To już nie jest szaleństwo, to jest „obłęd najwyższej próby”. Szerzona jest pandemia ALE strachu przed koronawirusem vel koronaŚWIRUSEM.

To wszystko doprowadzi do narodowej traumy, która na lata zmieni Polaków, a w niektórych przypadkach zmieni na całe życie. Jednak, kogo to obchodzi? Raz jeszcze podkreślam w swoim imieniu oraz imieniu całej redakcji, jesteśmy sceptycznie nastawieni, co do wielomiesięcznego nakazu chodzenia w maseczkach, przez osoby zdrowe. To jakiś absurd i całkowita aberracja zdrowego rozsądku. Dodatkowo, tutaj jest jakieś drugie dno, które ujawni się z czasem.


Już dziś około 80% populacji może chorować na koronawirusa, tylko jeszcze o tym nie wie, ponieważ przechodzi chorobę bezobjawowo.” To nie koniec, co jeszcze możemy usłyszeć? „Noście maseczki, w przeciwnym razie będąc zainfekowanymi zarazicie inne osoby, które mogą umrzeć.” Koniec, ależ skąd, to tylko początek, oto jeszcze niektóre hity z medialno propagandowej TOPlisty SARS-CoV-2: „będziecie nosić maseczki, aż nie wynajdą szczepień.” Lub: „to wszystko może trwać całymi latami.”

Raz jeszcze należy to podkreślić, że w sprawie koronawirusa SARS-CoV-2, od samego początku okłamywały nas Chiny, Światowa Organizacja Zdrowia (WHO), Bill Gates, Anthony Fauci, Centrum Chorób Zakaźnych (CDC). Wszyscy ważni „gracze” w tej rozgrywce zawiedli zaufanie społeczne, konsekwencją, czego było to, co obserwowaliśmy we Włoszech, Wielkiej Brytanii i Hiszpanii. Czas obudzić się ze snu, ponieważ świat nie jest taki jak wmawiają nam, że jest, media głównego nurtu. Nastała wojna o wolność człowieka.

Tak, więc pandemia to droga do przymusowych szczepień, bezgotówkowego społeczeństwa i cywilizacji pod pełnym nadzorem. Koronawirus SARS-CoV-2 został przede wszystkim uzbrojony w ogólnoświatową kampanię strachu i dezinformacji, zaprojektowaną tak, abyśmy się tak bali, że w „mgle wojny” nie dostrzeżemy tego co robią globalistyczne elity. Nadchodzi New World Order, nowy ład globalny, czy ostatecznie zostanie zrealizowany? Niewątpliwie bitwa trwa i jej wynik nie jest jeszcze przesądzony.

Takie są podstawowe informacje dotyczącego koronawirusa SARS-CoV-2. Natomiast dzisiejszą publikację piszemy z jeszcze jednego powodu, de facto odbiegającego od meritum dzisiejszego artykułu, jednak tylko pozornie odbiegającego. Otóż miałem okazję dziś odbyć rozmowę z publicystą pochodzącym z Małopolski, który zrelacjonował mi tragiczny przypadek, do jakiego doszło w ostatnim czasie w tym województwie.

Nie będziemy podawać konkretnych danych, gdyż to nie o to chodzi, naszym celem jest ukazanie pewnego wzoru reakcji ludzkiej psychiki na szerzącą się kampanię dezinformacji i propagandy strachu płynącej z ekranów telewizorów. Kobieta w wieku 35 lat popełniła samobójstwo, ciało zmarłej odnalazła jej dziewięciu letnia córeczka. Policja ustaliła, że przyczyną tak dramatycznej decyzji, był lęk przed koronawirusem.

Kobieta, która miała jeszcze praktycznie całe życie przed sobą, popełniła samobójstwo. Kobieta, która prawdopodobnie nigdy nie miałaby w ogóle styczności z koronawirusem SARS-CoV-2 zabiła się, ze względu na potęgujący się strach o ewentualne zarażenie tym patogenem. Strach ten został jej zaszczepiony przez informacje płynące z telewizora. Wystarczy włączyć o dowolnej porze dnia i nocy programy informacyjne, a jedyne, co otrzymamy to gigantyczną dawkę strachu.

Czy w takich warunkach można żyć? Jak widać nie do końca. O tym się nie wspomina, ale wzrosła liczba samobójstw w Polsce. Wzrosła, ponieważ, ludzie nie wytrzymują presji strachu. Wydaje się, że wszystko to, te całe szambo trwogi zostało powołane do istnienia w celu zmuszenia ludzi by nosili maseczki, do momentu, w którym powstanie szczepionka i wprowadzony zostanie powszechny nakaz szczepień. Wielu lekarzy, a także Światowa Organizacja Zdrowia alarmują, że noszenie maseczek przez osoby zdrowe jest autodestrukcyjne i wysoce niebezpieczne dla zdrowia.

Kolejna kwestia, co z osobami chorymi na serce? Na wszelkiego rodzaju choroby układu krążenia, układu oddechowego? Alergicy, astmatycy i wielu innych. Osoby te chodzące przez miesiąc, dwa a może rok do dwóch w maseczkach, wyrządzą sobie niepowetowane szkody na zdrowiu. Gdzie są media głównego nurtu, dlaczego nikt nie zadaje tego typu pytań? Społeczeństwo poddawane jest tresurze, ludzie boją się ze sobą rozmawiać.

To wszystko doprowadzi do narodowej traumy, która na lata zmieni Polaków, a w niektórych przypadkach zmieni na całe życie. Jednak, kogo to obchodzi? Raz jeszcze podkreślam w swoim imieniu oraz imieniu całej redakcji, jesteśmy sceptycznie nastawieni, co do wielomiesięcznego nakazu chodzenia w maseczkach, przez osoby zdrowe. To jakiś absurd i całkowita aberracja zdrowego rozsądku. Dodatkowo, tutaj jest jakieś drugie dno, które ujawni się z czasem.


Przeczytaj również:

Grupa Anonymous ujawnia proceder depopulacji prowadzonej na współczesnej cywilizacji. To się już dzieje.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. co.express.eu


22 kwietnia, 2020


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *