może to właśnie owe Królewskie Rody stoją nad nimi i stanowią wierzchołek światowej piramidy władzy?

Drodzy Czytelnicy nie ulega wątpliwości, że w ciągu ostatnich lat współczesna cywilizacja doświadczyła ogromnego przesunięcia w globalnej świadomości. Mamy tutaj na myśli sposób, w jaki myślimy, czujemy i postrzegamy ludzkie doświadczenie, a także prawdziwą naturę rzeczywistości. Nowe informacje i fakty, z których niektóre są niemal niewiarygodne i wchodzą w konflikt z wieloma systemami wierzeń, szybko wychodzą na światło dzienne, zmuszając nas do otwarcia się na alternatywne poglądy i na to, co naprawdę dzieje się na naszej planecie.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *