Tajemnice Nephilim: Muzem Smithsonian ukrywa szczątki „Biblijnych Gigantów”, aby utrzymać oficjalną wersję historii.

Czy zatem brakuje nam potężnego fragmentu historii ludzkości, który celowo ukrywa się przed współczesnym człowiekiem? Odpowiedz brzmi: TAK. AIAA (American Institution of Alternative Archeology), dowodzi, że tysiące lat temu, przed globalną powodzą, istoty te, to jest Biblijni Giganci współistniały z ludźmi. Według pism świętych byli synami upadłych aniołów i ludzi. Istnieją teorie spiskowe zakładające istnienie tajnego paktu nakazującego, niezwłoczne niszczenie wszystkich odkrytych szczątek Gigantów i Nephilim.


,,A kiedy ludzie zaczęli się mnożyć na ziemi, rodziły im się córki. Synowie Boga, widząc, że córki człowiecze są piękne, brali je sobie za żony, wszystkie, jakie im się tylko podobały. Wtedy Bóg rzekł: Nie może pozostawać duch mój w człowieku na zawsze, gdyż człowiek jest istotą cielesną; niechaj, więc żyje tylko sto dwadzieścia lat. A w owych czasach byli na ziemi giganci; a także później, gdy synowie Boga zbliżali się do córek człowieczych, te im rodziły. Byli to, więc owi mocarze, mający sławę w owych dawnych czasach.’’

Stary Testament, Księga Rodzaju.

Nephilim: dzieci upadłych aniołów i śmiertelnych ludzi, stworzenia, które nigdy nie miały się pojawić na tym świecie a jednak ich czas zaistniał tuż przed potopem, Giganci to wymysł legend i opowieści, czy wręcz przeciwnie, historia przeklętych od dnia narodzin? I wreszcie, jaki byłby wpływ na historię ludzkości tych stworzeń, gdybyśmy odkryli i uznali, że istoty te naprawdę istniały? Jak zareagowałby świat w momencie, w którym ludzkość już dawno zapomniała i wymazała możliwość istnienia Nephilim?

,,Nie przepuścił {Pan} dawnym olbrzymom, którzy się zbuntowali ufni w swą siłę. Nie darował współmieszkańcom Lota, których zatracił z powodu ich pychy. Nie miał miłosierdzia nad narodem zatracenia, co został zgładzony z powodu swych grzechów.

Podobnie postąpił z sześciuset tysiącami pieszych, którzy zebrali się w twardości swego serca.  I chociażby był tylko jeden twardego karku, byłoby dziwne, gdyby został bez kary.’’

Syr. 16.

Powstaje zasadnicze pytanie, czy mamy do czynienia z masowym tuszowaniem kwestii istnienia gigantów? W ostatnich dziesięcioleciach opracowano blisko tysiąc raportów na temat istnienia gigantycznych szkieletów, sukcesywnie odkrywanych na całym globie. Nie tak dawno doszło do odkrycia, które de facto stanowi namacany dowód w tej sprawie, dowód potwierdzający istnienie biblijnych gigantów.

Ulewy, jakie nawiedziły okolice gór Tapalpa spowodowały osuwiska dużych ilości ziemi oraz przy tej okazji odsłoniły ogromnych rozmiarów czaszki oraz kościec. Do podobnych odkryć dochodziło w Afryce, Azji oraz w szczególności na pustyni Atakama. Z kolei w jaskiniach Qumran z nad Morza Martwego odnaleziono księgę, którą następnie nazwano Księgą Gigantów. Poniżej cytujemy fragment pochodzący z wyżej wspomnianej księgi:

,,Potem dwóch z nich miało sny, a sen ich oczu uciekał przed nimi, a oni powstali i przyszli i powiedzieli im swoje sny, i powiedzieli na zgromadzeniu swoich towarzyszy. W moim śnie byłem obserwującym tę ​​samą noc i był ogród, ogrodnicy i polewali dwieście drzew i duże pędy wyrosły z korzenia, które zalała woda, a ogień spalił wszystko, cały ogród.

Mahway wzbił się w powietrze jak silne wiatry i poleciał rękami jak orły. Opuścił zamieszkały świat i minął wielką pustynię i Enoch zobaczył go i powitał, a Mahway powiedział do niego: Giganci czekają na twoje słowa i wszystkie potwory na ziemi. Jeśli zostałeś przeniesiony z dni ich a ich czas zostanie skrócony to chcemy dowiedzieć się od ciebie znaczenia snów i dwustu drzew, które z nieba zstąpiły.

Niech wam wiadomo, że nie będzie wam wybaczone i rzeczy, które uczynicie, i wasze żony, one i ich synowie, i żony ich synów przez wasze wyuzdanie na ziemi zostaną wymyci z powierzchni ziemi niczym zaraza, i będzie to na was. Ziemia krzyczy i narzeka na ciebie i na twoje dzieci na krzywdę, jaką wyrządzacie.

Dopóki nie przybędzie Rafael, oto nadchodzi zniszczenie, wielka powódź, i zniszczy wszystkie żywe stworzenia, i to, co jest na pustyniach i morzach. I znaczenie sprawy na ciebie dla zła. Ale teraz, rozluźnij więzy i módl się, twój czas się kończy.’’

Archeolodzy łączą ten fragment z zapowiedzią zbliżającego się potopu, opisanego w Starym Testamencie. Drodzy Czytelnicy, jeśli zostanie udowodnione a może bardziej zaakceptowane przez współczesną cywilizację to, że biblijne olbrzymy istniały to czy taki kierunek zmieni wszystko, co wiemy o obecnej świeckiej historii ludzkości. W ostatnim czasie zrobiło się również głośno wokół Muzem Smithsonian ze względu na olbrzymie szkielety, które jak twierdzą niektórzy publicyści, są tam ukrywane.

Smithsonian, największe i najpotężniejsze muzeum na świecie, było dosłownie oblężone za przechowywanie dowodów pozostałości Nephilim oraz późniejsze ich niszczenie po wykopaniu i przetransportowaniu do muzem. Już ponad sto lat temu, gdy jeszcze archeologia była w powijakach, dokonywano odkryć wielu kolosalnych szczątków i gigantycznych szkieletów, które jak donoszą dziennikarze BBC, zostały zniszczone przez Muzem Smithsonian w celu zachowania tego, co wiemy teraz.

Czy zatem brakuje nam potężnego fragmentu historii ludzkości, który celowo ukrywa się przed współczesnym człowiekiem? Odpowiedz brzmi: TAK. AIAA (American Institution of Alternative Archeology), dowodzi, że tysiące lat temu, przed globalną powodzą, istoty te, to jest Biblijni Giganci współistniały z ludźmi. Według pism świętych byli synami upadłych aniołów i ludzi. Istnieją teorie spiskowe zakładające istnienie tajnego paktu nakazującego, niezwłoczne niszczenie wszystkich odkrytych szczątek Gigantów i Nephilim.


Przeczytaj również:

Biblijni Giganci. Znalezisko u stóp gór Tapalpa ostatecznym dowodem?


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. BBC News.


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *