Transhumanizm to przyszłość, która zwiastuje apokaliptyczne „Znamię Bestii”, będące „najnowszą i najwspanialszą” technologią.

Spójrzcie na tych wszystkich młodych ludzi, którzy jadąc w autobusach, chodząc po ulicach, siedząc w parku na ławeczce, nieustannie spoglądają w ekrany smartfonów. Nawet przechodząc prze ulicę, nie spoglądają czy coś nie nadjeżdża, tak mocno zostali zahipnotyzowani przez urządzenie mobilne. To jest katastrofa, ponieważ rośnie nam pokolenie ludzi nie potrafiących komunikować się ze sobą w inny sposób, jak tylko po przez komunikatory. Nie pozwólmy, aby i tego typu demencja cyfrowa nas oraz nasze rodziny dotknęła.


Naukowcy z Niemiec twierdzą, że „dotknięcie” humanoidalnego robota sprawia, że ​​ludzie są szczęśliwsi i chętniej podążają za ich prośbami. Szanowni Państwo, żyjemy w świecie, w którym zostaliśmy przygotowani do myślenia o algorytmach, kawałkach plastiku i metali, jako czegoś coraz bardziej zintegrowanego z naszym życiem. Dlaczego więc nie możesz rozstać się ze swoim smartfonem? Dlaczego mówisz, że tylko pieniądz cyfrowy ma przyszłość? W jakim celu wypowiadasz słowo „dziękuję” do różnego rodzaju maszyn, urządzeń elektronicznych, czy bootów? Dzieje się tak, dlatego ponieważ „Mark of the Beast” (Znamię Bestii) vel wszechobecny system cię do tego wyszkolił.

„I zwodzi mieszkańców ziemi znakami, które jej dano uczynić przed Bestią, mówiąc mieszkańcom ziemi, by wykonali obraz Bestii, która otrzymała cios mieczem, a ożyła. I dano jej, by duchem obdarzyła obraz Bestii, tak iż nawet przemówił obraz Bestii i by sprawił, że wszyscy zostaną zabici, którzy nie oddadzą pokłonu obrazowi Bestii.”

Księga Apokalipsy.

Dmuchane lalki erotyczne od lat stanowiły pożywienie dla wielu żartobliwych scen, ale nie ma nic śmiesznego w tym, co dzieje się teraz z ultra-realistycznymi humanoidalnymi robotami, z którymi ludzie nie tylko uprawiają seks, ale też zakochują się w nich emocjonalnie. Jest to zjawisko jawnie demoniczne i stanowi część nadchodzącej dyspensacji, w której Antychryst będzie rządził tym upadłym światem.

Drogi Czytelniku, Droga Czytelniczko, nie rozmawiajcie ze swoimi urządzeniami tak, jakby były one żywymi istotami, i nie miejcie nic wspólnego z nadchodzącą fałszywą rzeczywistością VR i AR, którą bogowie technologii chcą nas zniewolić. To też konsekwentnie na naszej stronie internetowej mówiliśmy, że dążenie do pełnego wszczepienia ludzkiego mikrochipa przebiega w trzech podstawowych etapach, które są następujące:

ETAP PIERWSZY: cały świat padnie na kolana przed komputerem. Udało się to z powodzeniem osiągnąć w 1994 roku, gdy nastąpiło udostępnienie Internetu do użytku publicznego oraz wzrost dystrybucji w sferze oprogramowania Windows w systemach komputerów osobistych. Ten etap trwał od 1994 do 2007 roku, kiedy Apple był pierwszą firmą, która wprowadziła na rynek udane urządzenie mobilne lub smartfon, jak się je powszechnie nazywa.

ETAP DRUGI: trwalsze przylgnięcie do komputera. Teraz, gdy cały świat był już podłączony do komputerów osobistych i laptopów, etap drugi stał się miejscem, w którym komputer przeszedł od bycia przed tobą do bycia przy tobie. Zatrzymaj kogokolwiek na ulicy i poproś, aby pokazał swoje urządzenie mobilne, a zobaczysz, że gdzieś je ma schowane przy swoim ciele. Etap drugi rozpoczął się, jak wspomniano wcześniej w 2007 roku, wraz z iPhonem firmy Apple, a skończył się w sezonie 2019/2020. Etap trzeci to trzeci i ostatni etap tego procesu.

ETAP TRZECI: umieszczenie komputera w sobie. Tak zwane „inteligentne okulary” rzeczywistości rozszerzonej, we wszystkich ich różnorodnych mutacjach, są pomostem do wszczepianych człowiekowi mikroczipów i procesorów komputerowych. Kiedy ten etap zostanie w pełni zrealizowany, użytkownicy inteligentnych okularów będą mogli mieć pełne interakcje 3D. Technologia, która zostanie opracowana na tym etapie, w latach 2020 – 2026/28, będzie obejmować urządzenia wszczepialne, które będą uzupełnieniem inteligentnych okularów. W tym miejscu połączą się rozszerzona rzeczywistość i implantacja ludzka.

Wszystko to jest „prekursorem” nadchodzącego Systemu Jednego Świata pod rządami Antychrysta i jego Znaku Bestii. Teraz możesz zobaczyć, że kiedy Znak ten zostanie wprowadzony, nie będzie to żadna nowa rzecz, która będzie wprawiać ludzi w zakłopotanie, o nie, wręcz przeciwnie. Kiedy Znak Bestii pojawi się to będzie po prostu „najnowszą i najwspanialszą” technologią dla świata, który już korzystał z systemów rzeczywistości rozszerzonej i przyzwyczaił się do oglądania rzeczy w 3D.

Spójrzcie na tych wszystkich młodych ludzi, którzy jadąc w autobusach, chodząc po ulicach, siedząc w parku na ławeczce, nieustannie spoglądają w ekrany smartfonów. Nawet przechodząc prze ulicę, nie spoglądają czy coś nie nadjeżdża, tak mocno zostali zahipnotyzowani przez urządzenie mobilne. To jest katastrofa, ponieważ rośnie nam pokolenie ludzi nie potrafiących komunikować się ze sobą w inny sposób, jak tylko po przez komunikatory. Nie pozwólmy, aby i tego typu demencja cyfrowa nas oraz nasze rodziny dotknęła.


Przeczytaj również:

Raport Grupy Bilderberg: „Transhumanizm. Przekraczanie nowej granicy”


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *