To, do jakiego momentu doprowadził naszą Ojczyznę PiS, woła o pomstę do nieba. Zniszczyli nasz piękny kraj a to nie koniec.

Nie możecie sobie pozwolić na chwilę słabości, zwątpienia, chwilę rezygnacji i poddania. Stawka jest zbyt wysoka a wróg ludzi wolnych praktycznie w pełni się już ujawnił. Niech waszą mocą będzie wiara, tarczą sam Bóg a zbroją miłość do Polski, ponieważ największe starcie cywilizacji życia z cywilizacją śmierci już trwa, a my i wy stoimy poniekąd na froncie działań „militarnych”. Odpowiadamy przed naszymi czytelnikami, widzami a przede wszystkim przed Bogiem, który jest prawdą, drogą i życiem!


Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym. (…) Należenie do mniejszości, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szaleńcem. Istnieje prawda i istnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy prawdzie, nawet wbrew całemu światu, pozostaje normalny. Normalność nie jest kwestią statystyki.”

George Orwell.

Minister zdrowia Adam Niedzielski, zdradził plany dotyczące szczepionki: „Planujemy zaszczepić całą populację dorosłych. W tej chwili to 31 mln ludzi.” Dostrzegacie „to”? Otóż „to” się już dzieje, jeden kryzys za drugim, bez chwili wytchnienia, społeczeństwo regularnie obrywa „obuchem” po głowie. Jeszcze nie zdąży się podnieść po pierwszym ciosie a padają już kolejne, a są to ciosy nie tyle fizyczne, co psychiczne, duchowe oraz moralne.

Zniszczenie Polskiej gospodarki i booom!!! Marsze ośrodków lewicowych, by nie nazwać ich lewackimi, niszczenie kościołów, szydzenie z największych świętości, obrażanie, wyzwiska i barbarzyństwo na ulicach i ponownie booom!!! Dalej afery pedofilskie w kościele, Don Stanislawo, mafia lawędowa, kapłani zdradzają Boga, zamykają kościoły, wypierają się swojej posługi i kolejny szok tym razem religijny i booom!!! Zafałszowane wybory w USA w wyniku, czego Donald Trump przegrywa i booom!!!

Pistolet przy głowie każdego Polaka nadal oczekuje i niebawem wypali, ponieważ już słyszymy o przymusie szczepień, preparatem całkowicie nie przebadanym a zatem wysoce niebezpiecznym, preparatem zagrażającym życiu i booom!!! Od 2023 roku PiS podniesie podatki, opłaty, inflacja szaleje, bezrobocie rośnie, możliwości zatrudnienia maleją i booom!!! Co jeszcze? Upadek służby zdrowia, ludzie umierają w karetkach przewożeni od szpitala do szpitala, marsze patriotów są pacyfikowane przez brutalną policję, odbierana jest nam wolność, obecnie władza PiS nie pozostawia nam wyboru, pojawiają się jedynie nakazy i nasz system nerwowy dosięga kolejny szok i booom!!!

Jak myślicie, ile przeciętny człowiek będzie w stanie wytrwać pod takim ostrzałem? Ale oczywiście to nie koniec. PiS wprowadza lockdown. Polska zamiera, życie społeczne ulega rozpadowi, ekonomia, finanse praktycznie przestają istnieć, powstaje jedna wielka czarna dziura. A to wszystko w oparciu o testy PCR, które wykrywają SARS-CoV-2 w mleku, mrożonkach, oleju silnikowym a także u kozy, krowy, papai. Szaleństwo!

Mamy lato i okres wyborów, Mateusz Morawiecki nawołuje do głosowania na ich kandydata. Pochwala wszystkich, którzy na wiecie tejże partii przybywają bez maseczek, bo jak stwierdził pokonali już koronawirusa. Co za bezduszność? Morawiecki bardziej ceni sobie oddany głos aniżeli życie ludzkie. A ci biedni i niestety ogłupiali przez TVPinfo, starsi ludzie rzeczywiście oddają swój głos na te partię. PiS wygrywa a w zasadzie wygrywa Andrzej Duda, czyli de facto PiS.

Po wyborach nagle ponownie powraca terror koronawirusa, TVPinfo nie nadaje innych informacji jak właśnie te szerzące strach i lęk o pandemii, której niema. To, do jakiego momentu obecnie doprowadził naszą Ojczyznę PiS woła o pomstę do nieba. Zniszczyli nasz piękny kraj a to nie koniec. Najbliższa przyszłość nie rysuje się optymistycznie, ponieważ ci nieudolni posłowie tej jakże nieudolnej partii skłócili Polskę z praktycznie każdym, stawiając wszystkie karty na Donalda Trumpa, którego prawdopodobnie już nie będzie.

Ktoś mógłby powiedzieć, że jesteśmy w ciemnej dupie. I miałby rację, do tej ciemnej dupy poprowadził nas rzekomo patriotyczny PiS. O zgrozo, myślimy, że wszyscy, którzy tak uważali przejrzeli już na oczy. PiS i patriotyzm to dwa pojęcia całkowicie z różnych bajek. PiS i PO to samo zło, niestety, ponieważ Polska potrzebuje oddanych patriotów przy władzy i wierzymy mocno, że tacy niebawem się objawią w pełnym świetle.

Ale dzisiejsza publikacja nie ma dotyczyć tego, co opisaliśmy powyżej, to było niejako delikatne acz realne wprowadzenie do tego, co chcemy napisać teraz. Minister zdrowia Adam Niedzielski, zdradził plany dotyczące szczepionki: „Planujemy zaszczepić całą populację dorosłych. W tej chwili to 31 mln ludzi.” Szanowni Państwo, jeżeli ktoś nadal nie dostrzega tego, że to zdanie jest potężnym grzmotem nadciągającej burzy, to już jest zgubiony.

,,Czasem musisz się wkurzyć, czasem musisz sobie powiedzieć, że jesteś człowiekiem, istotą ludzką do jasnej cholery, a twoje życie ma wartość. Czasem musisz otworzyć oczy i przestać żyć złudzeniami.”

Anonymous.

Kierujemy teraz swój apel do wszystkich mediów niezależnych, a zatem nie do Onetu, WP, Interii, TVPinfo, Polsatu, TVN’u, ponieważ to nie są media, to są ośrodki przekazujące opinie a nie fakty, a to zasadnicza różnica. Co gorsza, bardzo często są to opinie szerzone na zlecenie właścicieli tychże ośrodków, które szkodzą racji stanu Rzeczpospolitej. Dlatego od kłamstwa, manipulacji, podżegania do nienawiści, leku i strachu odcinamy się grubą kreską.

Nasz apel kierujemy do mediów wolnych. Mediów, dla których prawda to święta rzecz a przekazywanie jej dalej stanowi cel ostateczny i najważniejszy. Zatem niezależna telewizja Janusza Zagórskiego, media narodowe, wrealu24, portale typu wolnemedia.net, pch24.pl, nczas.com oraz osoby typu Witold Gadowski czy Komentator z wideoprezentacji na youtube. Czas jeszcze bardziej zintensyfikować aktywność, ponieważ czas jest bliski, bez względu jak każdy interpretuje to biblijne proroctwo.

Decydująca wojna pomiędzy dobrem i złem rozpoczyna się, wojna pomiędzy zniewoleniem i wolnością, moralnością oraz deprawacją. Właśnie teraz na naszych oczach rozpoczyna się bój, który potrwa lata a w którym musimy szerzyć prawdę, ponieważ nie chcemy nawet myśleć, jaki byłby poziom świadomości społecznej, gdyby nie istniały media niezależne a tylko polsaty, tvn’y i TVPinfo. Spójrzcie jak ważnym i strategicznym ośrodkiem w tej wojnie jesteście!

Nie możecie sobie pozwolić na chwilę słabości, zwątpienia, chwilę rezygnacji i poddania. Stawka jest zbyt wysoka a wróg ludzi wolnych praktycznie w pełni się już ujawnił. Niech waszą mocą będzie wiara, tarczą sam Bóg a zbroją miłość do Polski, ponieważ największe starcie cywilizacji życia z cywilizacją śmierci już trwa, a my i wy stoimy poniekąd na froncie działań „militarnych”. Odpowiadamy przed naszymi czytelnikami, widzami a przede wszystkim przed Bogiem, który jest prawdą, drogą i życiem!


Przeczytaj również:

Zmarł „nagle”, zaszczepiony na COVID-19 dziennikarz Grant Wahl. Zmarli „nagle” także inni „zaszczepieni”.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


15 listopada, 2020


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *