To nie była kapitulacja a zdrada i hańba! M. Morawiecki oddał suwerenność Polski, oszukał Naród i zdradził krew bohaterów Ojczyzny.

Polska nie będzie chciała przyjąć waluty euro? Ależ to łamanie praworządności, zatem albo wprowadzacie albo zero kasy! Polska nie będzie chciała i tak dalej, i tak dalej. Na tego typu system zgodził się Mateusz Morawiecki pod patronatem Jarosława Kaczyńskiego. Hańba! Zdrada! Szanowni Państwo w chwili obecnej nie wiemy jak to wszystko dalej się potoczy, jednak decyzje PiS są skrajnie destrukcyjne dla Polski a zatem przetrwanie naszego narodu staje obecnie pod znakiem zapytania. I możecie nam wierzyć bądź też nie, jednak to nie są słowa na wyrost, niestety nie są.


„Przyszła wojna będzie wojną niewidzialną. Dopiero, gdy dany kraj zauważy, że jego plony uległy zniszczeniu, jego przemysł jest sparaliżowany, a jego siły zbrojne są niezdolne do działania, zrozumie nagle, że brał udział w wojnie i tę wojnę przegrywa (…) Znając historię łatwiej zrozumieć teraźniejszość i można lepiej przygotować się na przyszłość.

Frederic Joliot-Curie. Francuski fizyk, laureat Nagrody Nobla.

„Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.”

Hipolit Cegielski.

Wstyd i hańba, takimi słowy można określić to, co uczynił polski rząd rękoma Mateusza Morawieckiego w Brukseli. Jawna zdrada, zaprzedanie suwerenności, poddanie narodu Polskiego pod but niemiecki, oszustwo, kłamstwo, wyrzucenie w błoto wszelkich ideałów, przekreślenie historii Rzeczpospolitej. Wielu wyda się to zbyt mocne, co napisaliśmy powyżej, jednak tutaj chodzi o naszą kochaną ojczyznę, naszą przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Tutaj chodzi o nasze jestestwo, które z uśmiechem na twarzy zostało zdradzone i oddane w łapy unii europejskiej.

Od wczoraj otrzymaliśmy od Was bardzo wiele wiadomości z zapytaniem o to, co uczynił Mateusz Morawiecki, rezygnując z veta wobec poważnych zakusów na suwerenność Polski ze strony Niemiec. Tak, mieliście rację, a przynajmniej znaczna część w Was, ponieważ przeczuwaliście, że rezygnacja z veta stała się de facto jawną zdradą stanu Polski po przez zrzeknięcie się suwerenności Rzeczpospolitej na rzecz organizacji unijnych. Jest to sytuacja bezprecedensowa, dlatego przyszłe pokolenia będą uczyć się o tej czarnej dacie.

Nim jednak przejdziemy do meritum naszej dzisiejszej publikacji, a nie jest to proste, ze względu na emocje, które jeszcze w nas żyją a które wynikają z jawnej i haniebnej zdrady, chcemy wcześniej zwrócić waszą uwagę na pewną zależność. Otóż, jeżeli nie będziesz posiadał maseczki wówczas policja wystawi ci mandat lub skieruje sprawę do sądu. Tej samej maseczki, która nic nie daje, a wręcz przeciwnie szkodzi, ponieważ lekarze dowodzą, że już po piętnastu minutach noszenia maseczki, jest ona pełna bakterii, wirusów, pleśni i grzybów.

Dodatkowo, jeżeli na wigilii twoja rodzina przekroczy ustalony przez rząd Mateusza Morawieckiego limit osób, możecie dosłownie zostać wsadzeni do więzienia. Za dużo osób w kościele lub sklepie to mandat lub więzienie. Tego typu absurdów jest całe mnóstwo, natomiast, gdy sprawa dotyczy obrony suwerenności naszej Ojczyzny, wówczas Mateusz Morawiecki i rząd PiS kapitulują i posłusznie podpisują wszystko to, co podsuwa im Bruksela a w domyśle Berlin.

Hańba! Miliony Polek i Polaków oddało swoje życie za Polskę, przelało swoją krew za Rzeczpospolitą tylko po to, aby teraz jednym podpisem rząd PiS wszystko to wyrzucił na śmietnik historii i pozbawił nas naszej ojczyzny? Narodzie Polski, otwórz oczy, ponieważ szala goryczy się przelewa, kielich absurdu i zdrady jest pełny. Powstaje pytanie jak długo jeszcze będziemy na to pozwalać, jak długo jeszcze damy sobie niszczyć ojczyznę w ekspresowym tempie?

A teraz sedno sprawy, otóż Mateusz Morawiecki złożył podpis pod dokumentem, który łączy praworządność z wypłatami środków finansowych w Unii Europejskiej. Ten sam Mateusz Morawiecki miał czelność wrócić do Polski i ogłosić, że odniósł sukces. Niestety albo się myli, albo jest niekompetentny albo też jawnie kłamie i oszukuje Polaków. Prawda jest taka, że to nie jest żaden sukces a całkowita porażka. To jest zdrada, której konsekwencje będą ciągnąć się za naszym narodem przez lata a może i dziesięciolecia. Morawiecki podpisał wyrok śmierci dla naszej Ojczyzny.

Mateusz Morawiecki dowodzi, że zawarte WYTYCZNE, które były formą kompromisu, łączą kwestię praworządności ze źle wydawanymi środkami finansowymi otrzymanymi z Unii Europejskiej. To jest ten bufor, ta ochrona, zagwarantowana negocjacjami polskiego premiera. Niestety premier nie rozumie podstawowej kwestii, otóż WYTYCZNE zawarte w dokumencie nie stanowią prawa a jedynie pewnego rodzaju intencje polityczne. Już dziś czołowi politycy parlamentu europejskiego jawnie ogłaszają, że nie interesuje ich żaden przypis a jedynie samo prawo a w prawie jest mowa tylko i wyłącznie o połączeniu praworządności z wypłatami środków finansowych w unii europejskiej.

W taki o to prosty sposób Morawiecki oddał Polskę pod niewolę i dyktat unii europejskiej a my wszyscy w przyszłości poniesiemy tego konsekwencje, przyszłe pokolenia naszych dzieci również. Polska nie będzie chciała przyjmować imigrantów? Ależ to naruszenie praworządności, więc albo przyjmujecie albo zero kasy! Polska nie będzie chciała usankcjonować pełnych praw dla środowisk LGBT oraz wprowadzić nauczania seksualnego do szkół? Ależ to naruszenie praworządności, więc albo wprowadzimy wszelkie wytyczne Brukseli albo zero kasy!

Polska nie będzie chciała przyjąć waluty euro? Ależ to łamanie praworządności, zatem albo wprowadzacie albo zero kasy! Polska nie będzie chciała i tak dalej, i tak dalej. Na tego typu system zgodził się Mateusz Morawiecki pod patronatem Jarosława Kaczyńskiego. Hańba! Zdrada! Szanowni Państwo w chwili obecnej nie wiemy jak to wszystko dalej się potoczy, jednak decyzje PiS są skrajnie destrukcyjne dla Polski a zatem przetrwanie naszego narodu staje obecnie pod znakiem zapytania. I możecie nam wierzyć bądź też nie, jednak to nie są słowa na wyrost, niestety nie są.


Przeczytaj również:

Pandemia, której nie ma? Szczepionka będąca trucizną? TVPinfo i propaganda strachu? Odrzuć to i przeczytaj jak jest naprawdę.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. co.express.eu


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *