Tajne dokumenty CIA i KGB opisują atak UFO na jednostkę wojskową zlokalizowaną na Syberii.

Raport KGB mówi dalej, że szczątki UFO i „skamieniałych żołnierzy” zostały przetransportowane do tajnej instytucji badawczej w pobliżu Moskwy. Specjaliści zakładają, że wciąż nieznane ziemianom źródło energii natychmiast zmieniło strukturę żywych organizmów żołnierzy, przekształcając je w substancję, której skład molekularny nie różni się od składu wapienia.


,,Reptilianie w latach trzydziestych XX wieku stali za niezwykłym wzrostem potęgi III Rzeszy Adolfa Hitlera. Wkrótce jednak znaleźli kolejne imperium, a były to Stany Zjednoczone. Jak podaje tajny raport CIA, w 1954 doszło do pierwsze roboczego spotkania, podczas którego ówczesny prezydent USA, Dwight D. Eisenhower poznał rasę Reptilian.

Otóż Reptilianie odnieśli najwyraźniej sukces podczas tego spotkania, ponieważ dziś według doniesień Fars, Stanami Zjednoczonymi rządzi niepodzielnie tajna organizacja, która pozostaje pod ścisłą kontrolą owej obcej rasy.

Reptilianie dążą do stworzenia globalnego systemu nadzoru elektronicznego, mającego na celu ukrycie wszystkich prawdziwych informacji o ich obecności tutaj na Ziemi, by mogli wejść w to, co jeden z dokumentów FSB nazywa «fazą końcową» swojego ostatecznego celu, czyli całkowitej asymilacji wszystkich rządów świata.’’

Edward Snowden 2014.

Rządy całego globu i agencje wywiadowcze na całym świecie wydały setki tysięcy stron dokumentów dotyczących zjawiska UFO w ciągu ostatnich kilku lat. Pliki te wskazują, że obiekty te są zwykle śledzone na radarach i ścigane przez nasze własne jednostki wojskowe, które są następnie wysyłane, aby przyjrzeć się bliżej zestrzelonym obiektom. Dokumenty ujawniają również, że wielokrotnie obserwowano dziwne obiekty podróżujące z ogromną prędkością i wykonujące manewry, których żaden znany samolot nie jest w stanie wykonać.

Uważa się, że te obiekty są pochodzenia pozaziemskiego, nie tylko ze względu na ich wyższość technologiczną, ale także, dlatego że wielu wysokich rangą wtajemniczonych politycznych i wojskowych oficjeli, wraz z prestiżowymi naukowcami, podzieliło się informacjami, o których wiedzieli, informując opinię publiczną, że przedstawiciele obcych cywilizacji odwiedzają naszą planetę i nie jest to jedynie pusta teoria spiskowa.

Nie powinno również dziwić to, że CIA i inne amerykańskie agencje wywiadowcze szpiegowały kraje z całego globu w kwestii UFO. Wiemy, że proceder ten dzieje się cały czas. Problem UFO najwyraźniej budził ogromne zainteresowanie tych agencji, biorąc pod uwagę skalę środków przeznaczonych na jego zbadanie. Jeden z dokumentów w archiwach CIA ujawnia również, że agencja była zainteresowana raportami dotyczącymi rzeczywistych ciał istot pozaziemskich.

Jednym z przykładów mogą być dokumenty skierowane do „pewnych wyróżniających się naukowców” i „władz lotniczych i wojskowych” oraz „wielu urzędników publicznych”. Dokumenty przechowywane w bazie danych FBI wykazują zainteresowanie listem napisanym przez kogoś z „kilkoma stopniami uniwersyteckimi” i byłym „kierownikiem wydziału uniwersyteckiego”.

Ujawniony dokument z bazy FBI dostarcza informacji (na stronach 21 i 22) o istotach pozaziemskich, ich rzemiośle, sposobie działania i skąd pochodzą: https://vault.fbi.gov/UFO/UFO%20Part%201%20of%2016/view

Ponownie powstaje zasadnicze pytanie, które należy zadać a brzmi ono, dlaczego agencje wywiadowcze są tym tak mocno zainteresowane? Dlaczego nadal badają wszelkie doniesienia o ciałach pozaziemskich? Czy to, dlatego że Pentagon miał własne tajemnice? Czy może, dlatego, że astronauta Apollo 14, Dr. Edgar Mitchell, powiedział to wprost: „rozbił się statek, a ciała odzyskano.’’ Mitchell wypowiedział również inne, znamienne słowa:

,,Moja szyja wciąż mnie boli, gdyż musiałem nieustannie obracać głowę, gdyż czuliśmy, że nie byliśmy tam sami. Nie mieliśmy wyboru jak tylko się modlić. Nasi chłopcy obserwowali ruiny księżycowych miast, przeźroczyste piramidy, kopuły i Bóg wie, co jeszcze, które są obecnie głęboko ukryte w sejfach NASA i czuli się jak Robinson Crusoe kiedy nagle natknęli się na odciski bosych stóp na piaskach bezludnej wyspy.’’

Edgar Mitchell. Astronauta misji Apollo 14.

Za pośrednictwem ustawy o wolności informacji FOIA, czterogwiazdkowy generał Nathan Twinning napisał, że „zgłaszane zjawisko jest czymś rzeczywistym, a nie wizjonerskim lub fikcyjnym” i że „zgłaszane charakterystyki operacyjne takie jak ekstremalne prędkości wznoszenia, manewrowość i działania, które muszą być uważane za unikowe, gdy są dostrzegane lub kontaktowane przez przyjazny samolot i radar, nadają przekonanie o możliwości, że niektóre obiekty są kontrolowane ręcznie, automatycznie lub zdalnie. ”

Ten punkt został również podjęty kilka lat temu przez byłego ministra obrony Kanady Paula Hellyera, który stwierdził: „Kilkadziesiąt lat temu goście z innych planet ostrzegali nas o tym, dokąd zmierzamy i zaoferowali pomoc. Ale zamiast tego my, a przynajmniej niektórzy z nas, zinterpretowaliśmy ich wizyty jako zagrożenie i zdecydowaliśmy się najpierw strzelać, natomiast pytania zadawać później.”

Co prowadzi nas do dokumentu, przechowywanego w archiwach CIA, który opisuje jaki Michaił Gorbaczow, miał stosunek do UFO. De facto, kiedyś publicznie oświadczył, że „fenomen UFO istnieje, i trzeba go traktować poważnie.”

Ponad to dokumenty CIA stwierdzają, że ​​„USA uzyskały 250-stronicowy plik dotyczący ataku UFO na jednostkę wojskową na Syberii.’’ Plik zawiera nie tylko wiele fotografii i rysunków, ale także świadectwa rzeczywistych uczestników wydarzeń. Jeden z przedstawicieli CIA określił tę sprawę jako „Przerażający obraz zemsty ze strony istot pozaziemskich, obraz, który powoduje zmrożenie krwi w żyłach”.

Według materiałów KGB, dość nisko latający statek kosmiczny w kształcie spodka pojawił się nad jednostką wojskową, która prowadziła rutynowe manewry szkoleniowe. Z nieznanych powodów ktoś niespodziewanie wystrzelił pocisk ziemia-powietrze i uderzył w UFO. Z rozbitego obiektu wyłoniło się pięć humanoidów o dużych głowach i dużych czarnych oczach.

W zeznaniach dwóch żołnierzy, którzy pozostali przy życiu, jest powiedziane, że po uwolnieniu się od gruzów kosmici zbliżyli się do siebie, a następnie „połączyli się w pojedynczy obiekt, który uzyskał kulisty kształt”.

Ten obiekt zaczął gwałtownie brzęczeć i syczeć, a następnie stał się biały. Po kilku sekundach kule stały się liczniejsze jak również znacznie większe i eksplodowały, rozbłyskując niesamowicie jasnym światłem. W tej samej chwili dwudziestu trzech żołnierzy, którzy obserwowali zjawisko zamieniło się w kamienne słupy. Przeżyło tylko dwóch żołnierzy, którzy stali w cieniu i byli mniej narażeni na eksplozję światła.

Raport KGB mówi dalej, że szczątki UFO i „skamieniałych żołnierzy” zostały przetransportowane do tajnej instytucji badawczej w pobliżu Moskwy. Specjaliści zakładają, że wciąż nieznane ziemianom źródło energii natychmiast zmieniło strukturę żywych organizmów żołnierzy, przekształcając je w substancję, której skład molekularny nie różni się od składu wapienia.

Dokument kończy się komentarzem przedstawiciela CIA, który powiedział: „Jeśli dokumenty KGB odpowiadają rzeczywistości, to wówczas jest to wyjątkowo groźny przypadek. Obcy posiadają taką broń i technologię, które wykraczają poza wszystkie nasze założenia. A to oznacza, że mogą się bronić, jeśli zostaną zaatakowani. ”


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *