Tak jak nowotwór rozwija się i niszczy organizm człowieka, tak „Oni” żerują na masach i dokonują przełamania osobowości człowieka.

Znasz rysopis diabła? Jeżeli tak to dopasuj go do tak wielu sprzedajnych polityków i przygotuj się, bo będą oni chcieli kontrolować twoje życie pociągając za sznurki prawa, które sami ustanawiają. Zbyt często traktują nas jakbyśmy byli ich własnością, a my jesteśmy wolnymi ludźmi! Niestety sprawy nie są takie, jakimi się wydają być. Spojrzysz na wymarzoną Unię Europejską, a to notabene bardziej jak koszmar, powiesz: NIE, uznają cię za faszystę, jeżeli staniesz w obronie własnych przekonań to narazisz się na zwolnienie z pracy, publiczne wykpienie lub falę nieprzyjemnych epitetów.


,,Czasem musisz się wkurzyć, czasem musisz sobie powiedzieć, że jesteś człowiekiem, istotą ludzką do jasnej cholery, a twoje życie ma wartość. Czasem musisz otworzyć oczy i przestać żyć złudzeniami.’’

Anonymous.

,,Kto włada teraźniejszością, w tego rękach przeszłość. Kto włada przeszłością, opanuje przyszłość.’’

George Orwell.

Edukacja szwankuje? Dzieci otrzymują wiedzę, której de facto w znacznej części potrzebować nie będą a która w niczym nie będzie im pomocna? Cóż, tak wygląda globalny eksperyment, mający na celu reorganizację społeczną współczesnej cywilizacji. Tutaj chodzi o przejęcie władzy nad ludzkim sumieniem oraz rozumem. Kto kontroluje sumienie i rozum człowieka, ten kontroluje tego człowieka, a kontrola i inwigilacja stanowią priorytet dla globalnej wioski.

Dlatego otwórz oczy, obudź się ze snu zagubienia i dezorientacji. Globalna elita, znajdująca się u szczytu piramidy władzy wraz ze strachem kontroluje twoje życie, wzbudzając coraz to nowsze odmiany lęków i depresji straszy cię i ogranicza twoją wolność. Po przez media i opłacone marionetki mówią ci, w co wierzyć, jak myśleć i wreszcie jak się ubierać. Tak jak nowotwór rozwija się i niszczy organizm człowieka, tak oni żerują na masach.

,,Na całym świecie działa przeciwko nam monolityczny i bezwzględny spisek, bazujący na ukrytych środkach, by rozszerzać swą strefę wpływów. Jest to system, który zgromadził ogromne ludzkie i materialne zasoby, dla zbudowania zjednoczonej i wysoce skutecznej maszyny, która łączy operacje militarne, dyplomatyczne, wywiadowcze, ekonomiczne, naukowe i polityczne. Jej przygotowania są ukrywane, a nie ogłaszane, jej pomyłki grzebane, a nie publikowane a jej przeciwnicy uciszani.”

John F. Kennedy.

Zbyt często wielu nie może dostrzec otaczającej ich rzeczywistości, ponieważ nie wierzy. Nie wierzy w to, że telewizja notorycznie kłamie, profesjonalnie produkując błędne przekonania, idee oraz wypaczoną wizję świata. To wszystko, te kłamstwa i diaboliczne manipulacje stanowią przeciwwagę dla twoich unikatowych talentów. Ludzie czekają na rzeczy i wydarzenia, które w magiczny sposób odmienią zło w dobro i kłamstwo w prawdę, jednak nic nie dzieje się samo.

Nie uzależniaj się od internetu, to ogranicza twój intelekt. Zbyt często świat wirtualny pozbawia człowieka szacunku, więc to jest to, z czym pozostajesz: samotny, wyobcowany i udręczony. Jakie są przejawy udręki? Jaka recepta jest najlepsza na cywilizacyjne przejawy załamania? Top listę otwiera tak zwana definicja niewłaściwego wykorzystania. Zalecenia lekarza? Trochę odpoczynku i machinalne diagnozy, które powodują jeszcze większe skupienie się na stresie.

,,Na tron wprowadzono korporacje, co pociągnie za sobą erę korupcji na wysokich szczeblach. Władcy pieniądza będą dążyli do przedłużenia swojego panowania wykorzystując przesądy ludzi, dopóki bogactwa nie zostaną zgromadzone w jednych rękach a nasz kraj zniszczony.’’

Abraham Lincoln.

„Nad społeczeństwem dominować będzie elita, która dla osiągnięcia swoich politycznych celów nie będzie wzbraniać się przed stosowaniem najnowocześniejszych technik kształtowania publicznych zachowań i utrzymywania społeczeństwa pod ścisłą kontrolą i inwigilacją.”

Zbigniew Brzeziński w książce „Between Two Ages” 1970 rok.

Znasz rysopis diabła? Jeżeli tak to dopasuj go do tak wielu sprzedajnych polityków i przygotuj się, bo będą oni chcieli kontrolować twoje życie pociągając za sznurki prawa, które sami ustanawiają. Zbyt często traktują nas jakbyśmy byli ich własnością, a my jesteśmy wolnymi ludźmi! Niestety sprawy nie są takie, jakimi się wydają być. Spojrzysz na wymarzoną Unię Europejską, a to notabene bardziej jak koszmar, powiesz NIE uznają cię za faszystę, jeżeli staniesz w obronie własnych przekonań to narazisz się na zwolnienie z pracy, publiczne wykpienie lub falę nieprzyjemnych epitetów.

,,Nikt nie będzie mógł wejść do Nowego Porządku Świata, jeśli nie pokłoni się Niosącemu Światło. Nikt nie wejdzie do Nowego Wieku, jeśli nie przejdzie lucyferiańskiej inicjacji.’’

David Spangler.

,,Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.”

George Orwell.

Natura zła to wymysł jedynie człowieka czy może coś więcej, coś, co wykracza daleko poza ramy naszej świadomości i sposobu postrzegania rzeczywistości? Notabene rzeczywistości, która zbyt często jest taka, jaka chcą, aby była inżynierowie zachowań społecznych i rozwoju współczesnej cywilizacji. Miliony ludzi nie rozumieją sedna sprawy, ponieważ nie rozumieją nadprzyrodzonych sił kierujących tymi pozornie rozdrobnionymi wydarzeniami.

Nie daj się zmanipulować współczesnemu światu, uodpornij swój umysł na indoktrynalne kłamstwa, nie jesteś produktem i wyrobem programów telewizyjnych, jesteś wolnym człowiekiem i o tę wolność każdego dnia każdy powinien dbać. To twój czas a twoje działania robią różnicę, początkowo w twoim życiu, następnie połączone z działaniami innych ludzi mogą zmienić oblicze tej ziemi. Wszystko rozpoczyna się od pojedynczego źdźbła trawy.


Przeczytaj również:

„Cyfrowy matrix” czyli media, radio, ogłoszenia i ta cała fala socjotechniki, to wszystko podąża za tobą, krok po kroku, spojrzenie po spojrzeniu.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. pixabay.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *