To „jest ta pandemia” czy już „nie ma tej pandemii”? Testy wykazały, że na COVID-19 zachorował olej silnikowy, papaja i koza.

Na koronawirusa SARS-CoV-2 powodującego chorobę COVID-19 zachorował olej silnikowy, papaja a nawet koza. Obecnie przypadek z Tanzanii jest wyśmiewany, tak, aby w ten sposób przykryć zaistniałe i co ważne udokumentowane nieudacznictwo testów na SARS-CoV-2. Ważne jest jednak, że informacje te ujrzały już światło dzienne, dodatkowo podobnych przypadków jest znacznie więcej na świecie.


Pandemia koronawirusa SARS-CoV-2 została „przereklamowana” w konkretnym celu. Jeżeli znaczna część społeczeństwa jeszcze tego nie dostrzega, to dzieje się tak, dlatego ponieważ media głównego nurtu skutecznie sieją zamęt i strach. Jednak zacznijmy od Ministra Zdrowia, Pana Łukasza Szumowskiego, którego zachowanie staje się coraz bardziej kuriozalne. Początkowo wyśmiał noszenie maseczek, dosłownie kpiąc z ich ewentualnego używania, by następnie nakazać Polakom ich noszenie.

Sprawa jest o tyle komedio-dramatem, że nakaz ten obowiązywał od konkretnego terminu, czyli koronawirus był na tyle uprzejmy i chciał współpracować z Łukaszem Szumowskim, iż cierpliwie zaczekał z zarażaniem dopiero do upłynięcia wyżej wspomnianego terminu, wyznaczonego de facto przez Szumowskiego. Jak widzimy koronawirus SARS-CoV-2 musi posiadać jakąś inteligencję i czasem sądzimy, że jest ona bardziej zaawansowana niż inteligencja wielu polskich polityków.

A teraz już zupełnie na poważnie. Niedawno w wywiadzie udzielonym Telewizji PolsatNews, Minister Zdrowia w odpowiedzi na pytanie redaktora o to, dlaczego nie nosi maseczki, odpowiedział, i tutaj cytujemy: „Ja nie noszę, nie mam objawów.” Jednak ten sam człowiek, ponad trzydziestu milionom Polek i Polaków nakazał nosić maseczki. Nie denerwuje was tego typu nonszalanckie podejście? A może Łukasz Szumowski doskonale rozumie, że cała ta pandemia to jedno wielkie przedstawienie i globalna manipulacja?

Drodzy Czytelnicy oto, co uważamy: pandemia to droga do przymusowych szczepień, bezgotówkowego społeczeństwa i cywilizacji pod pełnym nadzorem. Koronawirus SARS-CoV-2 został przede wszystkim uzbrojony w ogólnoświatową kampanię strachu i dezinformacji, zaprojektowaną tak, abyśmy się tak bali, że w „mgle wojny” nie dostrzeżemy tego co robią globalistyczne elity. Nadchodzi nowy ład globalny, czy ostatecznie zostanie zrealizowany? Niewątpliwie bitwa trwa i jej wynik nie jest jeszcze przesądzony.

W sprawie koronawirusa SARS-CoV-2, od samego początku okłamywały nas Chiny, Światowa Organizacja Zdrowia (WHO), Bill Gates, Anthony Fauci, Centrum Chorób Zakaźnych (CDC). Wszyscy ważni „gracze” w tej rozgrywce zawiedli zaufanie społeczne, konsekwencją, czego było to, co obserwowaliśmy we Włoszech, Wielkiej Brytanii i Hiszpanii. Czas obudzić się ze snu, ponieważ świat nie jest taki jak wmawiają nam, że jest, media głównego nurtu. Nastała wojna o wolność człowieka.

Koronawirus SARS-CoV-2 jest realny, to nie ulega wątpliwości. Natomiast wątpliwości ulega jego rzekomy globalny zasięg. Otóż czy nie zdziwiło was to, że część chorych na COVID-19 dosłownie topi się pod respiratorem i umiera a blisko osiemdziesiąt procent pozostałych pacjentów nie odczuwa żadnych objawów? Skąd ta różnica? Czy to normalne, że dochodzi do takich dysonansów? Zdecydowanie, jest to coś paranoicznego i zastanawiającego. Wyjaśnienie jednak wbrew pozorom, jest banalne.

Testy na wykrywalność SARS-CoV- 2 są skrajnie nieskuteczne. Otóż w przyrodzie istnieje wiele koronawirusów, które co jakiś czas infekują człowieka. Zapewne wiele osób z was obecnie posiada jakiegoś koronawirusa, ponieważ to normalne i nasz organizm sobie radzi z nimi, tak, że nawet nie wykazujemy żadnych objawów. Jednak testy na SARS-CoV-2 wykazują obecność jakiegokolwiek koronawirusa, a nie tylko i wyłącznie SARS-CoV-2.

To tłumaczy skąd tak pandemia, i dlaczego część chorych umiera by z kolei druga część nawet nie wykazywała objawów przeziębienia. Zatem, testy przekłamują poziom pandemii, ponieważ wykrywają każdego koronawirusa w organizmie, co lawinowo podnosi współczynnik zarażeń. Po drugie, testy te są również skrajnie nie skuteczne, gdyż Laboratorium Zdrowia Publicznego w Tanzanii po przebadaniu próbek między innymi od zwierząt, owoców i warzyw, wykazało obecność koronawirusa SARS-CoV-2 w otrzymanych próbkach.

I tak dla przykładu, na koronawirusa SARS-CoV-2 powodującego chorobę COVID-19 zachorował olej silnikowy, papaja a nawet koza. Obecnie przypadek z Tanzanii jest wyśmiewany, tak, aby w ten sposób przykryć zaistniałe i co ważne udokumentowane nieudacznictwo testów na SARS-CoV-2. Ważne jest jednak, że informacje te ujrzały już światło dzienne, dodatkowo podobnych przypadków jest znacznie więcej na świecie.


Przeczytaj również:

Zbliża się przepowiedziany przez proroków i liczne objawienia czas „Ostrzeżenia”. Publikujemy ważny materiał w tej kwestii.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. flickr.com


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *