Raport Grupy Bilderberg: „Transhumanizm. Przekraczanie nowej granicy”

,,Dotarliśmy w końcu do tajemnicy życia wiecznego, ostatecznego podboju człowieka, by w końcu stać się bogami i mistrzami, tak jak nasi przodkowie. Wszyscy tutaj zgromadzeni, jesteśmy Alfą i Omegą tego nowego świata, który otwiera się na nas i dlatego mamy prawo jako twórcy praw i religii rządzić ludźmi i ich życiem.’’

Fragment tajnego raportu Grupy Bilderberg.

Coraz większa część społeczeństwa tak Polskiego jak i globalnego dostrzega, że w wielu przypadkach decyzje o kierunku rozwoju danej społeczności lub szerzej, całej planety są podejmowanie nie przez tych, których możemy dostrzec na ekranie telewizora, lecz przez potężne grupy interesów, bankierów, którzy dosłownie po przez finansowanie kampanii wyborczych danych ludzi, oraz późniejsze wypłacanie ogromnych kwot pieniędzy zakupili wielu prezydentów, premierów i wreszcie czołowych graczy na arenie Europejskiej i Światowej. Dziś dzięki pieniądzom oraz władzy w mediach głównego nurtu z nikogo można zrobić każdego.

Jedną z grup, o której należy wspominać tak często jak to tylko możliwe jest Grupa Bilderberg, zrzeszająca największych bankierów, finansistów i polityków. Grupa Bilderberg to wysoce wpływowe persony dosłownie pociągające za sznurki w globalnym teatrze. Ci ludzie wiedzą i rozumieją doskonale, że najbardziej efektywną formą polityki jest polityka prowadzona z za kurtyny. To też chcemy dziś przedstawić Wam fragmenty tajnego dokumentu sporządzonego i uchwalonego przez Grupę Bilderberg. Dokumentu, którego część wyciekła i bardzo szybko rozeszła się po całym globie.

Ujawnione fragmenty tajnego raportu Grupy Bilderberg.

„Transhumanizm. Przekraczanie nowej granicy”.

,,Jeśli nadal będziemy utrzymywać kontrolę nad masami przez klasyczny model pracy najemnej, zbudowanej na masowej produkcji i masowej konsumpcji, to kolejny kryzys uderzy w konsumentów poprzez dystrybucję części majątku utworzonego przez system pracy. Przetrwanie gatunku ludzkiego, ochrona i trwałość biosfery oraz harmonia działalności człowieka z przyrodą, wymaga całkowitej reorganizacji naszych sposobów myślenia, organizacji i produkcji.

Jak wszyscy wiemy, w rzeczywistości nasz cel realizowany jest poprzez całkowicie bezużyteczną akumulację bogactwa i pozorne ratowanie systemu gospodarczego, który był używany przez nas przez ponad trzy stulecia i stał się niezgodny z naszą nową wizją przyszłości. Celem naszych działań jest życie wieczne, już dziś człowiek, może żyć dwa stulecia dzięki ambitnej idei transhumanizmu, którą musimy rozwijać i propagować w celu wspierania idei powstawania nowego człowieka „Super człowieka.’’

(…)

,,Szanowni państwo. Nasze technologie pozwalają nam obecnie wprowadzić program „rozszerzonej rzeczywistości”. Nasze technologie są w pełni rozwinięte. Jesteśmy gotowi, aby żyć dwa stulecia. Nasza nanotechnologia pozwala nam naprawić ciało od wewnątrz, dekodować ludzki genom, a to pozwoliło nam ponownie zrozumieć starzenie się komórek, procesowi temu nie jesteśmy jeszcze w stanie zapobiec całkowicie, ale możemy je spowolnić.

Nasza wiedza o komórkach macierzystych pozwala nam zregenerować jakiekolwiek tkanki lub narządy, które stają się wadliwe. Wreszcie szanowni państwo, nasz ludzki genom pozwala nam wybrać najbardziej odpowiednie i skuteczne elementy dziedzictwa genetycznego, nie mówiąc już o pewnych modyfikacjach, przez które możemy w końcu również zwiększyć nasze możliwości fizyczne i psychiczne.’’

(…)

,,Nasi znakomici poprzednicy 30 lat temu naiwnie myśleli, że mogą poprawić gatunek ludzki za pomocą metod stosowanych w celu optymalizacji ras psów w drodze krzyżowania. Jednak te wady „nazizmu” pozwoliły nam na poszukiwanie nowych sposobów działania, które pozwoliły nam osiągnąć sukces, jaki dziś świętujemy. Dotarliśmy w końcu do tajemnicy życia wiecznego, ostatecznego podboju człowieka, by w końcu stać się bogami i mistrzami, tak jak nasi przodkowie.

Wszyscy tutaj zgromadzeni, jesteśmy Alfą i Omegą tego nowego świata, który otwiera się na nas i dlatego mamy prawo jako twórcy praw i religii rządzić ludźmi i ich życiem. Oczywiście rodzi to problemy z uruchomieniem absolutnie ogromnego wyzwania i to było celem naszych komitetów, klubów, bractw uczestniczących w intensywnych seminariach.’’

Fragmenty przytoczone powyżej wskazują jednoznacznie, iż pieniądz czy ogólnie pojęte bogactwa nie są celem samym w sobie, celem kierującym poczynaniami możnych tego świata. Otóż celem nadrzędnym jest po pierwsze kontrola społeczeństw a po drugie odnalezienie leku na długowieczność a w domyśle zapewne także i na nieśmiertelność. Te prace trwają już dziś, trwają już od wielu lat i to, że nie mówi się o nich w mediach głównego nurtu nie znaczy, że jest to teoria spiskowa, to jedynie oznacza, że Ci ludzie nie chcą abyś Poznał prawdę.

„Nad społeczeństwem dominować będzie elita, która dla osiągnięcia swoich politycznych celów nie będzie wzbraniać się przed stosowaniem najnowocześniejszych technik kształtowania publicznych zachowań i utrzymywania społeczeństwa pod ścisłą kontrolą i inwigilacją.”

Zbigniew Brzeziński w książce „Between Two Ages” 1970 r.

Grupa Bilderberg to pewnego rodzaju bractwo zrzeszające najpotężniejszych ludzi naszego globu. Bractwo zrzeszające bankierów, polityków, właścicieli największych koncernów i mediów. Ta grupa od wielu lat spiskuje i knuje ukryte plany, które realizuje za wszelką cenę. Zamachy z 11 września na WTC były zamachami fałszywej flagi, ponieważ w gruncie rzeczy był to już ostatni etap mający na celu wprowadzenie NWO, po przez wywołanie światowego kryzysu i wzrost niebezpiecznych zagrożeń tak w Europie jak i obu Amerykach.

Gdyby ów plan się powiódł prawdopodobnie już dziś mielibyśmy rząd światowy lub coś w tym rodzaju. Dlaczego jednak to się jeszcze nie udało? Na drodze NWO stanął nie, kto inny a Władimir Putin. Przy tej okazji chcemy wyraźnie zaznaczyć i napisać, że jest to człowiek, który w jakimś stopniu walczy o przetrwanie kultury słowiańskiej, jednak jednocześnie łamie podstawowe zasady demokracji i człowieczeństwa, ma najzwyczajniej w świecie krew na rękach wielu niewinnych ludzi.

Tak czy owak, to Putin powiedział stop i to prawdopodobnie jego nazwisko pada najczęściej na spotkaniach Grupy Bilderberg a także innych mityngach globalistów, to jego nazwisko jest wymawiane przy akompaniamencie zgrzytających zębów. Nie mniej jednak tajna agenda i jej założenia są na bieżąco analizowane i w zależności od zmian globalnych modyfikowane. Dziś druga część tajnego raportu sporządzonego przez Grupę Bilderberg, którego fragmenty wydostały się do internetu i obiegły cały świat.

Ujawnione fragmenty tajnego raportu Grupy Bilderberg.

„Transhumanizm. Przekraczanie nowej granicy”.

,,Wszyscy jesteśmy świadomi tego, że nasze środowisko i planeta nie może znieść życia wiecznego idącego w dziesiątki miliardów ludzi. Wszyscy tutaj zebrani wiemy, że nieskończony wzrost liczby ludności na świecie jest skończoną aberracją intelektualną. Wszyscy musimy zrozumieć, że świat zawsze podzielony był na dwie kasty, śmiertelnych i nieśmiertelnych.

Powrócimy do czasów, w których bogowie będą żyć, a niewolnicy będą umierać, taki jest los mas pracujących w sytuacji, gdy nie mają nic do stracenia. Przypominam wam, że głównym narzędziem kontroli jest dawanie ludziom sztucznej korzyści, oraz dawanie złudzenia straty w przypadku buntu. Wszystkie te rzeczy tworzyliśmy, aby powrócić do nieśmiertelności, kosztem pracy człowieka i jego wkładu w odkrywanie starej technologii, która posłuży tylko nam i naszemu celowi.’’

(…)

,,Przypomnę wam najważniejsze działania, które zostały przegłosowane jednogłośnie, zgodnie z zasadami dotyczącymi ochrony prywatności naszych Wielkich Mistrzów. Działania te zostaną zastosowane, dostosowane i wdrożone w każdym kraju i obszarze geograficznym: początkowym celem jest depopulacja i wyludnianie dla ochrony środowiska, z wyłączeniem zakresu naszej zdolności do wykorzystania wszelkich broni jądrowej, która może stworzyć nieodwracalne szkody dla naszej planety.

Narzędzi mamy niewiele, ale ich łączna skuteczność jest formą wielowymiarowego rezonansu, osiągniemy to, co nazywamy „mnożnikiem sił wojskowych”. Jest to zawsze doskonały tryptyk: kryzys gospodarczy, wojna domowa i masowe epidemie. Tak było, jest i będzie.’’

(…)

,,Za pomocą tych trzech narzędzi osiągniemy ostatecznie zmniejszenie populacji światowej z 7 miliardów ludzi do optymalnej wartości 500 milionów żywych istnień. Pomimo naszych wszystkich wysiłków na rzecz zmniejszenia populacji, kieszenie ocalałych mogą zagrozić naszej egzystencji na planecie.

Jednak te zamożne kieszenie nie powinny spowodować nam większych problemów, ze względu na ich dezorganizację, izolacje i niemożności opanowania wszystkich obecnych technologii, ponieważ ich mała ilość, powinna znacznie ograniczyć ich moc szkodzenia naszym interesom. Wierzymy, że w ciągu kilku lat wielu z nich zniknie, a nieliczni, którzy pozostaną, wymrą w ciągu kilku pokoleń. Każda grupa, która będzie grozić nam zostanie unicestwiona, tak jak miało to miejsce wielokrotnie w historii.’’

Trudno jest komentować słowa i myśli zawarte w przytoczonych cytatach powyżej, interpretację pozostawiamy już do Waszej indywidualnej gestii. My natomiast chcemy napisać, że w obliczu tego, co ujawniliśmy wczoraj, oraz tego, co zostało przytoczone dziś, rysuje się przed nami obraz kilku przemożnych rodzin, które zaplanowały przyszłość tej planety jako miejsca dla nielicznych. Można pokusić się o stwierdzenie, że chcą planetę Ziemię uczynić swoją, na własność, jak jakąś prywatną działkę czy też dom. Jest to skrajnie niebezpieczna idea, ponieważ zakłada depopulacje i śmierć miliardów ludzi.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

3 thoughts on “Raport Grupy Bilderberg: „Transhumanizm. Przekraczanie nowej granicy”

  1. im z dobroci boskiej całkiem w dekiel odbiło…Jam jest twoim panem i tylko mnie masz słuchać,jam jest tym co słowo stworzył,ziemie i wszystko,macie coś do dodania?

  2. Skazili Świat poprzez media ,kreację wojen itd.
    Każdy odpowie za swe czyny.
    Teraz mogliby naprawić Świat to takie proste ,poprzez wyrównanie waluty ,każdy wróciłby do swych kożeni ,życie estetyka nabrało by pozytywnych wibracji ,dla ludzi dobrej woli ,a źli stopniowo reinkarnowaliby ku dobru
    Życie jest jak bajka dobro zawsze zwycięży

  3. Putin po prostu realizowal swoje, swoich oligarchow i na koncu narodowe interesy, napewno nie stawal na drodze NWO, bo z PKB Rosji (1/5 mniejsze niz 2x mniejsze Wlochy, 10x mniejsze niz Chiny czy USA) ma ona bardzo ograniczone wplywy, ktore moze realizowac jedynie poprzez stosunkowo silna armie. Ale tez przeceniana. Projekcja sily poza najblizsze otoczenie jest albo niemozliwa albo szczatkowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *